EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by perla »

Alintush absolut superbi. Buchetelul de mireasa seamana cu sl mru de aceea imi pare cel mai frumos. Apropo orhideele sunt florile mele preferate. Rochita e nemaipomenita, in general totul la voi e frumos... :)


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by nastyka »

Le-am asheptat.....si au ajuns in sfirsit si la noi!!! Pozele noastre! Cu cea mai mare placere ma impart cu voi



Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by tancha_ru86 »

nastyka da de ce sunt pozele asa de palide, parca sunt in ceata, cu exceptia ultimilor doua majoritatea parca sunt prea mult prelucrate. Ultima poza imi place atta de mult, parca sunteti in apa.

Oricum ai fost o mireasa de nota 10+, superba. Parca esti din filmele romantice americane. Amandoi absolut superbi, bravo! casa de piatra!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by heliga »

Felicitari nastica ! Inca o mireasa superba de pe forum . ;) Pozele intradevar sunt cam palide..,dar frumoase ;)


Image
Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by maryLand »

Nastyka, ati fost minunati...sunteti o pereche ce se potriveste perfect...iar albastrul nuntii va da o alura de rege si regina...Bravo!!!! ;)


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by DanielaG »

nastyka foarte frumosi......albastrul asta e intr-adevar unul royal.....ati fost superbi!!!FELICITARI!!!!


Image
nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by nastyka »

Va multumesc foarte mult pentru comentarii atit de placute!!!!
da intr-adevar este o prelucrare de acest fel, le-a facut in stil mai retro asha sa spunem) a fost un experiment, insa ne-a spus ka daka nu ne place, skoate efektul) noi am ramas multumiti si asa, doream sa ni le dea mai repejor)) a doua kopie ne-o va da fara efect.

daka doriti sa vedeti mai multe, adresa mea pe odnoklassniki : http://www.odnoklassniki.ru/profile/512 ... 7354293230


Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Nastyka sunteti foarte frumosi si pozele reusite.Felicitari


Image
User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Libelula »

Iaca in sfarsit am selectat si eu cateva poze din Ziua Marelui Nostru Eveniment din 30 septembrie 2012.
Vreau sa aduc multumiri TUTUROR membrilor acestui forum (atat celor cu care am colaborat pe parcurs , cat si celor care doar au plasat informatii utile pe care le-am preluat) caci au contribuit enorm la organizarea celei mai frumoase zile de pana acum !

Incep cu cea mai matinala "participanta"; Aleena (de pe forum) este foarte modesta si prea bine-educata incat sa recunoasca ca a facut o opera de arta din mine. Puteti nega ?! :D Atata pasiune, daruire, bun simt ... Mai rar intalnesti ... E o companie extrem de placuta ; ea are darul sa "trezeasca" mireasa in cel mai placut mod - pai deschizi ochii si te vezi printesa ;;)
Image
Nah , se citeste cumva madrie in frunte ?! ;;P
Image
Ii multumesc mult si Irinei (K_ID_25) pt buchetele oferite si celelalte hand-made-uri (v. Cartea nuntii, Marturii pt invitati)
Image
Rochita v-o pot oferi spre inchiriere (v. Rochie in chirie). A fost cusuta in baza imaginatiei mele. Daca are cineva nevoie de o croitoreasa pasionata , responsabila, care-si cunoaste meseria, receptiva la cerintele clientei (atat la pret cat si la modelul rochiei) , care accepta rpovocari , va pot oferi datele de contact.
Image
EU am vrut sa fiu mai altfel si m-am asezat pe asfalt, nu pe iarba :D
Image
Aici vreau sa ma laud cu tabloul (din spate) primit (si realizat) de la unkiu meu :)
Image
Hehe , nu mai scap eu de el ; dar nici el de mine : )))
Image
Fuga-fuga prin campii, fuga-fuga doi copii ...
Image
Alaturi de scumpii nostri nasi
Image
Coafura mi-a realizat-o o persoana recomandata de Aleena. Desi mi-au cazut cateva bucle, nu pot s-o condamn , "vinovata" este doar energia care nu ma lasa sa stau locului si m-a facut sa "turbez" la "Videli no4i". Ma declar multumita .
Multumesc celor care mi-au oferit info despre DJ-ii Moldovei. Pana la urma i-am luat pe Roman Hlibov si asistentul sau. Foarte de treaba! Noi nu am avut Moderator la nunta, si , desi sceptic la inceput , ingrijorat ca vor fi nevoiti sa preia moderarea evenimentului (dupa alte experiente de acest fel) , i-am vazut mereu cu zambetul pe buze , s-au amuzat in rand cu noi , momente fara muzica au fost foarte putine (doar atunci cand era nevoie) , au facut fata cerintelor invitatilor care ne-au surprins cu Adrian Ursu , si alti doi invitati (de-ai nostri) care au cantat live si a cantat exact muzica potrivita !
Image
Asta la furatul miresei , m-au adus in sala ca intr-un leagan. Mi-a placut enorm !!!
Image
E, era si normal !!!
Image
Pt mai multe poze va invit pe pagina mea de odnokl : Tatiana Plesovschih


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

He, heeeeeeeee...parca am vazut un sufletel de miresuica pereche...energia, nonconformismul, originalitatea, ALEEEEEEEEEENAAAAAAAAAA noastra, de care am ramas si eu incantata!!!!!
Ai fost superba!!! Felicitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaari!!!!!!!!!!!!!!!!! :P O mireasa incantatoare!!! ;)


Image
Post Reply