Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
kateryn burunduc
Posts: 11
Joined: 04 Dec 2013, 12:28

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by kateryn burunduc »

catiushka wrote:kateryn in toate cele 5 mesaje care le-ai scris pe forum este numele : formatia parfeni,
gata am inteles toate ca ei iti cinta la nunta si ca ei v-au recomandat toate celelalte servicii poate ajunge ah?
merci anticipat
PS si da sint si alti moderatori de treaba care isi fac bine treaba si nu vorbesc aiurea
Salut catiushka,skuze daca nu mai intales corect...si nu pot sa spun ca toti moderatori nu pot sa conduca nunti..nui cunosc pe toti nici buni nici rai..spusem ca am mai vazut moderatori calcati pe coada...in fine asa mia fost noroku sai vad pe astea...nici nu stiam ce fac ei de unde so luat...de frati parfeni nu am rostit in cele 5 mesaje...:)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by catiushka »

kat eu am verificat inainte de a scrie ceva
uite si tu : search.php?author_id=2799&sr=posts
poate ca ai facut-o fara sa-ti dai seama
dar sa stii ca m-am bucurat cint am vazut ca in al 6-lea despre dansatori nu ai pomenit nimic despre ei :mrgreen:


Doina C
Posts: 4
Joined: 13 Nov 2013, 20:35

Geta Burlacu

Post by Doina C »

Salut la toti!! As vrea sa aud pareri despre Geta Burlacu in calitate de moderatoare la nunti???


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Geta Burlacu

Post by catiushka »

Doina C wrote:Salut la toti!! As vrea sa aud pareri despre Geta Burlacu in calitate de moderatoare la nunti???
fetelor nu deschideti subiecte aparte pt o intrebare care se incadreaza in alte subiecte
aceasta intrebare trebuie s-o pui in subiectul despre moderatori
imagineaza-ti ca fiecare intrebare care ne framinta o facem ca un subiect aparte, si forumul ar deveni haos
fara suparare


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Geta Burlacu

Post by catiushka »

Doina C wrote:Salut la toti!! As vrea sa aud pareri despre Geta Burlacu in calitate de moderatoare la nunti???
uite aici toate mesajele ce tin de geta burlacu, contacteaza miresele care au avut-o la nunta, cineva scrie ca la intimpinatul mirilor cinta muzica de la calculator da ei se plimbau nu stiu pe unde, miresei nu i-a placut asta, mai bine citeste toate mesajele :
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keyw ... u&start=10
Last edited by catiushka on 06 Dec 2013, 12:33, edited 1 time in total.


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Olecika »

As vrea sa scriu referitor la Mirea Bass

L-am vazut de nenumarate ori la evenimente (Balul Bobocilor, Miss Universitate....) dar si la o nunta. Avantajul meu este ca l-am vazut din culise si as vrea sa zic ca este foarte organizat ca si moderator, nu intra in panica, nu se enerveaza.... cum fac altii :) Tine totul sub control si pe linga astea vorbeste destul de frumos, la tema si nu in exces.

Dar... Parerea mea este ca el e pentru nuntile mai moderne, tinar energic si democrat. Pentru miresicile care doresc nunti clasice, cred ca ar trebui sa caute un alt gen de moderator.


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Olecika »

Nu mai stiu daca am scris, dar as vrea sa il recomand pe dul Andrei Porubin. Nu stiu cit costa serviciile dumnealui, dar este un moderator extraordinar, tinuta, dictie, expresivitate... TOT. Plus ca el vorbeste si in rusa si in romana daca este nevoie.


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by henrietta »

Olecika wrote:As vrea sa scriu referitor la Mirea Bass

L-am vazut de nenumarate ori la evenimente (Balul Bobocilor, Miss Universitate....) dar si la o nunta. Avantajul meu este ca l-am vazut din culise si as vrea sa zic ca este foarte organizat ca si moderator, nu intra in panica, nu se enerveaza.... cum fac altii :) Tine totul sub control si pe linga astea vorbeste destul de frumos, la tema si nu in exces.

Dar... Parerea mea este ca el e pentru nuntile mai moderne, tinar energic si democrat. Pentru miresicile care doresc nunti clasice, cred ca ar trebui sa caute un alt gen de moderator.
L-am vazut si eu pe Mircea Bass si pot sa iti spun ca nu l-as lua nici pentru un tip de nunta...mai are de crescut baiatu si acumulat experienta :D am vazut tare multe faze care mie personal nu mi-au placut si cred ca experenta de club nu e prea potrivita la o nunta


Image
karklu
Posts: 4
Joined: 30 Oct 2013, 16:04

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by karklu »

Salutare fetelor! Am si eu o intrebare: a fost cineva la vre-o nunta unde moderator era Gabi Marcu? Cum e? VS il vrea moderator, iar eu nu stiu nimic de el... am nevoie de referinte. Merci anticipat!


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by catiushka »

karklu wrote:Salutare fetelor! Am si eu o intrebare: a fost cineva la vre-o nunta unde moderator era Gabi Marcu? Cum e? VS il vrea moderator, iar eu nu stiu nimic de el... am nevoie de referinte. Merci anticipat!
uite aici rezultatele cautarii pe forum : search.php?keywords=gabi+marcu
eu n-am stiu ca el e si moderator la nunti


Post Reply