Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
mariana13
Posts: 52
Joined: 22 Nov 2012, 14:19

Re: Servicii foto şi video

Post by mariana13 »

fotograful nostru a fost Valentin Avram pretul 350euro, mai trebuie sa ashteptam un pik fotografiile dar mi-a dat citeva sunt extraordinare,a lucrat foarte bine, nu il cautam prin sala era mereu unde trebuie, cum primesc toate foto, o sa vi le arat neaparat avram.md


martahoti
Posts: 33
Joined: 09 Oct 2012, 21:11

Re: Servicii foto şi video

Post by martahoti »

Arishka wrote:Salut.a auzit cineva de baeti de la http://www.flystudio.md??? Ce pareri aveti? Me-o placut lucrarile lor,dar nu am auzit nimic despre ei....
Buna Arishka,

Si noua ne-au placut Flystudio, in acest moment au 750 euro foto+video. Am vrut sa apelam la serviciile lor, dar cand am sunat sa aflam informatii mai multe , sa stabilim o intalnire, a vorbit alehamite cu noi, ne-a spus ca nu prea are rost sa ne intalnim, ca ei au toate lucrarile pe site. In cateva cuvinte: nu ne-a placut atitudinea lor fata de noi ca potentiali clienti. Ne-am gandit ca daca acuma asa vb cu noi apoi cum vor fi la eveniment??? De aceea nu am apelat la ei, insa lucrarile lor sunt frumoase.

Eu iti recomand sa incerci sa iei legatura cu ei sa iti faci propria parere, poate fata de voi se vor atarna mai serios. Sunt fete pe forum care au fost foarte multumite, deci cred ca totusi se poate lucra cu ei.

Succes


Ulieana
Posts: 83
Joined: 12 Feb 2013, 15:27

Re: Servicii foto şi video

Post by Ulieana »

Miresuica wrote:"Ulieana" Noi iam luat pe cei de la http://www.videofoto.md !!! Neau placut si calitatea si pretul


Care e pretul lor???mersi
am facut nunta in 2012, pretul era de 550 video si foto


Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: Servicii foto şi video

Post by Nadinn »

mariana13 wrote:
Arishka wrote:salutare miresuicelor...Cine stie cit coasta video de la lisvideo???Mersi
La noi la nunta a filmat lisvideo.md Roman-e tare bravo pretul este de 750euro, dar are paket si mai ieftin
noi pentru video am achitat 650 euro in mai,dar iarasi ei au mai multe pachete,noi am luat unul mediu


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Servicii foto şi video

Post by Arishka »

martahoti wrote:
Arishka wrote:Salut.a auzit cineva de baeti de la http://www.flystudio.md??? Ce pareri aveti? Me-o placut lucrarile lor,dar nu am auzit nimic despre ei....
Buna Arishka,

Si noua ne-au placut Flystudio, in acest moment au 750 euro foto+video. Am vrut sa apelam la serviciile lor, dar cand am sunat sa aflam informatii mai multe , sa stabilim o intalnire, a vorbit alehamite cu noi, ne-a spus ca nu prea are rost sa ne intalnim, ca ei au toate lucrarile pe site. In cateva cuvinte: nu ne-a placut atitudinea lor fata de noi ca potentiali clienti. Ne-am gandit ca daca acuma asa vb cu noi apoi cum vor fi la eveniment??? De aceea nu am apelat la ei, insa lucrarile lor sunt frumoase.

Eu iti recomand sa incerci sa iei legatura cu ei sa iti faci propria parere, poate fata de voi se vor atarna mai serios. Sunt fete pe forum care au fost foarte multumite, deci cred ca totusi se poate lucra cu ei.

Succes
Multumesc de raspuns...Nu am vazut nici o parere despre ei pe forum...Nu pot sa le contactez,nu sunt in moldova,asa ca nici nu stiu ce sa fac? :( Poate cineva mai stie ceva de ei??? Mersi mult!!! ;)


User avatar
Zinaida
Posts: 29
Joined: 24 Aug 2013, 13:33

Re: Servicii foto şi video

Post by Zinaida »

Image
Acestea sunt preturile la Lisvideo pentru 2014...Am mers zilele acestea la ei si am vorbit dar imi par scumpi!!Noi vrem sa avem totusi 2 cameramani si un fotograf!Si pretul ajunge peste 1500 euro!Si fiinca VS lucreaza la televiziune si se ocupa de editarea imaginilor, a spus ca la asa pret nu corespunde calitatea lor!In plus la filmare nu merg cei cu care am vb, dar trimit pe cineva mai tinerei iar la poze merge o donmnisoara!!In fine, poate acest pricelist o sa ajute pe cineva...noi totusi am renuntat la ei!! Am mers si la Avaprodaction.md si mia placut baiatul aici pretul e mai real!!ei se ocupa numai cu video dar recomanda pe Dodon pentru poze!!aici o sa ne mai gindim!!Poate o sa ajunte aceste inforamtii pentru miresele in cautare de foto/video ca si mine!!


amore
Posts: 16
Joined: 03 Oct 2013, 09:27

Re: Servicii foto şi video

Post by amore »

La asa numitele "studiouri" intotdeauna e mai scump, pentru ca te intelegi cu o persoana, la nunta vine altcineva si filmeaza, montajul il face alta persoana, si in final si pretul este frumos, peste 1000...
Sint baeti care fac filmul nuntii , mut mai frumos, mai repede si calitativ cu doar 300-400e.
Cautatii!!!


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto şi video

Post by bobrsergey »

amore wrote:La asa numitele "studiouri" intotdeauna e mai scump, pentru ca te intelegi cu o persoana, la nunta vine altcineva si filmeaza, montajul il face alta persoana, si in final si pretul este frumos, peste 1000...
Sint baeti care fac filmul nuntii , mut mai frumos, mai repede si calitativ cu doar 300-400e.
Cautatii!!!
Дайте линк на этих мальчиков кто делает быстро качественно и за 300 евро. Почему-то, я уверен ,что вы не ответите на этот вопрос ))


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Servicii foto şi video

Post by Ninela »

http://artstyle.md/menu.php?cat=photos Calitativ, rapid si accesibil. Face sau foto sau video, deja depinde cum va intelegeti.


Image
Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: Servicii foto şi video

Post by Sweety »

bobrsergey wrote:
amore wrote:La asa numitele "studiouri" intotdeauna e mai scump, pentru ca te intelegi cu o persoana, la nunta vine altcineva si filmeaza, montajul il face alta persoana, si in final si pretul este frumos, peste 1000...
Sint baeti care fac filmul nuntii , mut mai frumos, mai repede si calitativ cu doar 300-400e.
Cautatii!!!
Дайте линк на этих мальчиков кто делает быстро качественно и за 300 евро. Почему-то, я уверен ,что вы не ответите на этот вопрос ))
Sunt absolut de acord că prețurile la serviciile foto-video sunt exagerate la noi. Chiar prestatorii acestor servicii o spun. Dar... dacă nu aveți de gînd să vă uniți și să faceți o revoluție pentru a reduce prețurile pe piață, nu duceți în eroare pe alții! Nu cred că există mare calitate la 300-400 euro, nu mai zic de +frumusețe și +rapiditate. Știu persoane care s-au bucurat că au găsit prestatori la stfel de prețuri și pe urmă își mușcau coatele. Mai ales că au văzut lucrările de pe site-urile lor și au rămas încîntați, însă rezultatul a fost cu totul altul. Anume pozele și filmul sunt cea mai ”vie” amintire care rămîne despre nuntă. Nu faceți mare economie că vă iese pe dos pe urmă... :(


Locked