Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Olga2012 »

Olga, ai avut o coafura foarte frumoasa !
Multumesc. Seyla ai fost si tu o mireasa foarte frumoasa, sorry ca n-am comentat cand ai postat pozele(eram prinsa in nebunia nuntii), dar cand am revenit la viata "normala" am recuperat ce am pierdut pe forum :D
Last edited by Olga2012 on 01 Oct 2012, 17:36, edited 1 time in total.


User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Olga2012 »

frumoase pozele atat de naturale si trendy in acelas timp ,mea placut mult si coafura asa mai ciufulita un pic nustiu daca asta a fost si ideea si floarea din par e tare nice ...si buketul atat de puternic colorat ,Bravooo ,si felicitari ...
+1 Foarte bine punctat Katina. Alinkka, ma alatur la cele mentionate mai sus de fetele noastre. Sa fiti la fel de frumosi toata viata!


User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Olga2012 »

Alinka ,Olga,Nika ati fost absolut superbe. Inca odata m-am convins ca cuafurile se vad cel mai bine pe par blond si desigur par si mai frumoase nu stiu parca culoarea blonda le da o nota aparte
Heliga multumim mult. Referitor la coafuri cred ca arata bine si pe negru daca i se potriveste stilul domnitei care o poarta.

P.S. Sper ca nu v-am plictisit cu reply-urile mele, dar am tinut neaparat sa va multumesc la toate pentru ca imi sunteti foarte dragi :D


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by seyla »

Alinkka, ai avut un machiaj neutru, dar care a accentuat fumusetea ta naturala! Mi-a placut mult, ai fost o mireasa de nota 10 :) !!!


Image
marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by marinka »

Image[/quote]

Image[/quote]

si..iarasi noi ;)


User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Olga2012 »

Marinka ai arătat foarte bine, eu te-am văzut in dimineața aia la doamna Schimbator. Pozele sunt foarte reusite așteptăm mai multe detalii :D


marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by marinka »

Olga2012 wrote:Marinka ai arătat foarte bine, eu te-am văzut in dimineața aia la doamna Schimbator. Pozele sunt foarte reusite așteptăm mai multe detalii :D
multumesc, si tu ai fost o mireasa superba, uite nu imi aduc aminte sa te fi vazut in salon....
la capitolul poze nu stau atit de bine, mi-a zis fotograful ca poate pina la anul nou le voi primi, sau inca si dupa... :( :(


User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Olga2012 »

Olga2012 scrie:
Marinka ai arătat foarte bine, eu te-am văzut in dimineața aia la doamna Schimbator. Pozele sunt foarte reusite așteptăm mai multe detalii


multumesc, si tu ai fost o mireasa superba, uite nu imi aduc aminte sa te fi vazut in salon....
la capitolul poze nu stau atit de bine, mi-a zis fotograful ca poate pina la anul nou le voi primi, sau inca si dupa...
Adevarul e ca majoritatea iau foarte multe nunti si nu reusesc sa le prelucreze. Cu randarea Treci si marea, dar poate baietii au nevoie de ceva timp pentru a face niste opere de arta!


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Alintush »

foarte frumoasa mireasa...pot sa ma uit toata noaptea si nu ma mai satur..


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by DanielaG »

marinka ...bravo...ti-a reusit sa crezi o imagine atit de frumoasa.....ai fost o mireasa superba!!!


Image
Locked