Primul dans

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Primul dans

Post by RoDiNkA »

Olecika wrote:Iata si primul nostru dans :) Cu multe emotii am reusit totusi sa ajungem la final :)

https://www.dropbox.com/s/lp0frx6mreoow ... %20066.avi
Olecika, bravo!!! Mi-a placut mult dansul vostru!!! Dansezi, se vede foarte bine! ;) Am remarcat-o din start!
Si chiar daca sotul un pic s-a incurcat, tu ai fost foarte bravo, ambii ati fost bravo si ati savurat tot dansul! Pluteai in dans! Superb! :P


Image
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Primul dans

Post by Olecika »

Multumesc Rodinka :) Placut sa aud parerea pozitiva a unui dansator vis-a-vis de dansul nostru :)

Daca sincer, sunt foarte mindra e sotul meu, care nefiind dansator a reusit sa invete miscarile timp de 2 antrenamente :D

Ceea ce i-am zis lui si le zic tuturor mireselor si mirilor este sa va priviti in ochi (in nici un caz in jos), sa tineti spatele drept si sa zimbiti :D si cu siguranta totul va fi bine :)


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Primul dans

Post by RoDiNkA »

Foarte, foarte bravo lui, bravo tie, bravo voua!!! Desigur ca te poti mandri de el!!! Da pai el de tine, mmmmmmmmmmmmmm... :)
Casa de piatra voua si o casnicie de invidiat! ;)


Image
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Primul dans

Post by Olecika »

Multumiiim :) Iata merg sa ii transmit :)


T<3 V
Posts: 104
Joined: 03 Apr 2013, 20:21

Re: Primul dans

Post by T<3 V »

wildcat soul wrote:
Olecika wrote: noi in principiu tot nu am vrut sa fie tot dansul doar la sfirsit sa fie efectul acesta de wowwww,
Eu as spune ca mai bine s acumparati lumanrele mici si le dati la fiece invitat si aprinse cu ele, sa le tina in miini in jurul vostru. Am vazut asa ceva si e foarte frumos.
Noi am avut un sir de efecte, dar nu mi-a plact mirosul la fum si m-am alunecat pe confetti.


"Ador sa fiu casatorita.Este atat de bine sa gasesti acea persoana speciala pe care doresti sa o plictisesti tot restul vietii tale !"
User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Primul dans

Post by mmgg29 »

Mie nu prea imi place cand oaspetii stau cu lumanarile in mana si imi pare incomod, ca sa stea in picioare si cu mainile intinse ca sa tina lumanarile. Poate daca mai bine le-ar pune jos, pe marginea ringului de dans.


Locked