Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Ivanka »

Noi ezitam intre Mircea Marco si Anatol Melnic....dar cea mai mare problema ca trebuie sa aleg atunci ca nu iam vazut niciodata.
Ma bazez doar in recomandarile voastre.
Fetelor va rog foarte mult va implor cine poate sa mi trimata in privat fragmente de la nunta(care ea avut ca moderatorii citati mai sus)
Tare ma tem sa aleg cu ochii inchisi.
Va rog


lukian
Posts: 4
Joined: 31 Jan 2013, 14:41

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by lukian »

tibberoon wrote:
bunellu wrote: tibberoon mi l-a recomandat o prietena, ei chiar se cunosc intre ei foarte bine, dar nu cred k mi-a spus k costa 350 euro doar din motivul asta, cred k o sa raminem la acest pret pina la nunta si nu se va schimba nimik (acest pret mi l-a spus chiar el atunci cind ne-am intilnit si am dat avansul)
Cred ca e din cauza ca il arvonati acum in 2012 , dupa anul nou stiu ca va majora la 400 euro .
Noua tot ni l-au recomandat si eram increzuta ca va fi el la nunta , dar am privit o nunta intreaga si nu am ramas incintata
unde pot gasi si eu o inregistrare cu Filip Rudenco ? Parintii doresc sa fie el la nunta insa eu vreau sa ma asigur ca este bun :?


Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Capsunica »

In mesajul acesta eu am scris lucruri neadevarate despre Filip Rudenco, a fost o eroare. :arrow:
Last edited by Capsunica on 08 Feb 2013, 15:51, edited 1 time in total.


natalitza778
Posts: 56
Joined: 26 Sep 2011, 23:00

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by natalitza778 »

filip rudenco a fost moderatorul nuntii mele ...a fost foarte calm si tacut! fara nici un banc si leorbaiala aiurea! eu din start i am spus ce doresc si m am inteles! un om profesionist ..ne a dictat mie si parintilor in fiecare minuta ce si cum sa faca!


sunflower
Posts: 82
Joined: 03 Aug 2011, 23:00
Location: Londra,UK

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by sunflower »

Capsunica wrote:filip rudenco nu e bun. el vorbeste foarte mult. zice bancuri deocheate, jocuri stupide. el asa de mult o vorbit cind mireasa a fost furata ca lumea pur sis implu a plecat afara. eu vb serios, nu incerc sa-l denigrez.
`Buna, am fost si eu la o nunta unde a moderat dl.rudenco, chiar a vorbit foarte putin, nici vorba de bancuri si jocuri, un domn foarte prezentabil. Nu mi-a placut ca toata seara a stat langa mireasa si puneau la punct urmatorii pasi, aceste lucruri se fac ininte de nunta. Noi , de exemplu am facut programul inainte cu 2 saptamani de nunta, a fost facut pe ore si pe minute, am avut si noi o copie si modoratorii o copie, s-a respectat intocmai, poate cu o intarziere mica. Fiind in pregatiri am cautat lautari care sa fie cu moderatorul lor, adica aceeasi echipa, inclusiv si cu dansatorii lor.


Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

retractez

Post by Capsunica »

sunflower wrote:
Capsunica wrote:filip rudenco nu e bun. el vorbeste foarte mult. zice bancuri deocheate, jocuri stupide. el asa de mult o vorbit cind mireasa a fost furata ca lumea pur sis implu a plecat afara. eu vb serios, nu incerc sa-l denigrez.
`Buna, am fost si eu la o nunta unde a moderat dl.rudenco, chiar a vorbit foarte putin, nici vorba de bancuri si jocuri, un domn foarte prezentabil. Nu mi-a placut ca toata seara a stat langa mireasa si puneau la punct urmatorii pasi, aceste lucruri se fac ininte de nunta. Noi , de exemplu am facut programul inainte cu 2 saptamani de nunta, a fost facut pe ore si pe minute, am avut si noi o copie si modoratorii o copie, s-a respectat intocmai, poate cu o intarziere mica. Fiind in pregatiri am cautat lautari care sa fie cu moderatorul lor, adica aceeasi echipa, inclusiv si cu dansatorii lor.

FETELOR!!!! EU IMI CER SCUZE. Dupa ce am vazut ca este posibil sa nu am dreptate, am dat pe google numele lui si mi-a aparut o imagine care nu-i aceeasi cu moderatorul pe care eu tineam ca e Filip Rudenco. Prezentatorul cela tot este Filip, dar alt Filip, nu-i tin minte numele. Imi pare rau daca am indus in eroare lumea. Sorry.


natalitza778
Posts: 56
Joined: 26 Sep 2011, 23:00

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by natalitza778 »

Dl filip si la mine mi a prescris din minuta in minuta ce si cum ..cum am stabilit asa si a decurs totul ..pentru ca el a moderat multe nunti ..este un profesionist ..el poate sa va dea si sfaturi ..pe mine m a ajutat mult ..in sens cat de obicei se sta la masa, cat dureaza dansul ..cat dureaza asezarea la masa la cat se taie tortul ...si cum a spus dumnealui asa a si fost! este f inteligent si elegant ..daca va doriti poezii , jocuri si bancuri ..cu siguranta nu este omul potrivit!


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by viorela »

Fetelor,a avut cineva ca moderatoare la nunta domnisoara Mariana? Iata o poza cu ea.Daca este cineva va rog sa va spuneti impresiile
Image


lukian
Posts: 4
Joined: 31 Jan 2013, 14:41

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by lukian »

Fetelor am auzit numai vorbe de lauda despre moderatorul Liviu Ungureanu


Natuzzi9999
Posts: 4
Joined: 13 Feb 2013, 22:25

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Natuzzi9999 »

Salutare, miresuici!
Am citit in mai multe pagini din urma. Cineva din voi cunoaste/a fost/a auzit de moderator care vb bine si romana si rusa? si poate trece rapid de la una la alta. Am gasit doar ca Marco e asa, dar as mai vrea sa vad si alte candidaturi.
Ai mei sunt rusi, ai mirelui - modoveni... sa nu le fie tuturor cu suparare:)


Post Reply