Hand made de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Hand made de nuntă II

Post by mmgg29 »

silvia wrote:salutare la toate miresuicele... am nevoie de un sfat....cum as putea atasa la modelul de plic-card niste desene mici la colturile plicului....ca de exemplu 2 inimi sau niste hulubi...fluturasi.... Prin ce metoda sau programa pot sa fixez aceste desene. Nu stiu!!!!
încearcă în photoshop


T<3 V
Posts: 104
Joined: 03 Apr 2013, 20:21

Re: Hand made de nuntă II

Post by T<3 V »

Buna. Inca un pic pic...si se apropie........cite sentimente de genul: cite mai avem, offf:-)
Mi-am cumparat vreo sapt. in urma clesti din llemn, mici cu inimioare...
Amatoarele de hande-made pls ajutati-ma: ce as putea face cu ele??? am vreo 50 la numar si-s asa dragute..:-)


"Ador sa fiu casatorita.Este atat de bine sa gasesti acea persoana speciala pe care doresti sa o plictisesti tot restul vietii tale !"
User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Hand made de nuntă II

Post by mmgg29 »

T<3 V wrote:Buna. Inca un pic pic...si se apropie........cite sentimente de genul: cite mai avem, offf:-)
Mi-am cumparat vreo sapt. in urma clesti din llemn, mici cu inimioare...
Amatoarele de hande-made pls ajutati-ma: ce as putea face cu ele??? am vreo 50 la numar si-s asa dragute..:-)
Eu aș lua o ramă pentru poze sau tablouri, de dimensiuni mari, aș lua ață de cânepă și aș ”înșira” poze cu voi doi, desigur cu cleștișoare. Pentru un look mai retro, ai putea face pozele alb-negru sau sepia, pentru vintage.

http://wedding.iordache.md/2013/05/cali ... centuries/
Uite aici că vei găsi o poză cu așa ceva. Și eu aș vrea ceva similar. Mi-a mai rămas să-mi cumpăr cleștișoarele :)


kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: Hand made de nuntă II

Post by kristiknelu »

T<3 V wrote:Buna. Inca un pic pic...si se apropie........cite sentimente de genul: cite mai avem, offf:-)
Mi-am cumparat vreo sapt. in urma clesti din llemn, mici cu inimioare...
Amatoarele de hande-made pls ajutati-ma: ce as putea face cu ele??? am vreo 50 la numar si-s asa dragute..:-)
Imi spui te rog de unde le-ai cumparat :)


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Hand made de nuntă II

Post by Olecika »

da da, zi-ne de unde le-ai procurat :)

Eu ma gindeam sa printez poze si pe o funie sa le agat cu ajutorul acestor cleste :)


T<3 V
Posts: 104
Joined: 03 Apr 2013, 20:21

Re: Hand made de nuntă II

Post by T<3 V »

Olecika wrote:da da, zi-ne de unde le-ai procurat :)

Eu ma gindeam sa printez poze si pe o funie sa le agat cu ajutorul acestor cleste :)

Papermax, mai sus de Green Hills de pe Decebal.
Am scris detalii mai inainte aici.

MERci la TOATE!!


"Ador sa fiu casatorita.Este atat de bine sa gasesti acea persoana speciala pe care doresti sa o plictisesti tot restul vietii tale !"
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by wildcat soul »

clestisoare sunt si la magazinul azur din centru ;) eu chiar zilele acestea am trecut pe acolo si le-am vazut


Image
Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Hand made de nuntă II

Post by Dutsu »

Image acestea sunt buchetele pentru fete si baieti leam comandat la o fata care se ocupa cu hand mande...


cristina.trib
Posts: 32
Joined: 11 Oct 2012, 12:30
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by cristina.trib »

Sunt foarte dragute si finute,bravo! :roll:


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by wildcat soul »

sunt superbee :!: :!:


Image
Post Reply