Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
maricika
Posts: 119
Joined: 18 Sep 2011, 23:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by maricika »

Fetelor va multumesc din suflet,mie miau dat filmuletul simbata asta,am asteptat 5 luni,dar va zic ca sa meritat!!!!de simbata pina azi lam privit de vreo 60 de ori,ma scol cu dinsu si ma culc cu dinsul...)))))!!!!voi la fel veti fo foarte frumoase,nici nu ma indoiesc!!!!


maricika
Posts: 119
Joined: 18 Sep 2011, 23:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by maricika »

si plus la asta mai am un filmulet in format video,o sal pun pe youtube,si o sal postez tot aici!!


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by CristinaB »

Vai Maricikam da ce frumosi ati mai fost!!! Superbi!!! Iar decorul si gama coloristica fara comentarii!! Bravo!!!


Image
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by K_ID_25 »

De-o placere sa intru zilnic pe aici si sa privest poze si filmulete tot mai noi si care mai de care mai frumoase ! Bravo fetele ! Munca se simte in fiecare poza !


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by RoDiNkA »

Ludmi wrote:PS pentru Rodinka http://lpstudio.md/nunti_video.html , este si video nostru pe acolo ;)
LUDMI...e foarte frumos video al vostru, m-a emotionat enorm (poate e din cauza ca trec printr-o incercare grea dar)...cred ca, mai ales in asemenea situatii, ceea ce vezi, este perceput ca cel mai adevarat si ceea ce am vazut eu, sunt emotii adevarate, pure si enorme, o dragoste imensa, sentimente sincere, trairea si savurarea la maximum a sarbatorii voastre...ati fost foarte frumosi...romantici...sinceri...

P.S: nu stiu daca ti-a spus cineva sau daca e doar la mine dar...inregistrarea (de pe ambele surse ce de fapt si reprezinta video de pe youtube) se opreste la minutul 2:45 sec...dar...chiar si fara sa privesc pina la sfirsit...mi-au dat lacrimile...sunt prea sensibila acum...BRAVO!!!!!!!!!!!


Image
Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Ludmi »

RoDiNkA wrote: LUDMI...e foarte frumos video al vostru, m-a emotionat enorm (poate e din cauza ca trec printr-o incercare grea dar)...cred ca, mai ales in asemenea situatii, ceea ce vezi, este perceput ca cel mai ............la sfirsit...mi-au dat lacrimile...sunt prea sensibila acum...BRAVO!!!!!!!!!!!
Mersi Rodinka!! Nu stiu prin ce treci dar incercarile vin ca sa ne faca mai tari mai rezistenti si ca sa apreciem ceea ce avem, tine -te tare o sa vezi ca o sa fie bine!!!

PS nu stiam ca se opreste, la mine cel putin nu, dar si cei ce au vazut filmul nu mi-au spus nimic,dupa mai sint doua imagini cu noi de la mare si un felinar ce zboara in cer cu luna pe fon.


User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by INNA 2012 »

Ludmi...very nice...apropo,la mine nu se opreste inregistrarea,merge pina la capat :D


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by tancha_ru86 »

Ludmi wrote: Mersi Rodinka!! Nu stiu prin ce treci dar incercarile vin ca sa ne faca mai tari mai rezistenti si ca sa apreciem ceea ce avem, tine -te tare o sa vezi ca o sa fie bine!!!
10++++
ludmi si celelalte miresici sunteti foarte bravo, aveti niste video foarte frumoase, iar voi sunteti superbe!!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Diaaa
Posts: 21
Joined: 16 May 2012, 11:42

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Diaaa »

Buna miresuici, am cersit si noi cateva poze :D:D
Image
Image


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by marcelushka »

Diaaa
foarte finuti, felicitari. Casa de piatra.


Locked