Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by catalina »

Katina,sunteti tare dulci,in special bebe-ul vostru!Mi-a placut ce a facut Sergiu,si ma bucur ca ai ramas multumita de serviciile lui.


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Servicii foto şi video

Post by CristinaB »

Katina, superbi!!!Cred ca toti o sa fie de caord cu mine!! Putin monotona ultima melodie parca ar fi trrebuit ceva mai vesel pentru asa o pereche plina de viata ca voi!!! Dar calitatea ,emotiile surpinse spun totul!!


Image
Mireasa
Posts: 23
Joined: 30 Jul 2012, 09:48

Re: Servicii foto şi video

Post by Mireasa »

woowwwww katina,ati fost superbi.... toate 3 clipuri sunt foarte frumoase. bravo! ma bucur pentru voi! :D


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Servicii foto şi video

Post by Katina »

Mary08 wrote:Poate voi pune 2 ursuleti panda..dar nu stiu cum va arata :D
mersi mult ,eu zic sa indraznesti ,cu cat mai ciudat cu atat mai vesel si mai cool ;) ursuletii pe care iam ales defapt e un ursulet si un iepuras sunt primele jucarii care ni le-am cadonat fiecare ,defapt eu iam cadonat la prima intalnire si el deja sea luat revansa la a 2 ;)


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Servicii foto şi video

Post by Katina »

Dutsu wrote:"Katina" cit teau costat serviciile lu Sergiu Ciorescu?
500 euro dar sincer asa calm adica noi nu l-am vazut filmand si cand ne-am uitat la video am ramas surprisi placuti ce a filmat ...


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Servicii foto şi video

Post by Katina »

multumesc fetelor din toata inimioara pentru urari si noua ne place foarte mult de piciu nostru e un scump ... ;)


mirabellla
Posts: 280
Joined: 20 Feb 2012, 11:12

Re: Servicii foto şi video

Post by mirabellla »

katina foarte reusite sunt clipurile postate de tine!!!!!!! bravo si felicitari ai fost o mireasa foarte deosebita si credc ca multe din viiotoarele miresuici o sa ea citeceva din ideile tale :!: :!: :!:


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by maryLand »

Katina, eu abia azi am avut ocazia sa va vad video-urile...ati fost minunati...cred ca deja stii asta... ;)

Intr-adevar ai luptat si muncit mult pentru a avea o nunta deosebita...o intrebare...cum de ai gasit cerceii? Sunt exact cerceii mei si m-am emotionat enorm sa ii vad si la tine...sper ca si fetitele mele sa ii poarte cindva ;)


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Servicii foto şi video

Post by Katina »

maryLand wrote:Katina, eu abia azi am avut ocazia sa va vad video-urile...ati fost minunati...cred ca deja stii asta... ;)

Intr-adevar ai luptat si muncit mult pentru a avea o nunta deosebita...o intrebare...cum de ai gasit cerceii? Sunt exact cerceii mei si m-am emotionat enorm sa ii vad si la tine...sper ca si fetitele mele sa ii poarte cindva ;)
mersi mult ,daca iti aduci aminte eu tiam intrebat de unde iai luat ca imi placeau la nebunie ,dar eram cu mama in gemenii la cumparaturi si iam vazut atunci nu erau in plan da fuguta am schimbat bani si iam luat mama mea zis poate te mai uiti da eu nici nu vroiam sa aud ,desi sunt alergica la metale am rezolvat problema iam dat cu lac de unghii transparent ...au fost superbi si tie un mare multumesc findca ai fost inspiratia mea ... :oops:


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto şi video

Post by bobrsergey »

- Anastasia si Alexandru


Locked