Buchetul miresei II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Buchetul miresei II

Post by seyla »

Alintush wrote:dragut buchetul...cit te-a costat?
Alintush, m-a costat 710 lei, dar in acest pret a mai intrat butoniera mirelui si buchetelele pentru nasi (butoniera si buchet la mana) :) . S-a pastrat fresh pana la sfarsit, butoniera mirelui nu a rezistat, pentru ca o atingeam prea des. Florile din buchet erau fixate in suport pentru buchet tip "microfon", nu a cazut nici o floare ;) !

Image

Am putine poze, si acelea sant facute la telefon de mama mea...


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Buchetul miresei II

Post by doina30882000 »

seyla foarte frumos buchetel! felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Buchetul miresei II

Post by seyla »

Multumesc mult, Doina! :D


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Buchetul miresei II

Post by bride »

seyla buchetul e frumos..dar mireasa e si mai frumoasa!!! ;)


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Buchetul miresei II

Post by seyla »

Mersi mult, Bride! :oops:


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei II

Post by Alintush »

si mie imi place mireasa :oops:
mai vreau odata mireasa sa-mi prind voalul exact ca la tine :D


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei II

Post by lummynel8 »

Image
seyla asha krasotka esti,super chiar si pe aceasta fotografie da mai vrem poze mai multe;)


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Buchetul miresei II

Post by seyla »

Fetelor, ma faceti sa rosesc :oops: ... Eu cred ca toate miresele sant frumoase :) ! Si eu, in ziua nuntii, eram mai frumoasa decat in viata de zi cu zi :roll: ...


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Buchetul miresei II

Post by Katina »

eu am sperat foarte mult sa nu fiu dezamagita de florista dar cred ca m-am gandit prea la asta .buketul meu nu se potrivea deloc cu mine eu lam vrut colarat si maricel findca rokia era mare si trebuia sa am in buket bujori .orhideie verde si trandafiri si ceva flori pt coada ,am primit orhideie verde tranafiri crem paremise si garoafe roz si iarba coada era foarte mica si fluturi cand voi avea poze voi arata comparatia cu ce am vrut si ce am avut ,nu zic ca nu lucreaza bine Sorina am avut eu ghinion poate nu am fost eu destul de explicita ,poze am facut mai multe cu buketul meu din hartie ...de butoniere ffacute de Sorina nu mea placut deloc ...orhideia sotului sa ofelit in cateva ore si a scoso ...decorul la sala nu a fost ce me-am dorit dar in fine in ziua aia nu mam enervat pe aceste nimicuri ...


any0988
Posts: 65
Joined: 26 Aug 2011, 23:00

Re: Buchetul miresei II

Post by any0988 »

Katina wrote:eu am sperat foarte mult sa nu fiu dezamagita de florista dar cred ca m-am gandit prea la asta .buketul meu nu se potrivea deloc cu mine eu lam vrut colarat si maricel findca rokia era mare si trebuia sa am in buket bujori .orhideie verde si trandafiri si ceva flori pt coada ,am primit orhideie verde tranafiri crem paremise si garoafe roz si iarba coada era foarte mica si fluturi cand voi avea poze voi arata comparatia cu ce am vrut si ce am avut ,nu zic ca nu lucreaza bine Sorina am avut eu ghinion poate nu am fost eu destul de explicita ,poze am facut mai multe cu buketul meu din hartie ...de butoniere ffacute de Sorina nu mea placut deloc ...orhideia sotului sa ofelit in cateva ore si a scoso ...decorul la sala nu a fost ce me-am dorit dar in fine in ziua aia nu mam enervat pe aceste nimicuri ...
Si la mine butonierele au fost facute necalitativ, la nasica a cazut floarea de baza inca inainte de a ajunge la sala, la mire a ramas numai un boboc de bujor,numai la nanasel a ramas mai intreg...Buchetelul meu a fost frumos, si a rezistat, insa cei drept, nici nu l-am prea exploatat, foarte repede l-am pus in apa.


Post Reply