Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Uliana »

aceasta este rochiea care am fazut-o la salonul Jadoras pe net si pot sa mi-o aduca, dar ma tem ca i realitate sa nu imi placa, ce ma sfatuiti poate sa o cos?


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by fluturash »

Eu am masurat rochia asta
Image

Noua ea costa 1050 euro(daca tin minte bine,stiu ca era 1000 si putin)
Last edited by fluturash on 17 Apr 2010, 11:02, edited 1 time in total.


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by fluturash »

Vreau sa mai zic ca vad aici multe rochii si din Israel. "Regina Nuntii" sunt distribuitori oficiali daca nu gresesc.


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

Salut fetelor, asa mult ati scris la acest compartim :shock: :shock: :shock:, Olesikaq rochita e super Image vei fi o devarata regina in ea, nu te gindi prea mult ca iti sta bine in ea, felicitari !!! fetelor eu va citesc si mai mult ma conving sami cos rochia la Samira ca prin saloane ma tem sa merg.....din cauza preturilor......si inca de situl ocazie.biz stiu de el de mai inainte si pe odnokl am gasit o grupa de nunti unde sunt asa rochii si i-am scris baiatului (Socolov) si el a zis ca poate sa aduca, dar nici nu mam gindit ca nu sunt originale.....atunci nici nu are rost sa comand la el, mai bine ma duc la samira si mio cos macar imi aleg stofa , ceea ce pentru mine e imprtant, ca daca va fi ceva aiurea atunci modelul poate sa fie tare frumos si stofa sa strice tot ....voi ce pareri aveti?


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

fluturash wrote:Vreau sa mai zic ca vad aici multe rochii si din Israel. "Regina Nuntii" sunt distribuitori oficiali daca nu gresesc.
Fluturash ai fost la regina nuntii??? pe net miau placut si mie rochiile lor, interesant care sunt preturile?


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

Mariashca wrote:Salut fetelor, asa mult ati scris la acest compartim :shock: :shock: :shock:, Olesikaq rochita e super Image vei fi o devarata regina in ea, nu te gindi prea mult ca iti sta bine in ea, felicitari !!! fetelor eu va citesc si mai mult ma conving sami cos rochia la Samira ca prin saloane ma tem sa merg.....din cauza preturilor......si inca de situl ocazie.biz stiu de el de mai inainte si pe odnokl am gasit o grupa de nunti unde sunt asa rochii si i-am scris baiatului (Socolov) si el a zis ca poate sa aduca, dar nici nu mam gindit ca nu sunt originale.....atunci nici nu are rost sa comand la el, mai bine ma duc la samira si mio cos macar imi aleg stofa , ceea ce pentru mine e imprtant, ca daca va fi ceva aiurea atunci modelul poate sa fie tare frumos si stofa sa strice tot ....voi ce pareri aveti?
daca ai frica mai bine sa o koshi aici!mersi pentru pareri! :) :) :)


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by fluturash »

Mariashca wrote: Fluturash ai fost la regina nuntii??? pe net miau placut si mie rochiile lor, interesant care sunt preturile?
N-am fost m-am uitat pe svadiba.md Mie nu-mi plac asa gen...dar am inteles(citit pe undeva, nu mai tin minte unde) k sunt cam scumpe... pentru k sunt multe pietre Swarovski, perle etc.


alea
Posts: 44
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by alea »

fluturash wrote:
Mariashca wrote: Fluturash ai fost la regina nuntii??? pe net miau placut si mie rochiile lor, interesant care sunt preturile?
N-am fost m-am uitat pe svadiba.md Mie nu-mi plac asa gen...dar am inteles(citit pe undeva, nu mai tin minte unde) k sunt cam scumpe... pentru k sunt multe pietre Swarovski, perle etc.
eu am fost la ei...mie nu-mi se potrivesc roshii care se vind la ei...dar de pret...eu am intrebat vreo 3-4 si erau 800euro kiria


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Uliana »

am fost si eu la salonul Regine Nunti dar au niste preturi exagerate, ceea ce intrebam costa 1500 euro......fetelor eu m-am hotarit cu prima rochie, adica rochiea cu care o sa fiu la cununie o sa mi-a cos la salonul DiVero cu 300 euro, acus incerc sa v-o arat Image
si cred ca si pe a doua acolo o sa mi-o cos, ea a zis ca daca o fac si pe a doua acolo o sa ne faca o reducere buna


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by kkristina »

Uliana rokia ceea pufoasa imi place la nebunie, e tare super , daca o cosshi si iti reuseste, daca ai sa vrei pot sa o inchiriezi de la tine, iti v-ei scoate si ceva bani, e tare suuuuuper Image


Locked