EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Olga2012 »

Seyla sunteti atât de gingasi, frumosi si eleganti! Bravo! Chiar asteptam pozele tale...in timpul pregatirilor eram de multe ori pe aceeași lungime de unda :D , rezultatul final este unul foarte reușit/frumos. Cred ca toate elementele au fost alese foarte bine(rochia,coafura,machiaj,buchetul superb si el, iar mirele pe măsura :D ). Îmi pare bine ca ai postat slideshow-ul.


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Alintush »

Seyla, foarte frumosi...daca nu m-am uitat vre-o 3 ori la pozele tale...si nu e ultima data :D
o mireasa foarte draguta, finuta,eleganta :oops: si mirile foarte frumos....o pereche foarte frumoasa, va potriviti de minune...
mai facut sa-mi amintesc clipele frumoase din 2012 :oops: ce nostalgieeee.. :oops: :roll:


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Heliga, Nadinn, Olga2012, Alintush! Va multumesc foarte mult pentru aprecierile voastre! Sant incantata de atata atentie din partea voastra :oops: ! Si...imi pare bine ca cineva mai astepta poze de la nunta noastra! Cat de placut e sa-mi amintesc cum noi toate, in fiecare zi atacam forumul cu intrebari, pareri- "da cum va par acesti pantofi?; am fost acolo si acolo; va recomand aceasta; da ce puteti sa-mi spuneti de acestia?"... uuuuuh, un marafon, unde am ajuns toate primele, fara a lasa pe cineva in urma! :D
Intotdeauna o sa-mi amintesc de acele pregatiri, din 2012, si nu o sa uit niciodata! Fetelor, poate a fost spus de mai multe ori, dar fara voi nu era sa fie nunta mea asa cum a fost!
Va doresc ca familiile voastre sa fie cat mai trainice, iar in inimile voastre sa infloreasca mereu iubirea!!!
Va cuprind pe toate!!!


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Seylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! In sfarsit am vazut si eu pozele tale.... :oops:
V-am admirat cu atata placere!!!............Seyla, draga ce frumooooooos!!!!!!! Si melodiile frumoase, totul e frumos, nunta frumoasa, cata romantica persista, torta de poveste, mmmmmmm... :P
Si eu am avut cabriolet la nunta, doar ca rosu :P Si am avut nunta in aceeasi zi....minunata zi din 31 august 2012, frumoasa, insorita........Iata m-a palit si pe mine nostalgia.... :oops:
O mireasa extraordinara, foaaaaaaaaaaaaaaarte frumoasa, gingasa, enigmatica, mmmmmmmmmmmm...si voi doi formati un cuplu atat de dulce, frumos, va potriviti foarte si foarte bine...ambii aveti ochi foarte expresivi si priviri patrunzatoare!!! Bravoooooooo!!! Sa pastrati aceasta dragoste cel putin toata viata, casnicie trainica si fericire la infinit va doresc!!! Si copilasi la fel de frumosi ca voi doi!!!!!! :P


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Mulţumesc, dragă Rodinka!!! Cît de plăcut e să primeşti complimente ;) ! Daaaaaa, a fost o zi deosebit de frumoasă, de draga dimineaţă! Ţin minte cum o întrebam pe Adelina de tine, cum ţi-a făcut coafura...
În parc era o atmosferă romantică, fericirea era între noi doi, şi împrejurul nostru... Acum totul îmi pare o poveste, ori un vis... dar totuşi a fost scrisă ori visată, pe data de 31 august 2012- cea mai frumoasă zi din viaţa noastră, şi a voastră la fel!!! :)
Vă doresc ţi eu să aveţi o viaţă plină de lumină şi fericire, să mergeţi mînă la mînă pe cărarea clădită cu dragoste, armonie şi îngăduinţă!!!

Image


Image
User avatar
tenora
Posts: 207
Joined: 14 Feb 2012, 00:00
Location: Chisinau, Paris

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by tenora »

Am fost mire si mireasa parca asa demult, dar video care ni l-am dorit l-am obtinut recent :D Ma impart si cu voi cu bucuria noastra!
[youtube]mhWbQ2_q1QY[/youtube]
Last edited by tenora on 21 Mar 2013, 10:46, edited 1 time in total.


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ninela »

Foarte frumusei, Tenora!!!


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcelushka »

Felicitari Tenora mmmmmmmmmmmmmmm............ asa frumusei, plini de energieeeeeeeeeeeee, asa nebunici....... :lol:
BRAVO.


User avatar
tenora
Posts: 207
Joined: 14 Feb 2012, 00:00
Location: Chisinau, Paris

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by tenora »

Ulieana wrote:Mirii foarte frumosi bravo so tineti tot asa!!! Insa video foarte urit Sorry nu vreau sa supar pe nimeni !!! Calitatea, ideia video, melodiile etc. urit de tot !!!
Daca scrii asa crezi ca nu superi pe nimeni? Sper ca sa reusesti sa faci tu mai "frumos"! Succese!


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Tenora, nu te uita tu la toti!!! Eu zic ca ati fost superbi!!! Da, melodiile care le-au ales echipa video nu sunt ordinare, adica nu le gasesti in orice clip de nunta, dar nici voi nu ati fost ordinari....Voi ati fost foarte veseli, energici, ati dansat muuult ..In nici un clip nam vayut atita saritura ,dansuri si atitea jocuri cit aveti voi (si asta cu nimic nu e rau)...Eu cred ca anume prin asta ati iesit din tiparul clipurilor banale... L-ati facut mai special, l-ati personaliyat....
Da, poate melodia nu se potriveste in toate secventele dar nici nu cred sa fie posibil asa ceva...Ca doar se filmeaya si apoi se monteaya....Nu ati ales melodia, ca sa dansati ,sariti, imbratisati dupa ea....
Daca sincer eu nam vayut nimic urit aici!!Indiferent cit de frumosi sunt mirii, dar daca nau acea viata in ei, acea sclipire in ochi, nu cred ca pot sa faca un video bun, d-apoi o casnicie trainica :roll:
Dar aici ce avem!?!? Miri frumosi, indragostiti, veseli, energici....
Sorry ca am scris atit dar chiar mam indignat putin...
Eu ma consider ca fac parte din familia "nunta-moldova.md". In viata reala, eu nu mi-as permite sa -i yic direct surorii mele care vine la mine entuyiasmata ca are o rochie nou ca-i sta ca o cotoroanta... :mrgreen: Precis ca ma ia la palme...Asa si aici... Chiar daca nu-ti place ceea ce vezi, nimeni nu te obliga sa comentezi, poti sa fii partea pasiva a forumului...
:evil: Acum chiar am scris muuult...
Tenora ,inca o data ati fost superbi!!!


Image
Post Reply