Sala de nunţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
Honey_lady
Posts: 130
Joined: 11 Nov 2011, 00:00
Location: Londra

Re: Sala de nunţi

Post by Honey_lady »

Mersi mult pt raspuns....dar nu stii cum se numeste sala ca pe google imi arata mai multe


Mersi mult[/quote]
Se numeste "La Hincu". Pe virtual tur o sa vezi si imaginea salii.


maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: Sala de nunţi

Post by maklerus »

Fetelor, s-a eliberat sala Casa Fermierului de la Braviceni in data de 13 octombrie. Anuntati-ma va rog cine are nevoie.


extaziunea
Posts: 2
Joined: 27 Jul 2013, 17:24

Re: Sala de nunţi

Post by extaziunea »

Buna dragele viitoare si foste miresuice.
Vroiam sa intreb daca a facut cineva nunta la Select hall de la Ciocana?
ce preturi sunt acolo? ce avantaje, dezavantaje ati gasit? :)


Lori
Posts: 1
Joined: 27 Jul 2013, 19:39

Re: Sala de nunţi

Post by Lori »

Salut fetelor! Ce parere aveti despre sala mare de la Butoias (Sculeanca)? Noua ne-a placut mult verdeatza din jurul restaurantului insa nu stim nimik despre serviciile lor. Cum e mincarea? Cum e deservirea? Multumesc anticipat!


stela.rotaru
Posts: 1
Joined: 28 Jul 2013, 10:09

Re: Sala de nunţi

Post by stela.rotaru »

Salut, vreau sa va intreb ce parere aveti sau daca ati auzit ceva despre Vila Noua si Palladium? vad ca aceste 2 sali nu se pun in discutie si stau la dubii, ce sa algem, fiecare are avantajele ei, insa am nevoie de o alta parere..., in citeva luni e nunta iar cu localul nici de cum nu ne putem hotari, ajutati-ma va rog sunt deja in panica, mersi anticipat


User avatar
dreamscape2012
Posts: 21
Joined: 12 Sep 2012, 14:08

Re: Sala de nunţi

Post by dreamscape2012 »

Despre Butoias gasesti Mai multa informatie aici http://mama.md/topic/101938/page__st__40#entry2599920


snejok_L
Posts: 47
Joined: 13 Mar 2013, 15:20

Re: Sala de nunţi

Post by snejok_L »

Lori wrote:Salut fetelor! Ce parere aveti despre sala mare de la Butoias (Sculeanca)? Noua ne-a placut mult verdeatza din jurul restaurantului insa nu stim nimik despre serviciile lor. Cum e mincarea? Cum e deservirea? Multumesc anticipat!
:-) este cu adevarat frumos local....o teritorie enorma, unde se poate de facut fotosesie....in rest, sunt mult mai bune localuri la asa pret.
am avut ocazia sa cunosc mai multe persoane care au avut ceremonii la butoiash, si parerile noastre coincid, rezulta ca nu invata ei pe gresalele lor. cititi atent parerile, sunt adevarate 100%. Succese.


lesikaM
Posts: 6
Joined: 16 Jan 2013, 13:35

Re: Sala de nunţi

Post by lesikaM »

stela.rotaru wrote:Salut, vreau sa va intreb ce parere aveti sau daca ati auzit ceva despre Vila Noua si Palladium? vad ca aceste 2 sali nu se pun in discutie si stau la dubii, ce sa algem, fiecare are avantajele ei, insa am nevoie de o alta parere..., in citeva luni e nunta iar cu localul nici de cum nu ne putem hotari, ajutati-ma va rog sunt deja in panica, mersi anticipat
buna,noi am ales restaurantul vila noua,pot sa zic ca comparativ mi s-a parut destul de bun,atit cit priveste sala,decorul,meniul,toate acestea fiind la un pret avantajos,mai mult ca atitam apreciat si atitudinea responsabila a administratoarei.pe forum mai gasesti informatie cu "vila noua"...opinia obiectiva 100% o las dupa eveniment...


lesikaM
Posts: 6
Joined: 16 Jan 2013, 13:35

Re: Sala de nunţi

Post by lesikaM »

lesikaM wrote:
stela.rotaru wrote:Salut, vreau sa va intreb ce parere aveti sau daca ati auzit ceva despre Vila Noua si Palladium? vad ca aceste 2 sali nu se pun in discutie si stau la dubii, ce sa algem, fiecare are avantajele ei, insa am nevoie de o alta parere..., in citeva luni e nunta iar cu localul nici de cum nu ne putem hotari, ajutati-ma va rog sunt deja in panica, mersi anticipat
buna,noi am ales restaurantul vila noua,pot sa zic ca comparativ mi s-a parut destul de bun,atit cit priveste sala,decorul,meniul,toate acestea fiind la un pret avantajos,mai mult ca atitam apreciat si atitudinea responsabila a administratoarei.pe forum mai gasesti informatie cu "vila noua"...opinia obiectiva 100% o las dupa eveniment...
....am uitat sa atentionez, sala sala mare are o capacitate de 150 persoane,in opinia mea e exagerat...e de maxim 100-120 pt ca e cam putin lok de dans...


Anne
Posts: 20
Joined: 12 Mar 2013, 08:24

Re: Sala de nunţi

Post by Anne »

salutare fetelor! am o problema grava. Nunta e peste o luna, iar noi trebuie sa ne cautam alta sala. Implor!!!! daca cineva a auzit de vreo sala care s-a eliberat pe data de 30 august, anuntati-ma si pe mine! sunt disperata:(((


Locked