Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Nikutsa »

Nu cumva vb despre acest video ? Lam vazut pe youtube si mi s-a parut amuzant atunci :)
[youtube]PjBWYKQcEJA[/youtube]


Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Diana 2013 »

Foarte urit sa vezi asa ceva la o nunta din partea unui moderator.... Lipsa de respect total...


Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Niagarcik »

Nikutsa wrote:Nu cumva vb despre acest video ? Lam vazut pe youtube si mi s-a parut amuzant atunci :)
mda, neplacut..chiar cam nu ti-e a ride :cry:


Image
Lidia
Posts: 52
Joined: 26 Feb 2013, 19:22

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Lidia »

Mda.....kiar de prost gust.....


lenuta_lg
Posts: 99
Joined: 13 Jun 2012, 11:15

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by lenuta_lg »

Daniela Spinu, invitatul era din Grecia din cite cunosc eu!!! Si mai stiu ca invitatului nu ia placut doar faptul ca asta s-a facut public. Si nu vad nimic strasnic in asta, sau ma rog, fiecare cu parerile lui... depinde mult de invitati.


Image
Lidia
Posts: 52
Joined: 26 Feb 2013, 19:22

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Lidia »

Mie,spre exemplu,nu mi-ar fi plakut,sa fi fost in lokul invitatului...Sa fiu in tara straina,la nunta,si sa ma ia in ris asa....Kaci kiar de nu intselegi limba...se intselege din simplu fapt k toti ceilalti invitati rideau...Nu kred k avea dreptul sa faka asta....esti angajat ka moderator,atit,,,si sint multe alte jokuri,etc pentru a veseli lumea....


Sandra
Posts: 11
Joined: 29 Jul 2013, 17:53

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Sandra »

a intristat un om si a facut fericiti alte sute de oameni :D nu e prost :)))


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by mmgg29 »

faza e faina, dar nu pentru o nunta, unde sunt multi oameni necunoscuti, asa s-ar glumi mai mult intre prieteni sau colegi. nici mie nu mi-ar fi placut sa vad asa ceva la nunta mea.


daniela_spinu
Posts: 3
Joined: 23 Jul 2013, 13:32

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by daniela_spinu »

Nikutsa wrote:Nu cumva vb despre acest video ? Lam vazut pe youtube si mi s-a parut amuzant atunci :)
[youtube]PjBWYKQcEJA[/youtube]
nu, eu vad pentru prima data accest clip, inseamna ca el de fapt face asa ceva la nuntile unde sunt invitati din afara, la verisoara mea erau invitati din irlanda. o fi amuzant momentul pentru cei care asculta din nici decum pentru cei care vorbeste.


Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Sweety »

daniela_spinu wrote:
Nikutsa wrote:Nu cumva vb despre acest video ? Lam vazut pe youtube si mi s-a parut amuzant atunci :)
[youtube]PjBWYKQcEJA[/youtube]
nu, eu vad pentru prima data accest clip, inseamna ca el de fapt face asa ceva la nuntile unde sunt invitati din afara, la verisoara mea erau invitati din irlanda. o fi amuzant momentul pentru cei care asculta din nici decum pentru cei care vorbeste.
Fetelor, Anatol Melnic a fost moderator la nunta noastră și a făcut tuturor o dispoziție foarte bună! A creat o atmosferă foarte caldă și ușoară, toți au rămas încîntați de dînsul! Dacă nu ați auzit - el e przentator la Deșteptarea de weekend la Jurnal TV, mai lucrează seara la Jurnal FM (farse), a lucrat la RuTV la ”X te iubește” și e talentat cu adevărat și fără pic de mîndrie!
Și nu sunt deloc deacord în privința lipsei de respect și educație - faza cu traducerea le place tuturor, iar invitații ”traduși” n-au înțeles și nu le-a plăcut că toți rîdeau pînă nu li s-a explicat totul. El e foarte atent la ceea ce vreți și dacă vă este frică să nu se supere cineva - doar îl rugați să n-o facă și atît!
E foarte respectuos u oamenii în vîrstă și face glume doar pe seama tinerilor (anume ca să nu fie supărări) și glumele sunt BUNE!!! Nu vorbește cu vEEErsuri, ci improvizează și-i face pe toți să rîdă!
De fiecare dată se apropia de noi să ne preîntîmpine ce vrea să facă și știe măsura în toate!

Îl recomand tuturor care vor să aibă o nuntă cu dispoziție bună!!! ;)


Post Reply