Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Decorarea sălii 2

Post by catiushka »

eu inca n-am primit nimic in mp
dar am vazut in posturi mai vechi ca a platit 2000 de lei, pt organizarea inscrierii la natura (daca eu nu gresesc)
pemine m-ar interesa ornarea salii; ce pret le-au luat


Artist
Posts: 13
Joined: 26 Jun 2013, 09:28

Re: Decorarea sălii 2

Post by Artist »

Salut fetelor! Eu am revenit si am raspuns la toate despre preturi...poate nu am expediat ceva corect mai devreme, scuze nu sunt foarte mare experta, daca va mai pot ajuta cu ceva, cu placere! ))


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Decorarea sălii 2

Post by crisgirl »

Artist wrote:Salut fetelor! Eu am revenit si am raspuns la toate despre preturi...poate nu am expediat ceva corect mai devreme, scuze nu sunt foarte mare experta, daca va mai pot ajuta cu ceva, cu placere! ))
Eu totusi cred ca tu faci RECLAMA!


Image
Artist
Posts: 13
Joined: 26 Jun 2013, 09:28

Re: Decorarea sălii 2

Post by Artist »

Daca recomandarea se numeste reclama, atunci asta e! Ai toate drepturile la parerea ta! ))


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Decorarea sălii 2

Post by Arishka »

Здравствуйте невесты 2014!У меня такой вопрос:скажите пожалуйста кто уже договорился на счет декораций зала?во сколько примерно вам обходится зал ,терраса,букет,бутоньерки??? Может быть кто-нибудь делает декор у Марины Адамчук?Какие у нее цены?Спасибо огромное...(пишите на румынском если хотите,я понимаю и разговариваю,просто пишу легче на русском)....


Taniushka.s
Posts: 17
Joined: 08 Jan 2014, 22:29

Re: Decorarea sălii 2

Post by Taniushka.s »

Salut fetelor as vrea si eu parerea voastra in privintza decorului.Am ales tematica nuntii Alb(ivory)-rosu pt ca nunta e in februarie 2014...va rog citeva idei..imfrumusetare masa tinerilor..poate ceva expozitii de flori pe mesele invitatilor(ceva hand made ma gindeam)..careva idei pt poze...Va multumesc Aticipat!


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Decorarea sălii 2

Post by catiushka »

Taniushka.s wrote:Salut fetelor as vrea si eu parerea voastra in privintza decorului.Am ales tematica nuntii Alb(ivory)-rosu pt ca nunta e in februarie 2014...va rog citeva idei..imfrumusetare masa tinerilor..poate ceva expozitii de flori pe mesele invitatilor(ceva hand made ma gindeam)..careva idei pt poze...Va multumesc Aticipat!
ti-am scris in nunta de iarna ;)
mai uite aici niste tutoriale, video : http://www.youtube.com/results?search_q ... deco+&sm=3
http://www.youtube.com/results?search_q ... o+diy&sm=3


Taniushka.s
Posts: 17
Joined: 08 Jan 2014, 22:29

Re: Decorarea sălii 2

Post by Taniushka.s »

Catiushka Multumesc frumos,pentru ajutor ! ;)


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicktoritza »

Am gasit si eu ceva poze, vezi daca te poti inspira cumva ;)
Image
Image
Image
Image
Image (Tare imi place faza zu cizmulitele rosii)
Last edited by vicktoritza on 09 Jan 2014, 15:01, edited 1 time in total.


Taniushka.s
Posts: 17
Joined: 08 Jan 2014, 22:29

Re: Decorarea sălii 2

Post by Taniushka.s »

Merci mult ! ;)


Post Reply