Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Tanya_d »

karklu wrote:Salutare fetelor! Am si eu o intrebare: a fost cineva la vre-o nunta unde moderator era Gabi Marcu? Cum e? VS il vrea moderator, iar eu nu stiu nimic de el... am nevoie de referinte. Merci anticipat!
Salut ... Eu am fost la o nunta unde el a fost moderator ... si o sa mai merg la una in august :)...Mi-a placut enorm de mult ... are o voce placuta si e foarte inventiv, improvizeaza pe moment ... nunta a fost de nota 10++++++ ... E si glumet pe alocuri, dar asa, in limitele admisibile, stilul lui de a conduce seamana cu cel a lui Melnic, dar daca sincer mai tare imi place de Gabi...glumele lui sunt mai de calitate, parerea mea.... Noi am vrut sa-l luam si noi dar el nu era disponibil in data noastra si ni i-a recomandat pe altii :) ...Nu ai sa regreti!... Daca mai ai intrebari iti raspund cu mare placere...Sper ca ti-am fost de ajutor ;)


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Gaby »

Salutare, am mai cautat informatie despre moderatori, si ma gindesc la 2 persoane Gabi Marci, si Mircea Marco, stie cineva care este pretul lor?


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Ninela »

Numai nu Mircea Marco, verifica lista neagra viewtopic.php?f=2&t=125&p=48637&hilit=M ... rco#p48637


Image
Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Gaby »

Ninela wrote:Numai nu Mircea Marco, verifica lista neagra viewtopic.php?f=2&t=125&p=48637&hilit=M ... rco#p48637
Ninela ms mult, chiar aveam nevoie de o parere nicidecum nu ma puteam decide, e vestit dar astia vestiti cer multe si fac putine din pacate :(


Amoricina
Posts: 46
Joined: 24 Nov 2013, 16:12

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Amoricina »

inca un + la lista, Gabi Marcu! :D sper sa fie totul bine:)


vampirus
Posts: 3
Joined: 10 Jan 2014, 18:14

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by vampirus »

buna , cine imi recomanda un moderator bun ? ms anticipat


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by catiushka »

vampirus wrote:buna , cine imi recomanda un moderator bun ? ms anticipat
acest ¨bun¨ e tare discutabil, depinde ce-ti doresti, ce fel de nunta ai, traditionala sau mai netraditionala, cu multe obiceiuri sau fara ..
pentru cineva mircea marco e bun, pentru altii nu, la fel si cu anatol melnic cineva zice ca e vesel si deosebit pentru altii e prea vulgar,
am auzit de maria iliut daca vrei o nunta traditionala ...
sint si echipe de muzicanti care au moderatorii lor
daca citesti aceasta tema ai sa gasesti multi care sint recomandati


vampirus
Posts: 3
Joined: 10 Jan 2014, 18:14

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by vampirus »

catiushka wrote:
vampirus wrote:buna , cine imi recomanda un moderator bun ? ms anticipat
acest ¨bun¨ e tare discutabil, depinde ce-ti doresti, ce fel de nunta ai, traditionala sau mai netraditionala, cu multe obiceiuri sau fara ..
pentru cineva mircea marco e bun, pentru altii nu, la fel si cu anatol melnic cineva zice ca e vesel si deosebit pentru altii e prea vulgar,
am auzit de maria iliut daca vrei o nunta traditionala ...
sint si echipe de muzicanti care au moderatorii lor
daca citesti aceasta tema ai sa gasesti multi care sint recomandati
ms mult o sa incep sa o citesc
Da Bogdan Dascal face ceva treaba cine a auzit?


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Gaby »

Amoricina wrote:inca un + la lista, Gabi Marcu! :D sper sa fie totul bine:)
Amoricina ti-am scris mp dar cred k nu a ajuns, nush dc, :( cum v-ati inteles cu Gabi Marcu? el singur ca moderator, sau vine cu echipa lui(Dj shi A.Manciu)?


lencik88
Posts: 56
Joined: 11 Jun 2013, 23:31

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by lencik88 »

Noi la nunta am avut-o ca moderatoare pe Doina Arsene!Am ramas multumiti cu servicuil ei.Nunta noastra nu a fost exact traditionala.Am schimbat multe momente si am adaugat ceva de la noi.Doina a fost foarte receptiva,flexibila,vorbeste foarte bine si nimic in plus,fara glume de prisos, si desigur vestimentatia traditionala.Are si o voce foarte frumoasa.Poate unicul lucru care nu mi-a placut e ca spre sfirsitul nuntii,incpind cu dansul mirilor,ne cam grabea.In rest, a fost totul ok.
P.S.:"Au recomandat-o muzicantii nostri,care au mai lucrat cu ea si au zis ca e o alegere buna". Cred ca si pentru muzicanti e important sa se simta intr-o echipa. Bafta in alegere.


Post Reply