Inregistrarea civila in aer liber!!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Dianamd
Posts: 2
Joined: 24 Jun 2013, 12:46

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by Dianamd »

La prietena mea inregistrarea casatoriei a fost la un loc special amenajat linga biserica. Si a fost foarte neobisnuit deoarece ele singuri au stabilit timp, amenojarea spatiului, muzica. Si cel mai principal moment ie n-au asteptat ribdul la inregistrarea casatoriei in oficiul starii civile. A fost la territoriu Valea Nuntilor.


kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by kristiknelu »

Dianamd wrote:La prietena mea inregistrarea casatoriei a fost la un loc special amenajat linga biserica. Si a fost foarte neobisnuit deoarece ele singuri au stabilit timp, amenojarea spatiului, muzica. Si cel mai principal moment ie n-au asteptat ribdul la inregistrarea casatoriei in oficiul starii civile. A fost la territoriu Valea Nuntilor.
Imi poti de spune te rog adresa exacta sau un numar de contact, am vazut poze pe facebook, dar nu prea gasesc info despre locushorul asta. Tot ce am gasit e din 2011 si ma tem sa nu mai fie actual;

Multumesc


Dianamd
Posts: 2
Joined: 24 Jun 2013, 12:46

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by Dianamd »

Da numarul de telefon 078745135, se afla mai jos decit gradina zoologica


Artist
Posts: 13
Joined: 26 Jun 2013, 09:28

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by Artist »

Salut fetelor! Imi place ideea asta de aer liber de pe cind ma tin minte... si acuma cind am ajuns sa ma inscriu fac asta in orasul meu, pe malul lacului in poienita...am gasit si o companie cu care am facut un contract si imi aranjeaza totul asa cum am visat eu... sper sa nu fie ploaie...


kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by kristiknelu »

Artist wrote:Salut fetelor! Imi place ideea asta de aer liber de pe cind ma tin minte... si acuma cind am ajuns sa ma inscriu fac asta in orasul meu, pe malul lacului in poienita...am gasit si o companie cu care am facut un contract si imi aranjeaza totul asa cum am visat eu... sper sa nu fie ploaie...
poti sa dai ceva detalii despre companie: cum se numeshte, cit te costa?


Artist
Posts: 13
Joined: 26 Jun 2013, 09:28

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by Artist »

Da, Kristiknelu, iti pot da detalii...am ajuns la ei prin recomandarea cunoscutilor. Se numeste Compania Special si ideea pe care o vreau eu cu butoaie pt fourchette, cu scaunele din buturugi si multe flori vii, ca vreo 2000 lei....Eu consider ca asta nu-i mult pentru faptul ca ei fac totul absolut, dar eu numai vin si imi pun iscalitura...


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by vicktoritza »

Buna ;) Sora mea a avut inregistrarea casatoriei in aer liber....si a fost foarte frumosss... O sa atasez si niste poze :D ...Am fost multumiti de ceea ce a iesit)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Am putut face si o mica masa de fourchette si fiind in natura au iesit si niste poze minunate.
Image
Last edited by vicktoritza on 09 Dec 2013, 23:29, edited 2 times in total.


Anastasia86
Posts: 5
Joined: 07 May 2013, 18:38

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by Anastasia86 »

vicktoritza wrote:Buna ;) Sora mea a avut inregistrarea casatoriei in aer liber....si a fost foarte frumosss... O sa atasez si niste poze :D ...Am fost multumiti de ceea ce a esit)
Image

Image

Image
Am putut face si o mica masa de fourchette si fiind in natura au iesit si niste poze minunate.
Image
Image
Victoritza, la cine ati apelat pentru ceremonie?


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by vicktoritza »

Anastasia86 wrote:
vicktoritza wrote: Victoritza, la cine ati apelat pentru ceremonie?
Anul trecut o ruda a facut inregistrarea casatoriei cu aceasta doamna si ne-a placut mult. Am cautat nr ei de telefon mobil am sunat-o, sora mea sa intilnit la ea la oficiu si au discutat detalii. Nr de telefon: 079583322.


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Inregistrarea civila in aer liber!!

Post by CristinaB »

I-ati avut pe cei de la video-motion.md si dta.md din cite am vayut din poyele postate de ei... Cum impresiile?


Image
Post Reply