Muzicanţii II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Silviana
Posts: 66
Joined: 23 Nov 2012, 17:41
Location: Moldova/ Roma

Re: Muzicanţii II

Post by Silviana »

Cine ma ajuta cu ceva pareri despre Luminita si Valentin Dragomir?

Astept!


bride2013
Posts: 7
Joined: 24 Oct 2012, 14:40

Re: Muzicanţii II

Post by bride2013 »

Northwood wrote:Buna !
am o "problema", poate este cineva care ma poate ajuta. Am cautat formatie pentru nunta(nu mult am cautat ce-i drept), dar ne-am oprit la formatia Tharmis.
"Problema " este ca nu am gasit multe despre ei,decat pe youtube. Am citit si aici pe forum, si nu am vazut sa vorbeasca cineva de ei (sau poate nu am vazut eu bine). Daca ati fost la vreo nunta sau petrecere unde au cantat, va rog sa va impartasiti parerile si cu mine.
Multumesc mult
noi am vrut sa-i luam pe Tharmis. Am auzit multe despre ei, si i-am ascultat in primavara la Celebration, la MoldExpo. Ne-au placut, dar ne-au spus ca cer cca 2200 de euro. Am optat pentru cineva "mai dupa buzunarul nostru"


bride2013
Posts: 7
Joined: 24 Oct 2012, 14:40

Re: Muzicanţii II

Post by bride2013 »

L-am ales pe Sergiu Beznitchi si formatia recomandata de el. Sper sa fie totul bine :)


User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Muzicanţii II

Post by tibberoon »

bride2013 wrote:L-am ales pe Sergiu Beznitchi si formatia recomandata de el. Sper sa fie totul bine :)
Cum se numeste formatia ?


http://tibberoon.wordpress.com/
IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Muzicanţii II

Post by IRACIKA1983 »

Noi l-am ales pe Igor Rusu +4 instrumentisti<tot el o sa conduca.


IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Muzicanţii II

Post by IRACIKA1983 »

Noi l-am ales pe Igor Rusu +unstrumentisti tot el o sa conduca.


mihaella
Posts: 6
Joined: 01 Dec 2012, 19:23
Location: Chisinsu

Re: Muzicanţii II

Post by mihaella »

IRACIKA1983 wrote:Noi l-am ales pe Igor Rusu +4 instrumentisti<tot el o sa conduca.
Am inteles ca sunt buni :D


User avatar
alina2012
Posts: 202
Joined: 27 Oct 2012, 22:20

Re: Muzicanţii II

Post by alina2012 »

dorhyna wrote:
mariska1 wrote:eu cind i-am contactat pe cei de la Art Present mi-a spus 5 instrumente,2 voci,moderatoare costa 1250 EUR,numai ca erau ocupati pentru data noastra
Poate la ei depinde de sezon ca mie mi-au cerut 1000 euro
Noi am aflat aici de aceasta formatie,Art-Present si ne-am uitat la video pe net...ne-au placut si i-am sunat...pina acum nu auzisem de ei,dar intimplator i-am vazut pe net cintind la un cunoscut de-al nostru la nunta...apoi cind ne-am intilnit cu ei am avut surpriza sa aflam ca au cintat kiar si la primarul nostru in urma cu citeva saptamini.Toti sunt multumiti de ei si sper sa fie totul bine si la noi!


mihaella
Posts: 6
Joined: 01 Dec 2012, 19:23
Location: Chisinsu

Re: Muzicanţii II

Post by mihaella »

Va rog mult sa ma ajutati si pe mine cu alegerea muzicii ca am fff mare bataie de cap cu intrebarea aceasta. Nu pot sa ma apreciz cu alegerea dar nici cu formatia caci imi e frica sa nu o dau in bara, plzzzzzzzzzz ajutati-ma, vreau o muzica buna ca sa primesca placerea toti invitatii si sa ramina satisfacuti inclusiv si noi :).


User avatar
alina2012
Posts: 202
Joined: 27 Oct 2012, 22:20

Re: Muzicanţii II

Post by alina2012 »

mihaella wrote:Va rog mult sa ma ajutati si pe mine cu alegerea muzicii ca am fff mare bataie de cap cu intrebarea aceasta. Nu pot sa ma apreciz cu alegerea dar nici cu formatia caci imi e frica sa nu o dau in bara, plzzzzzzzzzz ajutati-ma, vreau o muzica buna ca sa primesca placerea toti invitatii si sa ramina satisfacuti inclusiv si noi :).
ti-as recomanda formatia Maestro,au cintat la 3 cunoscuti de ai nostrii si la viitorii nanasi,numai laude(pt data noastra erau ocupati)...formatia de care am vrb mai sus Art-Present...Andy Carp,am fost la un cunoscut la nunta unde a cintat el,foarte frumos,dar la fel,ocupati pe data noastra...mai sunt Tharmis,care,la fel stiu ca sunt bravo!dar citeste paginile acestui forum,la sigur gasesti informatii :)


Locked