Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: Servicii foto şi video

Post by Sweety »

Fetelor, nu știu nimic despre cei de care întrebați, dar știu la sigur că am avut o zi de nuntă foarte plăcută și interesantă în mare parte datorită lui Victor Bîrsa (video) și Ion Boicu (foto) - niște profesioniști adevărați și niște băieți foarte plăcuți, educați și veseli! Le puteți vedea lucrările pe site-urile: www.victorirsa.md și www.viruss.md


maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: Servicii foto şi video

Post by maklerus »

Fetelor, nu stiam unde sa scriu, insa noi facem nunta in octombrie si toti ne spun ca din experienta sigur va ploua respectiv Vom avea nevoie de o umbrela simpatica....stiti unde pot gasi?! Mercu


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Servicii foto şi video

Post by CristinaB »

Maklerus, nu stiu daca ai sa doresti intro zi ploioasa sa faci poze cu umbrela prin ploaie...
Noi am avut nunta pe 13 oct si a plouat cu galeata..Am procurat o umbrela roza de la Metro ca sa nu fiu mohorita cu tot :D , a era simpla fara careva aplicatii sau desene...


Image
Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Servicii foto şi video

Post by Nikutsa »

Dar dupa a fost un timp superb , eu tin minte ca pe 21octombrie era o toamna frumoasa frumoasa , inka cu soare si adieri calde . Asa ca eu m-am programat pentru timp frumos :)


maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: Servicii foto şi video

Post by maklerus »

Pai IATA noi tot pe 13 nunta, iar pe 6 cununia sper sa fie soare cel Putin intr-o zi. De aceea si caut o umbrela interesanta daca va fi nevoie....


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by wildcat soul »

la noi tot nunta e in octombrie pe 5 :( :( :? iata nu mam gindit ce sa fac in caz ca ploua, defapt in perioada asta cam tot timpul ploua :cry: trebuie si noi sa cautam ceva umbrele interesante pentru poze... incerc sa ma consolez cu ideea ca pe ploaie se primesc cele mai romantice poze :roll: asa mia spus fotografu mai inainte


Image
maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: Servicii foto şi video

Post by maklerus »

wildcat soul wrote:la noi tot nunta e in octombrie pe 5 :( :( :? iata nu mam gindit ce sa fac in caz ca ploua, defapt in perioada asta cam tot timpul ploua :cry: trebuie si noi sa cautam ceva umbrele interesante pentru poze... incerc sa ma consolez cu ideea ca pe ploaie se primesc cele mai romantice poze :roll: asa mia spus fotografu mai inainte
Si eu cu Asta incerc sa ma consolez, insa cind ma gindesc la coafura si rochie.....Doamne-Doamne!!!!


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by wildcat soul »

maklerus wrote:
wildcat soul wrote:la noi tot nunta e in octombrie pe 5, iata nu mam gindit ce sa fac in caz ca ploua, defapt in perioada asta cam tot timpul ploua :cry: trebuie si noi sa cautam ceva umbrele interesante pentru poze... incerc sa ma consolez cu ideea ca pe ploaie se primesc cele mai romantice poze :roll: asa mia spus fotografu mai inainte
Si eu cu Asta incerc sa ma consolez, insa cind ma gindesc la coafura si rochie.....Doamne-Doamne!!!!
da da da... si pin ajungi la sala toata rochita jos o sa fie uda si murdara :? ma tem enorm sa nu ploaie, pe 5 octombrie inca e ziua socrului si tot timpul ploua :cry: el a spus ca nu tine minte cind ultima oara de ziua lui a fost timp frumos :cry:


Image
maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: Servicii foto şi video

Post by maklerus »

Inseamna ca trebuie sa faci un plan B cu poze in hotel sau oricare alta incapere.....eu asa planific...sper sa am succes si rochita mea sa nu o murdaresc))))))))


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Servicii foto şi video

Post by Nikutsa »

Help , fetelor recomandati-mi pe cineva dintre fotografi , la care ati apelat si ati ramas multumite , si desigur sa fie si pretul acceptabil . Noi avem nevoie pentru inscrierea civila de fotograf pentru 1 ora sau mai putin , cit sa vina la oficiul starii civile . Am gasit pe cineva cu 50 Euro pentru acest serviciu , da din cite am mai discutat fetele au apelat la zile de nastere, cumatrii si cu 350 lei ora , calitativ. Este diferenta 850 si 350 . . . daca cineva are astfel de contacte o sa fiu recunoscatoare ;


Locked