Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by DDianKa »



User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by svetik90 »

salut...eu fiind de la ciocana nu am auzit de asa ceva...da stiu restaurantul vila noua care la atasat mai sus o miresuica.....dar de asta dupa campiuternaia nu am idee....


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by maryLand »

DDianka, ce miresica frumoasa ai fost. Dar eu prima data aud de acest local..pare tare super acolo. Cred ca e pe linga Everest? sau mai departe? :)


Image
rellya_25
Posts: 2
Joined: 08 May 2011, 23:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by rellya_25 »

buna fetelor

sunt si eu in cautarea unui loc pentru sedinte foto , mia placut si mie Nobil Luxury Boutique Hotel , asta de pe Eminescu 49/1 , iam contactat, iata ce raspuns am primit : " Hotelul nostru nu poate fi rezervat pentru sedinte foto in ziua nuntii, e posibil doar daca rezervati o camera pentru o zi intreaga" . Acum vreau so intreb pe Dianka daca a platit pentru o zi intreaga hotelul ? cred a e absurd . Mai mult de o ora nu ai ce face acolo ....


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by DDianKa »

rellya_25 wrote:buna fetelor

sunt si eu in cautarea unui loc pentru sedinte foto , mia placut si mie Nobil Luxury Boutique Hotel , asta de pe Eminescu 49/1 , iam contactat, iata ce raspuns am primit : " Hotelul nostru nu poate fi rezervat pentru sedinte foto in ziua nuntii, e posibil doar daca rezervati o camera pentru o zi intreaga" . Acum vreau so intreb pe Dianka daca a platit pentru o zi intreaga hotelul ? cred a e absurd . Mai mult de o ora nu ai ce face acolo ....
salut
eu am avut in vedere Boutique Weekend Hotel, la la MallDova, la asta din centru tin minte ca tot am ramas cu gura cascata cind mi-o spus preturile si conditiile lor
noi am achitat pe o ora 300 sau 400 lei, desi am stat doar 30 minute, fiindca ne grabeam


rellya_25
Posts: 2
Joined: 08 May 2011, 23:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by rellya_25 »

Merci mult Dianka ca m-ai lamurit , deam nu stiam ce sa mai cred . Intr-adevar au niste camere amenajate cu gust asa ca background-urile din poze sunt de nota 10


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by Anusca »

Fetelor noi ieri am facut prewedding photosession. CE pot sa zic, a iesit superb, nu ca sa ma laud dar chiar asa de mult mi-a placut si tema si locatia si timpul, totul. Pozele la natura ies superb. Iata ce a iesit la noi http://roscolotenco.com/2011/05/25/ana- ... rewedding/

P.S. un mersi mare fotografului cu care ni-am inteles perfect si sper ca in ziua nuntii sa fie la fel de bine.


bride2011
Posts: 353
Joined: 05 Mar 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by bride2011 »

Anusca wrote:Fetelor noi ieri am facut prewedding photosession. CE pot sa zic, a iesit superb, nu ca sa ma laud dar chiar asa de mult mi-a placut si tema si locatia si timpul, totul. Pozele la natura ies superb. Iata ce a iesit la noi http://roscolotenco.com/2011/05/25/ana- ... rewedding/

P.S. un mersi mare fotografului cu care ni-am inteles perfect si sper ca in ziua nuntii sa fie la fel de bine.
Superb, mi-a placut enorm, natura, chitara, paturica si verdeata, ce-i mai trebuie unui cuplu indragostit? Image Image Image


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by adeline »

"Anusca"
foarte frumos si original, felicitari, cred ca si cele de nunta vor iesi minunat

PS sunteti o pereche frumoasa


Image
User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by svetik90 »

super..asta el cauta cort daunazi..ca il am in prieteni pe facebook si scrisese pe wall ca cauta cort.....superbe pozele


Post Reply