Verighete

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Verighete

Post by Mary08 »

cicelu wrote:
Dutsu wrote:Image
Frumoase si gingase, s-au primit...ma bucur ca ati iesit din situatie ;) Felicitari.


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Verighete

Post by Dutsu »

Multumesc :)


apelisin
Posts: 6
Joined: 20 Jun 2013, 11:43

Re: Verighete

Post by apelisin »

cruissa wrote:Image
Cruisa la ce mester ati facut inelele? Poti sa-mi da-i te rog mult un nr. de telefon, sau adresa?


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Verighete

Post by wildcat soul »

fetelor am asa emotii, am dat si noi comanda sa ne faca inelusele, atit de tare mii frica ca nu se vor primi asa cum vreau eu, deja si cosmaruri am in privinta asta :? :? am impresia ca aceste 3 saptamini o sa imi para o vesnicie


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Verighete

Post by Ninela »

Iata si verighetele noastre!!! Ura!!! Le-am facut la comanda, si cu toate ca zicea ca ni le face timp de 2-3 saptamini, ni le-a facut timp de 1 saptamina. Am ramas shocati cind ne-a sunat :o
Image


Image
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Verighete

Post by wildcat soul »

Ninela wrote:Iata si verighetele noastre!!! Ura!!! Le-am facut la comanda, si cu toate ca zicea ca ni le face timp de 2-3 saptamini, ni le-a facut timp de 1 saptamina. Am ramas shocati cind ne-a sunat :o
Image
sunt foarte frumoase :!:


Image
cristina.trib
Posts: 32
Joined: 11 Oct 2012, 12:30
Location: Chisinau

Re: Verighete

Post by cristina.trib »

sunt foarte frumoase, bravo, sa va poarte fericire toata viata!!!!


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Verighete

Post by Ninela »

Multumesc fetelor! Sa dea Domnul sa fie asa! E asa o senzatie interesanta cind ai verigheta pe deget, mie imi va fi complicat sa ma deprind cu ea, nu prea port inele, doar cel de logodna si doar atunci cind ies din casa :)


Image
Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Verighete

Post by Nikutsa »

Vreau sa recomand pentru cei care inca nu si-au gasit verighetele magazinul Brillio . Noi anume aici am gasit ceea ce cautam :)


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Verighete

Post by Olecika »

Noi am procurat verighetele de la magazinul Paradis din centru. Postez poze dupa nunta :)

Mi-au placut modelele, amabilitatea personalului.... Cred ca am fost de vreo 3 ori sa le vedem, sa le probam si sa ne scrie care e modelul nostru si culmea ca era aceeasi domnisoara de fiecare data care ne deservea :)

Acum le avem in dulap si suntem foarte fericiti!!! RECOMAND!


Post Reply