Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

Uliana wrote:Olesika, da nu esti la curent poate sa aduca orsice model sau numai ceea ce are pe net???
iata de aceasta nu shtiu precis!nu pot sa spun!credca numai ce are akolo! :( da mai bine sunal! :D


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

numa am vrut sa scriu de acest salon!caatare nui salon Rolling Eyes un domn se ocupa shi aduce rokii din strainatate,prietena mea shia komandat la el rokia,o sa fie peste o luna,shi daca e buna imi komand shi eu de la el ca 350 euro sa o kumperi e super pret shi inca plus 25 euro pentru ca tio aduce. Very Happy Very Happy .noi kum am facut (am ales vrio 5 modele de la la sposa shi niam dus in diana am masurat shi apoi am komandat de la el modelu care nia plakut)deacum sa vedem calitatea. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a spus ka nui originala rokia,adika o koase nu shtiu unde Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy asha ka ashteptam.
Intimplator barbatul care se ocupa nu se numete Alexandru Socolov ?


alea
Posts: 44
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by alea »

Admin wrote:Am gasit un site, pana acum nu-l vizitasem. Voi il stiti? www.ocazie.biz Au modele dragutze.
da da...pe situl asta sunt modele foarte dragute, doar ca imi pare straniu pretul...is atit de mici...oare rokiile is originale:?:....nu prea imi vine a crede :?:


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

Anusca wrote:
numa am vrut sa scriu de acest salon!caatare nui salon Rolling Eyes un domn se ocupa shi aduce rokii din strainatate,prietena mea shia komandat la el rokia,o sa fie peste o luna,shi daca e buna imi komand shi eu de la el ca 350 euro sa o kumperi e super pret shi inca plus 25 euro pentru ca tio aduce. Very Happy Very Happy .noi kum am facut (am ales vrio 5 modele de la la sposa shi niam dus in diana am masurat shi apoi am komandat de la el modelu care nia plakut)deacum sa vedem calitatea. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a spus ka nui originala rokia,adika o koase nu shtiu unde Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy asha ka ashteptam.
Intimplator barbatul care se ocupa nu se numete Alexandru Socolov ?
:D :D :D :D mi se pare ka da!dar ce shtii ceva de el?


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by maryLand »

olesika..super rokia..da panglica din spate...voobshe... Image
da nu am inteles bine..asta e rokia finala..sau mai ai una?
este risk shi la kusut...shi la adus la komanda...dar shi preturile din saloane sunt tare frumoase... :(


Image
Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

mi se pare ka da!dar ce shtii ceva de el?
O prietena de a mea a comandat rochia de la el. Ce pot sa zic? eu n-am vazut mare deosebire intre modelul real si rochia care a primit-o ea. Insa ea, zice ca o fost putin nemultumita de calitatea materialului, ca a cerut un fel de material si a venit altu, insa a luat rochia pt ca i-a placut cum ii statea. Iata aici puteti sa vedeti pozele de la Cristina, prietena mea de la nunta si desigur rochia :)
http://calinici.com/wedding/ioncristina/gallery.html

Iata si modelul de baza :
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx ... le=J1179LU


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by maryLand »

frumoase poze..dar de rokie..eu sincer nu prea vad diferente de kalitate.. :roll:
dar...daca mireasa a spus..
pare o rokie bogata... Image
kit a costat asa rokie????? :?:


Image
nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by nicola »

olesikag rochita e simpla si foarte draguta si ti se potriveste de minune ;)


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

frumoase poze..dar de rokie..eu sincer nu prea vad diferente de kalitate.. Rolling Eyes
dar...daca mireasa a spus..
pare o rokie bogata... king
kit a costat asa rokie?????
Ea a dat 400 euro pt ca a mai aduagat niste pietre Svarovschi. Dar asa costa 330 euro, un pret destul de bun as zice eu :)


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

Anusca wrote:
frumoase poze..dar de rokie..eu sincer nu prea vad diferente de kalitate.. Rolling Eyes
dar...daca mireasa a spus..
pare o rokie bogata... king
kit a costat asa rokie?????
Ea a dat 400 euro pt ca a mai aduagat niste pietre Svarovschi. Dar asa costa 330 euro, un pret destul de bun as zice eu :)
daaaa rokia ii super nici eu nu vad nimik deosebire! :D :D :D poate ka is foto profisionale!
cea ce mia plakut la el ka el spune sincer ca nui originala rokia ,ka poate kalitatea nu acea!dar shi pretul coincide! :D :D :D am crezut ca o sami spui akush ceva de rau!!!!!ai in fine intai ashtept sai vine prietenei comanda apoi ma ghindesc :lol: :lol: :lol: :lol:


Locked