Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
IrinaR
Posts: 12
Joined: 19 Jan 2014, 20:04
Location: Chisinau

Re: Gril Parc

Post by IrinaR »

Salut! noi la fel am hotarat sa facem in Gril Parc. Am auzit pina cand doar bine despre bucatarie si deservirea de acolo. Vedem cum va fi in realitate :)
voi cand aveti nunta fetelor? noi pe 30 august.
Daca cineva mai are experiente cu acest local, scrieti va rog.

Succese tuturor in pregatiri!


dragutza
Posts: 2
Joined: 20 Jan 2014, 14:45

Re: Sala de nunti II

Post by dragutza »

Buna dragi miresuici!!
va rog sa ma ajutati cu alegerea salii. Vrem sa rezervam restaurantul Dacia (de linga Marita), dar nu am gasit nici un comentariu despre ea :roll: A fost cineva la vreo nunta acolo?
Multumesc!


Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Sala de nunti II

Post by Capsunica »

Doinita25 wrote:Fetelor va rog mult spuneti-mi ce parere aveti despre capitoles-park???mincarea,deservirea,sala???va rog mult ))))
Capsunica wrote:Fetelor, recomand sala mare din restaurantul Capitoles Park. Mincarea absolut fenomenala......
Deservire buna. Sala frumoasa, larga....
Cred ca cel mai mult m-am indragostit de mincare......... Delicios. :)
Am fost aici la o nunta pe 11.01.2014. Superb.


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Sala de nunti II

Post by heliga »

Am facut cumatria la Adam si Eva sala mica. Am ramas foarte multumita kiar impresionata de asa o deservire buna. Bravo doamnei Veronika stie cum sa-si aleaga personalul . Sala frumoasa minkarea gustoasa si multa nu s-a furat toti s-au purtat foarte frumos .Sa terminat sarbatoarea kind am vrut noi nimeni nu ne-a alungat . Ne-au dat tot ce a ramas in plus inapoi. Bravo nota 10 cu +


Image
Image
Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Sala de nunti II

Post by Arishka »

heliga wrote:Am facut cumatria la Adam si Eva sala mica. Am ramas foarte multumita kiar impresionata de asa o deservire buna. Bravo doamnei Veronika stie cum sa-si aleaga personalul . Sala frumoasa minkarea gustoasa si multa nu s-a furat toti s-au purtat foarte frumos .Sa terminat sarbatoarea kind am vrut noi nimeni nu ne-a alungat . Ne-au dat tot ce a ramas in plus inapoi. Bravo nota 10 cu +
Salut,poti sa-mi spui citi persoane ati avut si cit va costat meniu??? ;)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Gril Parc

Post by catiushka »

buna,
uite-te in tema data nuntii acolo o sa ne vezi pe toate care am ales aceasta sala,
noi sintem pe 8 august
eu tot nu prea stiam nimic de sala asta, dar ne-am bazat pe intuitie, exteriorul si natura ne-a vrajit :)
speram sa fie totul bine si mincarea gustoasa


aurash
Posts: 1
Joined: 22 Jan 2014, 14:14

versailles

Post by aurash »

buna!fetelor,ajutati-ma si pe mine,vreau sa aflu parerile voastre referitor la sala de nunti "Versailles".care a auzit sau chiar a fost acolo, ce pareri aveti?


tina1
Posts: 11
Joined: 19 Jan 2014, 15:42

Re: versailles

Post by tina1 »

aurash wrote:buna!fetelor,ajutati-ma si pe mine,vreau sa aflu parerile voastre referitor la sala de nunti "Versailles".care a auzit sau chiar a fost acolo, ce pareri aveti?
Eu am fost acolo, este foarte frumos, mult spatiu, curat. Mie mi-o placut mult.


madonna
Posts: 4
Joined: 26 Jan 2014, 18:07

Re: Sala de nunti II

Post by madonna »

buna fetelor , sunt nou venita pe forum , dar fac nunta pe 12 septembrie si am inceput pregatirile prea tirziu , dupa parerea mea , oricum la sigur o sa reusim tot ;) ......in special am avut batai de cap cu sala de nunti ...unde sunam peste tot era ocupat , dar am gasit liber la sala de nunti Slada (pina la 200 pers. ), sala ne-a placut la ambii mai ales ca au facut reparatie sezonu trecut si meniul (de la 650 la 750 ) pare sa fie ok , nu am gasit prea multe comentarii pe forum .....pentru ca ii una ce iti zic la sala si alta ii parerea oamenilor . cineva si-a petrecut nunta la Slada , ce pareri, impresii aveti ???? ajuuuutorrrrrrrrrrrrrrrr , va roggggggg :D


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti II

Post by wildcat soul »

madonna wrote:buna fetelor , sunt nou venita pe forum , dar fac nunta pe 12 septembrie si am inceput pregatirile prea tirziu , dupa parerea mea , oricum la sigur o sa reusim tot ;) ......in special am avut batai de cap cu sala de nunti ...unde sunam peste tot era ocupat , dar am gasit liber la sala de nunti Slada (pina la 200 pers. ), sala ne-a placut la ambii mai ales ca au facut reparatie sezonu trecut si meniul (de la 650 la 750 ) pare sa fie ok , nu am gasit prea multe comentarii pe forum .....pentru ca ii una ce iti zic la sala si alta ii parerea oamenilor . cineva si-a petrecut nunta la Slada , ce pareri, impresii aveti ???? ajuuuutorrrrrrrrrrrrrrrr , va roggggggg :D
slada e cumva cafeneaua care se afla la ciocana?


Image
Post Reply