Dupa nunta......

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by irinka »

Fetelor vreu sa impart cu voi video din ziua nuntii noastre, am emotii de fiecare data cind il privesc, parca as trai din nou ziua nuntii, acea zi cind am trait cele mai frumoase si de neuitat clipe din viata mea. A fost o zi in care iubirea dintre noi a devenit una divina binecuvintata de Dumnezeu si te toti oamenii dragi noua. Vreau sa doresc viitoarelor mirese mari succese in pregatiri si fie ca in ziua nuntii vostre sa va simtiti cele mai frumoase si iubite regine alaturi de alesul inimii voastre.
http://www.youtube.com/watch?v=4xv5s-Z5 ... ture=share


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Dupa nunta......

Post by DanielaG »

irinka foarte frumos...felicitari!!!...se vede love is in the air ;)


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by maryLand »

Irinka, foarte frumos...ai fost o mireasa de nota 10!!! ;)


Image
irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by irinka »

multumesc mult fetelor :)))


Image
User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Dupa nunta......

Post by Olga2012 »

Irinka e atat de frumos si emotionant filmuletul(sunteti si foarte frumosi), FElicitari! Pana si Melodia a fost aleasa bine.


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by heliga »

Irinka foarte romantic :roll: Bravo. Inka o data iti zik de cuafura ca mi-a placut mult sa nu fi avut rokia mea broderie la spate la sigur optam si eu pt asa ceva.Absolut fantastica ai fost si ai optat pt o cuafura care in MD nu prea se practica la mirese ;)


Image
Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by adeline »

Irinka ai fost o mireasa foarte frumoasa si gingasa
va dorsc sa fiti fericiti

PS si mie mi-a placut foarte mult coafura, e ceea ce mi-am dorit si eu dar am refuzat din cauza caldurii din luna august
mai repet o data foarte foarte frumoasa


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by perla »

vreau si eu mai repede sa primesc pozele si video.. ard de nerabdare.. sa vad si eu ca sunt la fel de frumoase ca ale voastre fetelor, ati fost toate superbe..


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Dupa nunta......

Post by Nika »

Ce repede mai fuge timpul ,parca mai ieri eram viitoare miresuica acum sint sotie in tot sensul cuvintului.....si uite ca as vrea si eu sa scriu cite ceva la aceasta rubrica: 28 septembrie ..mmmm...o zi de neuitat....a trecut foarte repede fara sa-mi dau seam ....ca si orice miresuica dimineata am fost la coafor si machiaj mie personal mia placut foarte mult a fost ceea ce imi inchipuiam ca vreau sa fie ,simplu si finut,coafura a rezistat foarte bine cu toate ca eu imi faceam griji ca is rara la par si voalul era lungut si greu ,machiajul a fost superb numai ca pina la sfirsitul nuntii putin la ochiul drept sa stricat deoarece am dansat foarte mult si apa curgea siroaie pe mine ,ca mire si mireasa am iesit din apartamentul de pe Izmail ,totusi pina intrun final am solutionat problema care aparuse,sfat celor care vor mai inchiria acolo sa fiti foarte atenti ,ca ei mai fac smecherii....Cununia religioasa a avut loc la ora 13:00 la biserica sfintul Nicolae a fost foarte bine si frumos,am avut asa emotii de mari ca tumai imi venea a plinge ,dupa cununie am facut poze in parc la Valea trandafirilor ,am facut diferite faze comice pentru filmuletul nuntiii speram sa fie super....apropo baietii cu foto-si video tare bravoo au fost niam simtit atit de liberi cu ei,bravoooo lor,speram ca si rezultatul sa fie si mai pozitiv :D ,pe la orele 17:00 am plecat la sala ,o faza tare frumoasa ni sa primit cu podul de flori ,lau facut tinetul sub ritmul de dans ,a fost piesa lui chris brown -forever, a fost super atit de vesel,ca si domnul Victor la sfirsitul nuntii ni-a spus ca ideea cu podul a fost super,dansul mirilor nu am pregatit nimik special ,am dansat asa simplu, ceea ce ni-a venit din suflet mie mia placut, a fost cintelui Cristinei Croitoru -Iubesc ,a fost atit de pasional ,am ramas satisfacuta,,,Un moment super a fost si furatul miresei ,vornicele mau dus la disco ,toti asa se uitau mirati ,nustiu a fost ceva nemaipomenit nici nu mam asteptat la asa ceva ,mirele am inteles ca pentru mine a dansat cu nasu si cu un vornicel dansul lebedilor ,striptiz :lol: :lol: nustiu nu am vazut imi inchipui ce haios a fost,apoi cind mam intors la sala mia spus cite un cuvint de dragoste pentru fiecare pas facut spre mine ....offfff atitea momente frumoase ,am ramas fetelor multumita de tot ,nici nu mam asteptat ca asa de bine putea sa iasa totul .Multumiri si pentru Domnul Costantin administratorul restaurantului a fost foarte bravooo,mincarea gustoasa pe saturate ,fursetul aranjat frumos,am ramas ambii multumiti si pe linaga noi multumiti au ramas si cei 120 de oameni.......Va multumesc la toate pentru sustinere si incurajare ,intradevar Domnul a fost cu noi si nia oferit o nunta de vis o nunta ce o vom tine minte toata viata :P


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Dupa nunta......

Post by DanielaG »

nika citind relatarea ta nu mi-a disparut zimbetul de pe buze nici pt o secunda :P ...doar emotii pozitive...bravo si felicitari pt o nunta atit de frumoasa...ati meritat-o din plin....dupa atitea pregatiri se vede ca rezultatul va face fericiti si multumiti ;)


Image
Post Reply