Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
silvis2503
Posts: 27
Joined: 16 Sep 2012, 08:23

Re: Servicii foto şi video

Post by silvis2503 »

Fetelor vil recomand din tot sufletul si cu toata increderea pe Fiodar Siceak de la sweet.md e un fotogragf super f profisionist. Shtie cum sa faca sa te simti bine... sunt o pers nu prea deschisa spre fotografiat dar el shtie cum sa faca sa te simti bine si natural.
p.s. is unele din multe foto super bune :) ... :oops: nu ma pot satura sa le privesc :oops: :oops:
Image
Image



Image
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


sika
Posts: 16
Joined: 15 Sep 2013, 15:31

Re: Servicii foto şi video

Post by sika »

salut,cine il cunoaste pe Ion patras??? http://www.foto-fine.com/ ce parere aveti????


Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: Servicii foto şi video

Post by Sweety »

silvis2503 wrote:Fetelor vil recomand din tot sufletul si cu toata increderea pe Fiodar Siceak de la sweet.md e un fotogragf super f profisionist. Shtie cum sa faca sa te simti bine... sunt o pers nu prea deschisa spre fotografiat dar el shtie cum sa faca sa te simti bine si natural.
p.s. is unele din multe foto super bune :) ... :oops: nu ma pot satura sa le privesc :oops: :oops:
silvis2503, chiar sunt foarte bune pozele! O plăcere să le privești! Un fotograf bun și o mireasă frumoasă fac o echipă foarte bună! ;) Felicitări!!!


Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: Servicii foto şi video

Post by Sweety »

sika wrote:salut,cine il cunoaste pe Ion patras??? http://www.foto-fine.com/ ce parere aveti????
N-am lucrat cu el, dar din pozele de pe site, pot spune că sunt multe bunișoare, dar sunt și fotografi mai buni, cu mult mai buni chiar! Și-mi pare mie, sika, că dacă nu l-ați ales deodată și întrebi părerea, nu sunteți nici voi siguri dacă e ceea ce vreți :) Nu știu cît cere pentru serviciile sale, dar sunt sigură că serviciile foto sunt unul din punctele unei nunți pentru care nu merită nicidecum de economisit! ;)


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Servicii foto şi video

Post by Arishka »

Preturile pentru foto 2014:
Dima Viper-850E
Raduviorel.com-450E
Adrian Gojan-800E
Andrei Zveagintev -700E
Sweet.md-550E,video-650E
Artur Roscolotenco-700E
Lakeev Roman-650E
Pina cind tot ce am gasit:((((......Fetele poate cineva poate sa imi propuna un fotograf bun si nu asa de scump,pina la 500E.Pina cind am gasit numa pe Raduviorel,are lucrari frumoase si nu e asa de scump .... De unde eau asa preturi:000


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by wildcat soul »

Arishka wrote:Preturile pentru foto 2014:
Dima Viper-850E
Raduviorel.com-450E
Adrian Gojan-800E
Andrei Zveagintev -700E
Sweet.md-550E,video-650E
Artur Roscolotenco-700E
Lakeev Roman-650E
Pina cind tot ce am gasit:((((......Fetele poate cineva poate sa imi propuna un fotograf bun si nu asa de scump,pina la 500E.Pina cind am gasit numa pe Raduviorel,are lucrari frumoase si nu e asa de scump .... De unde eau asa preturi:000

incearca pe Valentin Jucov, la el e 350 E o zi, daca cununia e in alta zi + 50 E pt ziua ceea, dar nu doar cununia ci si o fotosesie de vrio 2 ore si daca mai vrei dopolnitelinaia obrobotca la poze 70E, sincer eu nu prea am vazut diferenta, dar vs mia spus ca face sa faci obrobotca (el se pricepe putin pa poze), plus baiatul e tinar si daca sincer lucreaza minunat, are niste idei.. no iam facut o fotosesie si am ramas multumiti, deja dupa 29 septembrie si 5 octombrie daca vrei pot sa iti mai detaliat cum a fost, lucrarile lui le poti vedea aici https://www.facebook.com/jukovvalentin/photos_albums


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Servicii foto şi video

Post by CristinaB »

Si cit ia pentru o sesiune foto? Are si ceva decor gata pentru ea sau tu organizezi si el face poze?


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Servicii foto şi video

Post by catiushka »

Arishka wrote:Preturile pentru foto 2014:
Dima Viper-850E
Raduviorel.com-450E
Adrian Gojan-800E
Andrei Zveagintev -700E
Sweet.md-550E,video-650E
Artur Roscolotenco-700E
Lakeev Roman-650E
Pina cind tot ce am gasit:((((......Fetele poate cineva poate sa imi propuna un fotograf bun si nu asa de scump,pina la 500E.Pina cind am gasit numa pe Raduviorel,are lucrari frumoase si nu e asa de scump .... De unde eau asa preturi:000
salut
noi l-am ales pe vadim stirbu de la felin.md ( http://felin.md/?p=1199 anume aceasta lucrare m-a convins)
este tinar si noua ne-a placut mult ca suntem pe aceeasi lungime de unda si aceleasi gusturi la fotografiat, la mine fotografia e ca un hobby
dar mai ales cind ne-am intilnit cu ei si cu video, doamne atita n-am mai ris demult, am stat la vorba ore in sir despre vrute si nevrute de parca ne cunosteam de-o viata si nici n-am observat ca intirziam la intilnirea cu muzica :D abia astept sa vina nunta noastra :oops:
apropo ne costa 400 euro, si noi tot la capitolul foto video am zis ca nu economisim
o zi buna

PS nu stie nimeni cit ia alex iordache? imi plac mult lucrarile lui si mi-era interesant


kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: Servicii foto şi video

Post by kristiknelu »

Si la noi a fost Vadim Shtirbu, la fel nea costat 400 euro si a fost foarte deschis si simplu. Noua nea placut, dar abia peste 2 luni vom vedea rezultatul final :) Sper sa fiu la fel de multumita si atunci.

Cit de straniu nu ar fi, dar si eu am vrut sal luam pe Iordache, dar nea zis ca e 700 euro, si pentru noi a fost prea scump.

mult succes


lenuta_lg
Posts: 99
Joined: 13 Jun 2012, 11:15

Re: Servicii foto şi video

Post by lenuta_lg »

Il recomand cu toata increderea pe Vadim Denisov!! http://vadim-denisov.livejournal.com/ foarte si foarte bravo! dinamic, vesel, muncitor, nu a stat o secunda toata seara ne-a prins multe momente interesante, am achitat 350euro si pozele le-am avut in 3 sapt. Mult succes in alegerea fotografului!


Image
Locked