Invitații de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: Invitații de nuntă II

Post by kisitoka »

Foarte frumoase invitatii. Bravo . Minute de aur.
In privinta sentimentului dupa nunta. Eu atitea am facut singura in perioada aceea ca tocmai acuma (aproape jumate an) mi-am revenit :D Nu vreau nici un bumb sa cos, asa era de epuizata de toate handmade-urile :oops: Dar ma bucur ca mi-am revenit. Si acuma cind ma uit la poze nu-mi vine sa cred ca am facut ceea ce am facut (pina si la prosoape ;) )


Image
Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Invitații de nuntă II

Post by seyla »

Olga, ce minunatii faci! Aici in Moldova, drept sa-ti spun, n-am vazut nicaieri asa frumusete!In general, toate lucrusoarele, pe care ai facut pentru nunta voastra, imi placeau foarte si foarte mult! :)


Image
irinutza22
Posts: 72
Joined: 23 Jul 2012, 09:18

Re: Invitații de nuntă II

Post by irinutza22 »

Miresuicilor, iaca si noi am finisat invitatiile.
Image
Image
Image


anicika
Posts: 5
Joined: 03 Feb 2013, 20:16

Re: Initații de nuntă II

Post by anicika »

marcelushka wrote:Astea sunt invitatiile mele, :roll:

Image
Image
Image
foarte frumoase invitatii, atit de gingase si rafinate, eu am decis ca macar de invitatii sa nu ma ocup....cap imi iau prea multe angajamente si risc sa nu reusesc......apropo....de unde ai procurat hirtie pt invitatii? poate confectionez vreodata v-o felicitare macar :)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Invitații de nuntă II

Post by marcelushka »

"irinutza22" BRAVO foarte frumoase si finute,un mare plus in lista si cred ca si placere in confectionare, BRAVO.
anicika merci de apreciere, foarte placut, hirtie am procurat de la magazinul Mart.


nadiusah891
Posts: 36
Joined: 23 Nov 2012, 11:10

Re: Invitații de nuntă II

Post by nadiusah891 »

marcelushka, foarte interesante invitatiile tale. Nu ai vrea te rog sa imi arati cum e la spate anume in plic? Felicitari miresicilor pentru ingeniozitatea voastra. Eu inca sunt confuza. am atatea idei si nustiu de ce sa ma apuc. Un fel de haos....


User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Invitații de nuntă II

Post by Olga2012 »

Multumesc mult fetelor(marcelushka,kisitoka&seyla) pentru aprecieri! Succes fetelor care incearca sa-si faca singure invitatiile, e ceva de munca la ele :D .


irinutza22
Posts: 72
Joined: 23 Jul 2012, 09:18

Re: Invitații de nuntă II

Post by irinutza22 »

Marcelushka, multumesc mult!
Image


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Invitații de nuntă II

Post by Alintush »

irinutza22, Foarte frumoase invitatii ai... miini de aur ;)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Invitații de nuntă II

Post by marcelushka »

nadiusah891 merci de apreciere, in spate plicurile sut exaxt ca in fata doar fara initiale, deci plicul pe verso e exact aceeasi marime,


Post Reply