Lista Neagră

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Lista Neagră

Post by catiushka »

faza-i ca daca nu dai numele lor nu ajuta cu nimic viitoarele miresuici,
imi pare rau ca asa s-a intimplat :(
dar ca ceilalti sa-i poata ocoli pe cei care s-au comportat atit de neprofesional trebuie sa pui si numele lor


alina.macreac
Posts: 8
Joined: 19 Nov 2013, 12:19
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Lista Neagră

Post by alina.macreac »

Moderatoare la nunta noastra a fost Natalita Stirbu, cei ce ne-au recomandato, deja dupa nunta noastra am auzit ca le-a facut si lor festa, asa si nu inteleg, oricum iam telefonat dupa nunta si asa miniata cum eram le-am spus tot ce credeam depsre ei,a cum mii rusine sa dau okii cu ei, dar si ei is buni, iar video d. Alexandra, nici nustiu cum ii e familia o sal intreb pe sot. Asa a fost sa fie. In schimb am avut fotografi de milioane...ei dar asta i alta tema :P


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Lista Neagră

Post by catiushka »

alina.macreac wrote:Moderatoare la nunta noastra a fost Natalita Stirbu, cei ce ne-au recomandato, deja dupa nunta noastra am auzit ca le-a facut si lor festa, asa si nu inteleg, oricum iam telefonat dupa nunta si asa miniata cum eram le-am spus tot ce credeam depsre ei,a cum mii rusine sa dau okii cu ei, dar si ei is buni, iar video d. Alexandra, nici nustiu cum ii e familia o sal intreb pe sot. Asa a fost sa fie. In schimb am avut fotografi de milioane...ei dar asta i alta tema :P


ce oameni, mai persista in MD problema cu : de ce lor sa le fie bine, daca mie mi-a fost greu ... sau cu capra vecinului
sa ne fereasca Dumnezeu de asa specimene


Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Lista Neagră

Post by Tanya_d »

Am fost si eu recent la o nunta unde era moderatoare Natalita Stirbu ... In primul rind a intirziat, avea o tinuta necorespunzatoare (ca sa ma intelegeti mai bine purta niste cizmulite din astea de vara, care ai impresia ca is crosetate, la o rochie din fatin ), a incurcat numele nasilor, arunca fraze de genul "...Ia sa vedem cum a fost conceput mirele" si de fiecare data anunta "In aceasta seara cu voi sunt, eu, Natalita Stirbu" ....de parca ea era vedeta serii :D ... a avut si momente bune, dar mirii au ramas nemultumiti ... Nunta a fost vesela datorita oaspetilor petrecareti si muzicii bune...


lenka_b
Posts: 9
Joined: 01 Nov 2012, 18:01

Re: Lista Neagră

Post by lenka_b »

Buna fetelor. O adaug in lista neagra pe Marcela Ursu care face machiaj. Este neserioasa, intarzie la programarile facute de ea, face machiajul inainte de coafura, calitatea si durata machiajului a fost sub asteptarile mele si aratam complet schimbata...parca nici nu eram eu.. Ciudat ca mai preda si cursuri de machiaj.


limurcik
Posts: 22
Joined: 02 Dec 2013, 23:46

Re: Lista Neagră

Post by limurcik »

citind rindurile din aceasta tema ma ingrozesc la cit de oribil se comporta cu mirii, nici nu stiu la ce sa ma astept de la nunta noastra!
De asemenea, vreau sa imi spun si eu parerea vizavi de Micusa! Deci, pe 28 septembrie a fost nunta surorii mele, ea foarte mult isi dorea bucle, a fost din timp si a vb cu el , ea chiar a mentionat ca are parul subtire si moale si ca coafurile in general se tin rau, iar el a asigurat-o ca totul va fi bine, ca ii va pune citeva suvite de par si va parea coafura mai bogata. In final in ziua nuntii suvite de par adaugator nu i-a mai pus, coafura nu atinut nici 2 ore, sora mea plingea ca n-o puteam linisti nici eu nici mama, in final am convenit cu coafeza mamei si ea i-a facut din nou!


Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Lista Neagră

Post by Niagarcik »

Ii "bag" direct aici pe cei de la Drimba..am fost aseara la o nunta..dezastru...nu am cuvinte si cind te gindesti ca iau o gramada de bani...nici o seriozitate...nimic... :o Adriana parca era lesinata...la propriu...nu avea fata...dansatorii trageau niste dansuri de iti era rusine sa te uiti la dinsii...plus li sa stins pu vreo 5 min aparatura in timp ce cintau...si-au permis sa serveasca cu invitatii in sala...rusine...Imi pare foarte rau pentru ei...noi chiar am avut o parere buna despre ei (au cintat la nunta noastra) dar aseara eu cu sotul stateam cu capurile in jos de rusine pentru ei...Rusine!!!!!
Sa fi fost in locul mirilor cred ca la final nu-si primeau suma de bani completa...
Fiti atente!!!!!!


Image
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Lista Neagră

Post by K_ID_25 »

Ei si la sor'mea la nunta s-au purtat tare aiurea ... asta in 2011, am scris aici despre ei, dar nu a mai revenit nimeni ca sa imi reconfirme parerea. Merci Niagarcik , nu sunt unica, totusi :)


Image
Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Lista Neagră

Post by Beatrise »

Salutare fetelor, ieri am fost cu o prietena de amea (ea curind e mireasa) prin salone cu rochii de mireasa la Jumbo et.4. Vreau sa bag in lista neagra salonul APRIORI - tare porcoasa vinzatore acolo...o doamna asa peste 30 de ani, plinuta - sedea ca o regina in canapea si se uita intro revista, cind am intrat noi ne-a analizat din cap pina in picioare si a strigat - ей... девочки не подходите туда... руками не трогать... Am ramas socate de asa atirnare - pozor adevarat. Deci salonul APRIORI nota 2 la capitolul deservire si nimereste in lista neagra!!!


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Lista Neagră

Post by henrietta »

K_ID_25 wrote:Ei si la sor'mea la nunta s-au purtat tare aiurea ... asta in 2011, am scris aici despre ei, dar nu a mai revenit nimeni ca sa imi reconfirme parerea. Merci Niagarcik , nu sunt unica, totusi :)
Am scris si eu despre ei ca nu merita nici jumate din din pretul care il iau, vs al meu cind era student mai lucra ca chelner si i-a vazut ce "show-uri" de 2 bani faceau si ce atitudine neprofesionista au.


Image
Post Reply