Primul dans II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by RoDiNkA »

Capsunica, felicitari!!! V-am admirat si eu acum dansul! Ati fost superbi! Si tu asa senzuala si gratioasa, bravo! Te-ai ispravit foarte bine cu rochita ta pufoasa (stiu ca e o incercare intr-adevar grea), mai ales ca dansul e de o complexitate mai speciala, cu multe prize si elemente dificile, pe care nu oricine ar putea realiza...Dar, se vede ca aveti o pregatire coregrafica buna si mi-ar fi placut foarte mult sa lucrez cu voi (foarte multe ar fi posibil de realizat, ador asemenea perechi ;) ). Ma bucur foarte mult ca am fost de ajutor si mai mult ma bucur ca ati gasit limba comuna cu Andrei, cu care suntem colegi :) Foarte bravo sunteti! O casnicie cat mai fericita si trainica sa aveti!

Marcelushka, scumpo, astept cu cea mai mare nerabdare inregistrarile si pozele de la superba voastra nunta!!! Si acum deseori imi fredoneaza atat deja de apropiata piesa "Love is All":P


Image
Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Primul dans II

Post by Capsunica »

Multumesc tare mult!!! Am pus mult suflet in dans. Mi-e tare drag.


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by wildcat soul »

Kitsurica wrote:wildcat soul e frumoasa melodia, lina in combinatie cu miscari lente ar iesi un dans minunat, deasemenea mi-a placut dansul capsunicai, a fost aleasa reusit melodia si ai aratat atit de senzuala, foarte frumos, eu din toate timpurile doream sa fie piesa Hero de Enrique Iglesias, dar mi se pare o piesa destul de jale, si ma gindesc sa fac si ceva mai vesel, deci o sa ma inspir poate din topul postat pe forum, o prietena de a surorii mele e coregraf si ne va invata si pe noi cum pe sora dansul mirelor, sper sa iasa frumos, cu toate ca dansatori din mine si vs nu prea
sincer din noi tot dansatori nu chear, dar uite ca se primeste ceva super, si coreografa ne spune ca avem potential si ne tot invata miscari mai complicate, in fiecare din noi e ascuns cite un potential ;) ;) asa ca nu iti fa griji o sa iasa ceva superb


Image
viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by viorela »

Fetelor,sunteti bravo! Aveti dansuri superbe toate! Capsunica mi-a placut tare mult!
Eu insa,cu dansul nostru,cite repetitii am facut,si pina la urma de la atitea emotii tot am gresit :(
http://www.youtube.com/watch?v=XJdptCdsE4I


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Primul dans II

Post by catiushka »

viorela wrote:Fetelor,sunteti bravo! Aveti dansuri superbe toate! Capsunica mi-a placut tare mult!
Eu insa,cu dansul nostru,cite repetitii am facut,si pina la urma de la atitea emotii tot am gresit :(
http://www.youtube.com/watch?v=XJdptCdsE4I


viorela asa de frumoasa piesa ati ales, mi-au placut si luminile si fumul greu
apropo de unde l-ati luat? era a celor cu muzica?
merci si felicitari


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by viorela »

catiushka wrote:
viorela wrote:Fetelor,sunteti bravo! Aveti dansuri superbe toate! Capsunica mi-a placut tare mult!
Eu insa,cu dansul nostru,cite repetitii am facut,si pina la urma de la atitea emotii tot am gresit :(
http://www.youtube.com/watch?v=XJdptCdsE4I


viorela asa de frumoasa piesa ati ales, mi-au placut si luminile si fumul greu
apropo de unde l-ati luat? era a celor cu muzica?
merci si felicitari
Merci,da fumul si luminile au facut efectul.Luminile doar erau a celor cu muzica,fum greu si proiector am luat aparte,Impreuna ne-a costat 200 euro


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by marcelushka »

mmmmm....Viorela foarte frumos, chiar daca u stii unele momente ca nu au esit asa cum trebuia, noi asta nu am vazut, tu foarte finuta, Bravo, melodia foarte vie si pasionala, foarte frumos.FELICITARI.


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by viorela »

marcelushka wrote:mmmmm....Viorela foarte frumos, chiar daca u stii unele momente ca nu au esit asa cum trebuia, noi asta nu am vazut, tu foarte finuta, Bravo, melodia foarte vie si pasionala, foarte frumos.FELICITARI.
multumesc mult scumpa!


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Primul dans II

Post by Nikutsa »

Am finisat si noi cu primul dans ! Aseara am facut ultima repetitie cu coregrafa , ramine sa repetam singurei la sala inainte de nunta . In total am mers la 7-8 lectii .


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Primul dans II

Post by Nikutsa »

Iata nr de telefon al d-nei care ne-a ajutat cu dansul Aurelia 069535192 . Achitam fiecare lectie separat 150 lei . Poate cuiva ii va fi util .


Post Reply