Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
fialocika
Posts: 8
Joined: 10 Oct 2012, 19:59

Re: Coafură și make-up II

Post by fialocika »

Fetelor, cine are cartea de vizita a Adelinei Ipatii scrieti-mi va rog in privat adresa de mail, eu am pierdut-o si am nevoie de ea urgent.


Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: Coafură și make-up II

Post by Fefe »

fialocika wrote:Fetelor, cine are cartea de vizita a Adelinei Ipatii scrieti-mi va rog in privat adresa de mail, eu am pierdut-o si am nevoie de ea urgent.
Salut Fialocika, o intrebare, ti-ai mai facut coafura la Adelina, ce impresii ai?


fialocika
Posts: 8
Joined: 10 Oct 2012, 19:59

Re: Coafură și make-up II

Post by fialocika »

Fefe wrote:
fialocika wrote:Fetelor, cine are cartea de vizita a Adelinei Ipatii scrieti-mi va rog in privat adresa de mail, eu am pierdut-o si am nevoie de ea urgent.
Salut Fialocika, o intrebare, ti-ai mai facut coafura la Adelina, ce impresii ai?
Inca nu am facut, doar am de gind, vad ca aici sint foarte multe pareri despre dna. Ipatii, cauta in mesajele precedente.


User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Coafură și make-up II

Post by tibberoon »

Silviana wrote:La mine nunta e degraba, 28 iulie, coafura si machiajul il fac la salonul Afrodita la Natalia Zaharova(coafura) machiajul am uitat cum o chiama :)
Bafta, eu tot acolo fac coafura si make-up. Sa ne scrii impresiile. Machiaj Elena sau Ana?


http://tibberoon.wordpress.com/
User avatar
Catalincik
Posts: 95
Joined: 15 Aug 2012, 15:27

Re: Coafură și make-up II

Post by Catalincik »

linacika wrote:salut scumpelor ...

eu miam facut make up la Renata Abdulaeva -- una din cele mai recoamdantte makeoze ...a fost splendid ...

Coafura am facut-o la Alexandru Siskov (exact asa cum miam dorit-o ) ! Toata lumea a apreciat :)
cum se poate de programat la Siskov?


T<3 V
Posts: 104
Joined: 03 Apr 2013, 20:21

Re: Coafură și make-up II

Post by T<3 V »

Vreau sa le MULTUMESC din tot sufletul pe d-na Adelina Ipati ( coafura), D-na Olga Totoc ( make-up CUNUNIE), D-na Nely Covash ( make-up nunta), D-na Ana Singereanu ( make-up pt mamica si surioara mea), care ne-au facut frumoase si fericite!!!


"Ador sa fiu casatorita.Este atat de bine sa gasesti acea persoana speciala pe care doresti sa o plictisesti tot restul vietii tale !"
User avatar
erste
Posts: 21
Joined: 13 Mar 2013, 11:53

Re: Coafură și make-up II

Post by erste »

T<3 V wrote:Vreau sa le MULTUMESC din tot sufletul pe d-na Adelina Ipati ( coafura), D-na Olga Totoc ( make-up CUNUNIE), D-na Nely Covash ( make-up nunta), D-na Ana Singereanu ( make-up pt mamica si surioara mea), care ne-au facut frumoase si fericite!!!

T<3 V, cit te-a costat placerea pentru coafura si make-upuri? Ce fel de coafura ai avut?


lediDi
Posts: 12
Joined: 19 Dec 2012, 23:01

Re: Coafură și make-up II

Post by lediDi »

Salut fetelor, vreau sa pun un plus mare in lista mea, m-am decis cu coafura si makiajul :) la Алена Французова- coafura si Alina Braileanu - make-up!!! succese ;)


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Coafură și make-up II

Post by Nikutsa »

lediDi wrote:Salut fetelor, vreau sa pun un plus mare in lista mea, m-am decis cu coafura si makiajul :) la Алена Французова- coafura si Alina Braileanu - make-up!!! succese ;)
Alena Frantuzova i-a facut acum recent coafura surorii pentru ocazie , mie mi-a placut ! Ma gindesc si eu sa apelez la ea pentru cununia civila ;


ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Coafură și make-up II

Post by ianachka3 »

Fetelor, cine are facebook va rog mult sa ma sustineti intr-un concurs:) A mai ramas o zi de votare si am nevoie de kiteva voturi..:) Va multumesc..:*

[/quote]

Nr 19 - Iana Croitoru..:*


Post Reply