Masa de fourchette

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by Alintush »

foarte bine arata ambele mese...offffffffff...cit de delicioase sunt...si acum imi amintesc aroma fiecarei prajituri...BRAVO Marcela ;)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by marcelushka »

Alintush wrote:foarte bine arata ambele mese...offffffffff...cit de delicioase sunt...si acum imi amintesc aroma fiecarei prajituri...BRAVO Marcela ;)
merci mult Alintush, foarte placut, abia astept sa mai facem o intilnire sa va mai alint un pic...


Liubocika
Posts: 12
Joined: 06 Sep 2013, 18:22

Re: Masa de fourchette

Post by Liubocika »

Buna marcelush am o rugaminte sa-mi scrii tel in privat am niste intrebari la tina. Multumesc :)


kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: Masa de fourchette

Post by kristiknelu »

Am revenit din vacantza, si in sfirshit am timp sa va scriu despre nunta noastra :)

Vreau sai spun un mare si sincer multzumesc Marcelushei, totul a fost perfect. Multa munca s-a depus, multe emotii si griji, iar sustinerea si sfaturile care le-am primit au contat foarte mult. Toti oaspetii miau zis ca au gustat cite ceva, si asha gustoshenii nu au mai incercat :) Multi oaseti mi-au zis ca atita atentie la detalii nu au mai vazut. Este foarte placut sa primeshti felicitari, dar e si mai placut sa vezi ca lumea apreciaza fiecare lucrushor.

Inca o data multumesc Marcelei pentru munca ei, pentru entuziasm, idei si desigur prietenie (altfel nu am cum zice). Recomand cu inima deschisa si cred ca ea va avea in viitor mult succes, pentru ca merita si pentru ca shtie ce vrea. Hug


User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Masa de fourchette

Post by Fleur de lis »

marcelushka wrote:
IRACIKA1983 wrote:Eu tot am intirziat,dar eu le-am gustat la nunta noastra....vreu sa spun ca sunt foarte gustoase copturile ..Invitatii de la nunta noastra tot ma suna si ma intreaba cine a copt asa gustosenii.Marcelusca bravo. :P

Irinuta, multumesc pentru aprecieri.
Maklerus merci pentru cuvinte frumoase, iti scriu in privat, ce tine de havuz, eu nu sunt pro, in primul rind e murdar tot in jur, copii cu minutele prin ciocolata..... doar in cazul in care va sta cineva doar pentru havuz, si va servi toata lumea, mai analizeaza.

Salut Marcelushka, te rog mult sa-mi raspunzi si mie in privat la intrebarile adresate de Maklerus, faceti un lucru extraordinar!!!! Noi am stabilit ziua nuntii si deja mi s-a inceput cosmarul, uneori ma gandesc ca renunt la nunta si fugim undeva doar in doi... dar trece repede :) . Acum incerc sa clarific cate ceva de la distanta, e cam greu, dar sper sa reusesc.


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by marcelushka »

eeeeeeeeeeeeiiiiiiii kristiknelu, ati revenit, merci mult pentru cuvintele frumoase, foarte placut, pentru mine a fost o mare placere.


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by marcelushka »

Citeva poze de la masuta candy a Olesei (olesea88).

Image
Image
Image
Image
Image


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Masa de fourchette

Post by olesea88 »

Multumesc Marcelushka!!!!


Christiana
Posts: 42
Joined: 16 Sep 2013, 18:30

Re: Masa de fourchette

Post by Christiana »

marcelushka wrote:eeeeeeeeeeeeiiiiiiii kristiknelu, ati revenit, merci mult pentru cuvintele frumoase, foarte placut, pentru mine a fost o mare placere.
Salut macelushka..poti sa imi dai si mie datale de contact.. ;) as vreau si eu asa frumusete :)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by marcelushka »

Christiana ti-am scris in privat.


Post Reply