Băutura pt nuntă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Miresuica
Posts: 19
Joined: 23 Jul 2013, 11:36

Re: Băutura pt nuntă

Post by Miresuica »

Eu am fost chiar miercurea aceasta si am cumparat....sticla se numeste Calarasi divin 5.....cu denumire speciala!Sticla e cu rosu si costa 84 lei dar la lada 81.95 lei ...intrebati de cineva care lucreaza la sectia bauturi...oferta este pina la 5 februarie.....nu preturile nu difera...la orice metro sunt aceleasi...doar ramine de vazut daca sunt in stoc....nustiu cum sa incarc poza sa va arat de care


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Băutura pt nuntă

Post by catiushka »

merci miresuica de raspuns,
ca sa incarci poze pe forum intri pe saitul dat: http://imgur.com
acolo ai upload image, apesi pe computer, alegi poza din computer, apesi deschide/open, apoi start upload, dupa asta ai poza si in dreapta niste linkuri, tu ai nevoie de bbcode pe care il inserezi in mesaj aici pe forum
succes


Miresuica
Posts: 19
Joined: 23 Jul 2013, 11:36

Re: Băutura pt nuntă

Post by Miresuica »

mersi mult catiusha!!!Asa arata sticla Image grabiti-va sa mai prindeti oferta.....succese


lenuta_lg
Posts: 99
Joined: 13 Jun 2012, 11:15

Re: Băutura pt nuntă

Post by lenuta_lg »

Dragi viitoare miresuici, va invit sa vizitati noul magazin specializat de bauturi din incinta Grand Hall.
Aici pagina de facebook https://www.facebook.com/drinkshop.md
Pentru fanii Milestii Mici acum super oferta la spumant, doar 30 lei :)
Nu vreau sa se interpreteze ca publicitate, eu nu am nimic de la asta, doar m-am gindit ca v-ar fi utila aceasta informatie :)
Va urez o nunta ca in povesti!!!


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Heeeelp

Post by catiushka »

fetelor sint nedumerita noi aducem bautura cu acciz si gata fara factura fiscala sau mai nu stiu ce facturi? :? :?: :?:


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Băutura pt nuntă

Post by romanct1 »

din cite am inteles restaurantul are nevoie doar de acciz. dar mai bine intreaba pe cei de la restaurant.


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Băutura pt nuntă

Post by catiushka »

merci romanct, deseara o pun pe mama sa citeasca contractul caci nu-l am la mine ;) dar mi se pare ca era marcat cu acciz


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Băutura pt nuntă

Post by catiushka »

poate cuiva o sa-i prinda bine info : bautura tare cu acciz (asta cred ca o stiu toti deja)
dar pastrati factura si bonul de casa, in caz de control


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Băutura pt nuntă

Post by olesea88 »

Noua mi sa cerut de la sala sa aducem pentru bauturile tari vodca,coniac factura tot cu cec.Cind am venit la sala mi s-au controlat sticlele la calculator sa vada ,daca coincin marcile de acciz.


katiusha
Posts: 60
Joined: 08 Dec 2013, 23:55

Re: Băutura pt nuntă

Post by katiusha »

Fetele voi nu stiti daca diferenta e mare intre Calarasi Legenda de 5 ani si 7 ani?ca m-am saturat deja sadegustez tot felul de bauturi cu VS :) AAA,fetele si inka o intrebare,nu cunoaste nimeni la ce pret e vodka Finlandia la duty free,ms mult


Post Reply