Rochia de mireasa II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

Rokia e frumoasa si eu vroiam asa inflorata la inceput insa nu cred ca era sami steie insa e foarte frumoasa.
Aretina mie rokia imi place cai simpla si vaporoasa daca pot sai zic asa ...dar daca vrei ceva wow pai ar trebui sa cauti alta ...succes


User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Rochia de mireasa II

Post by Olga2012 »

Aretina...mie imi place rochia..e simpla si frumoasa cel putin din ce se vede din poza, dar daca tu nu esti satisfacuta cu rezultatul...asta e alta chestie.


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Rochia de mireasa II

Post by CristinaB »

Aretina, Luminell, aveti niste rochii superbe!!
Luminell cu modificarile care leai facut parca arata mai bine...Dar ea e cu cercuri in poze sau ce o face sa fie asa infoiata?
Aretina, corsetul se arata a fi ceva deosebit,pacat ca nu se vede mai bine!!
Cu siguranta veti fi cele mai deosebite mirese!!


Image
User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Rochia de mireasa II

Post by SuperBride »

lummynel8
Uau! superba


ImageImage
lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by lummynel8 »

CristinaB wrote:Aretina, Luminell, aveti niste rochii superbe!!
Luminell cu modificarile care leai facut parca arata mai bine...Dar ea e cu cercuri in poze sau ce o face sa fie asa infoiata?
Aretina, corsetul se arata a fi ceva deosebit,pacat ca nu se vede mai bine!!
Cu siguranta veti fi cele mai deosebite mirese!!
Rodinca,Katina CristinaB SuperBride merci mult pentru apreciere))) cred ca e cu cercuri fotografiata,nu shtiu de care cerc,eu ca atare am comandat un cerc de la ei si parca acasa e mai infoieta decit in poze sau poate ca din cauza ca la mine a ajuns calcata deja)))in afara de cerc mai sint vre-o 2,3 straturi de material sifon nu shtiu mai ce sub fusta ca am rugat sa fie voluminoasa fusta)))))


User avatar
Kristina11
Posts: 156
Joined: 16 Mar 2012, 20:10

Re: Rochia de mireasa II

Post by Kristina11 »

lummynel8-----wow) ft frumoasa!Felicitari ;)


Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Rochia de mireasa II

Post by Niagarcik »

lummynel8

Superba rochia... cu citeva ore inainte de o vedea pe forum am salvat pozele acestei rochii de pe profilul facebook Imperatrice... o sa fii o mireasa foarte frumoasa...astept cu nerabdare poze cu tine mireasa....


Image
lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by lummynel8 »

Cristina11 Niagarcik merci mult fetelor)))) o sa fac poze in ziua nuntii pe 12 august de pe fotoaparatul surorilor si le voi pune a doua a treia zi pe forum)


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Rochia de mireasa II

Post by seyla »

Aretina, ai o silueta foarte finuta , o sa fii frumoasa in orice rochie! Cred ca sta bine pe tine, dar fusta cam nu se vede la detalii, ca tin minte modelul care l-ai aratat avea parca valuri verticale.


Image
marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by marinka »

Fetelor v-ati ales niste modele minunata, veti fi foarte frumoase in ziua nuntii, felicitari


Locked