Lista Neagră

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Lista Neagră

Post by Niagarcik »

Noi tot am luat de la Calarasi, sotul a fost...s-a inteles cu ei si chiar a obtinut si o reducere, sticla de 5 * ne-a iesit 75 lei...


Image
valerii.dulghier
Posts: 35
Joined: 24 Aug 2013, 16:01
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Lista Neagră

Post by valerii.dulghier »

hm, de 5 * costa 88 de lei? eu cu o saptamina in urma de la metro la-m procurat cu 86 de lei, scapind oferta de la anul nou , atunci costind 82)


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Lista Neagră

Post by crisgirl »

Niagarcik wrote:Noi tot am luat de la Calarasi, sotul a fost...s-a inteles cu ei si chiar a obtinut si o reducere, sticla de 5 * ne-a iesit 75 lei...

Da cum a obtinut reducerea?


Image
User avatar
IrinaR
Posts: 12
Joined: 19 Jan 2014, 20:04
Location: Chisinau

Re: Lista Neagră

Post by IrinaR »

crisgirl wrote:Eu o sa-l bag in lista neagra pe Alex Iordache. Cu tot respectul pentru ceea ce face , insa felul lui de a-si trata clientii m-a dat peste cap. Mie nu-mi place brutalitatea , iar cind aud fraze de genu` : "Nu am eu pricelist fată dragă", "Nu am prețuri standardizate. Nu e ca la troleu" ,ma face sa ma simt ofensata si aiurea. Si , da , cred ca isi alege clienti banosi!
Salut tuturor miresuicelor!
Ne pregatim si noi de marele eveniment in acest an la sfarsitul verii.
L-am ales pe Alex pentru ca stim sigur ca face materiale de calitate, in plus are si album foto calitativ in care sint imprimate cele mai reusite fotografii. Am elaborat si semnat un contract pentru orice eventualitate. Deci, vom trai si vom vedea... Noi am avut o experienta pozitiva de comunicare si colaborare.
Va doresc succes tuturor!


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Lista Neagră

Post by Nikutsa »

*
Last edited by Nikutsa on 19 Mar 2014, 12:11, edited 1 time in total.


LudmilaS
Posts: 4
Joined: 21 Jan 2014, 14:50

Re: Lista Neagră

Post by LudmilaS »

As vrea sa stiu daca este cineva nemultumit anume de lucrarile lui si de ceea ce a facut. Mie mi s-a parut ok modul in care a vorbit, insa am cautat despre el si am dat de acest forum. Daca este in lista neagra ma sperie. Este cineva din fete nemultumita de lucrul lui? Multumesc.
IrinaR wrote:
crisgirl wrote:Eu o sa-l bag in lista neagra pe Alex Iordache. Cu tot respectul pentru ceea ce face , insa felul lui de a-si trata clientii m-a dat peste cap. Mie nu-mi place brutalitatea , iar cind aud fraze de genu` : "Nu am eu pricelist fată dragă", "Nu am prețuri standardizate. Nu e ca la troleu" ,ma face sa ma simt ofensata si aiurea. Si , da , cred ca isi alege clienti banosi!
Salut tuturor miresuicelor!
Ne pregatim si noi de marele eveniment in acest an la sfarsitul verii.
L-am ales pe Alex pentru ca stim sigur ca face materiale de calitate, in plus are si album foto calitativ in care sint imprimate cele mai reusite fotografii. Am elaborat si semnat un contract pentru orice eventualitate. Deci, vom trai si vom vedea... Noi am avut o experienta pozitiva de comunicare si colaborare.
Va doresc succes tuturor!


Miranda Morse
Posts: 4
Joined: 04 Dec 2013, 13:33

Re: Lista Neagră

Post by Miranda Morse »

Atentie mare cu Calarasi divin. Noi pentru nunta am cumparat un fel de coniac, tot ok, in prealabil, cumparind si degustind citeva sticle de la fabrica, ca dupa nunta sa auzim de la invitati ca era 2 feluri de coniac, mai bun( mai usor cum sau exprimat ei)si mai rau - mai greoi si la gust si la miros! Presupun ca cumparind mai multe sticle cum am facut-o noi, ne-au virit si ceva mai putin calitativ. Desi ambalajul nu se deosebea cu nimic, toate sticlele de-o marca si de-un nume! Asa ca fiti atente!!! Mai urit e ca nu putem dovedi - coniacul s-a baut :D


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Lista Neagră

Post by henrietta »

LudmilaS Alex este profesionist asa ca nu iti fa griji eu stiu ca face poze extraordinare, fetele de mai sus vorbeau despre modul lui de comunicare


Image
Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Lista Neagră

Post by Niagarcik »

Miranda Morse wrote:Atentie mare cu Calarasi divin. Noi pentru nunta am cumparat un fel de coniac, tot ok, in prealabil, cumparind si degustind citeva sticle de la fabrica, ca dupa nunta sa auzim de la invitati ca era 2 feluri de coniac, mai bun( mai usor cum sau exprimat ei)si mai rau - mai greoi si la gust si la miros! Presupun ca cumparind mai multe sticle cum am facut-o noi, ne-au virit si ceva mai putin calitativ. Desi ambalajul nu se deosebea cu nimic, toate sticlele de-o marca si de-un nume! Asa ca fiti atente!!! Mai urit e ca nu putem dovedi - coniacul s-a baut :D
Of Doamne !!! gura lumii chiar ca nu o mai inchizi...si tare alintati s-au mai facut moldovenii nostri...ca-i moale, ca-i tare...fiecare cu papilele lui gustative :lol:


Image
User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Lista Neagră

Post by henrietta »

Niagarcik wrote: Of Doamne !!! gura lumii chiar ca nu o mai inchizi...si tare alintati s-au mai facut moldovenii nostri...ca-i moale, ca-i tare...fiecare cu papilele lui gustative :lol:
:D sunt si eu de acord cu tine, nu prea cred ca au 2 linii si toarna in unele sticle de un fel iar in altele de altfel...iar dupa asta ce fac?? le inseamna sa le deosebeasca intre ele???
si chiar daca a fost asa, cred ca oaspetii ce si-au permis sa zica ca era de calitate proasta cognacul nu sunt kiar respectuosi fata de cei care au muncit la nunta lor


Image
Post Reply