Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Mireasa
Posts: 23
Joined: 30 Jul 2012, 09:48

Re: Servicii foto şi video

Post by Mireasa »

buna miresici. dupa o indelungata lipsa,iata am revenit cu noi impresii,emotii ...dar deja de dupa nunta :D ce pot sa va zic.. a fost cea mai frumoasa zi din viata noastra ,care a trecut foooarte repede. traiesti niste clipe unice,care nu mai pot fi repetate,asa ca dragele mele...savurati orice moment. vreau sa spun citeva cuvinte despre echipa noastra de filmare. am apelat la serviciile celor de la http://yourlifeevent.com/. e un operator tinar si talentat. inca nu am primit integral filmarile de la nunta,insa ne bucuram de love story al nostru :D
atasez mai jos linkul cu filmuletu nostru..........
http://yourlifeevent.com/index.php/our- ... ina-andrei


doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Servicii foto şi video

Post by doina30882000 »

Fetelor, cred ca majoritatea ati reusit sa vedeti pozele noastre LOVE STORY facute de Andrei Turcan- un fotograf de nota 10 + ...insa mai postez o data filmuletul si in acest topic :P
va pup pe toate, dragele mele!



Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Servicii foto şi video

Post by DanielaG »

Doina foarte reusite poze...cu mare placere le-am mai admirat ink o data ;)


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by marcelushka »

doina30882000 wrote:Fetelor, cred ca majoritatea ati reusit sa vedeti pozele noastre LOVE STORY facute de Andrei Turcan- un fotograf de nota 10 + ...insa mai postez o data filmuletul si in acest topic :P
va pup pe toate, dragele mele!

+10 SUPERBI


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto şi video

Post by bobrsergey »



User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by RoDiNkA »

DOINA! Am privit love-story al vostru de citeva ori si...am privit impreuna cu Igor...Sunteti superbi! Ne-a placut enorm! Andrei e extraordinar (din start il vroiam enorm la noi la nunta, dar era deja ocupat...) DAR! Voi ati fost dulcea visina de pe tortik, se vede ca ati trait din plin momentul, v-ati degajat completamente si doar savurati timpul petrecut impreuna, de parca nici nu ar fi fost camera alaturi...Pozele s-au primit atit de sincere si vii, iar voi doi atit de frumosi, fericit si indragostiti! BRAVO!!! :P :P :P


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Servicii foto şi video

Post by doina30882000 »

fetelor, va multumesc frumos...este atat de placut sa primesti aprecieri si cuvinte de lauda! a fost o zi superba ziua in care am facut aceste poze, am uitat de tot, de probleme, de griji, de tot...am fost noi....
Andrei e extraordinar...e amabil, dragut, sociabil...din prima l-am considerat prietenul nostru!

rodinka, va multumesc in mod special...igor ne=a ajutat foarte mult cu dansul! Doamne, cu o saptamana inainte de nunta ne-am dat seama ca dansul nu e invatat, noroc de sotul tau care a avut rabdare cu noi si am reusit sa facem un dans nu neaparat perfect, dar care a fost apreciat! va multumesc frumos!


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by RoDiNkA »

Cu mare placere, Doina! Ma bucur enorm ca ati ramas satisfacuti si ca ati reusit in timp scurt sa invatati dansul, sunteti bravo, chiar de extremaaaaaali ;)
Ma bucura faptul ca dansul i-a fost pe plac si invitatilor vostri, cit de mult vreau sa va vad dansind, tu fiind mireasa!!! :P Sunt sigura ca si pozele de la nunta vor fi extraordinaaaaaaaare!!!!!


Image
bride2013
Posts: 7
Joined: 24 Oct 2012, 14:40

Re: Servicii foto şi video

Post by bride2013 »

fetelor salut. sunt si eu noua aici pe forum. vreau sa va multumesc tuturor ca va impartasiti cu momentele si informatia pe care o aveti.
noi facem nunta in 2013. am ales sala, moderator, muzica. recent am ales si operatorul dar cu foto nu ne putem decide.

avem 3 candidati:
1) andrei turcan
2) ion boicu
3) valentin jukov.
Pe Andrei toti il lauda. dar de ceilalti, a auzit cineva ceva? urmeaza sa ne intilnim cu ei sa vedem ce poze ne mai arata, dar vreau sa aud si parerea voastra.

multumesc anticipat.


any0988
Posts: 65
Joined: 26 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto şi video

Post by any0988 »

Fiindca veni vorba de Andrei, a fost prezent si la noi la nunta si ne-a placut mult cum a lucrat. Deja am lasat si eu pe aici, pe forum linkurile de la filmuletele noastre. Recent, am fost la nunta la niste prieteni unde tot el a fost fotograf,au realizat un lovestory extraordinar, voiam sa vi-l arat si voua daca cumva n-ati reusit sa-l vedeti la Andrei pe pagina...


Locked