Rochia de mireasă 3

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
natalita1986
Posts: 6
Joined: 28 Jan 2014, 18:22

Re: Rochia de mireasă 3

Post by natalita1986 »

Salut, am fost si eu la Jumbo sa vad de rochii, si am gasit ceva foarte dragut, chirie 300 euro dar pina in august 2014, va fi de vinzare 500euro. Sotului nu i-a placut ca este purtata de citeva ori. Consultanta a recunoscut ca e purtata de 3 ori. la moment nu am gasit un alt model sa-mi placa, dar uitindu-ma in saloane rochiile ajung la 1000euro chiria. e cam mult


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Nikutsa »

Mary08 wrote:...ideea e ca nu stiu ce sa fac, in salon culoarea e una, am sa ies cu ea afara si nu mi-a placea ap ce fac :?: mai vreau sa merg prin Elat sa ma uit...ele acum sint mai cu reducere caci inca nu este sezonul, dar prin martie au zis ca astea de 300 eu, iar le ridica pe la 600-700, si nu stiu, sa o cumpar de pe acum, cu toate ca mai sunt inca vreo 5-6 luni pin la nunta.
Eu te-as sfatui sa te mai uiti, sa mai vezi, sa mai analizezi.... Eu foarte multe rochii am masurat, la fel vinzatoarele ma luau repede ca numai acum cu reducere pe urma alt pret ... daca lasam nr de telefon pe urma sunau sa intrebe ce m-am gindit. Rochia care e a ta orium o s-o gasesti :)


Miresuica
Posts: 19
Joined: 23 Jul 2013, 11:36

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Miresuica »

Fetelor in luna august o sa pun si eu la dispo rochita mea Mori Lee 4909 cu 350 euro(pret negociabil) pe cine intereasa sa nu ezite sa imi scrie :) :) :)


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Rochia de mireasă 3

Post by romanct1 »

fetele da nati cumparat nimeni rochia de la ucraina, multi im spun ca sunt frromoase si mult mai ieftine ca la md, ca acelasi buticuri din jumbo de acolo le aduc


Miresuica
Posts: 19
Joined: 23 Jul 2013, 11:36

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Miresuica »

am fost la Cernauti...m-am plimbat o zi intreaga dar acolo sunt foarte multe...cele mai multe fiind pline cu margele adik prea incarcate....dar sunt si frumoase...dar o zi nu-ti ajunge sa le vezi pe toate:):):):) asa ca tot de la jumbo am cumparat rochita......insa la Cernauti sunt muuuuuuuult mai ieftine....asa ca cine are timp poate sa plece acolo!succes


Marce
Posts: 6
Joined: 17 Jan 2014, 13:32

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Marce »

Buna fetelor! Si-a comandat cineva rochia de mireasa de la doamna Natalia, are sait pe odnoklassniki : http://www.odnoklassniki.ru/skoro.svadba? Are modele interesante si din cite am inteles le coase in Polonia..


Crinuta86
Posts: 7
Joined: 03 Feb 2013, 14:55

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Crinuta86 »

SALUT FETELOR!!!!
Anterior am postat un mesaj cu privire la "vinzare rochitei mele de mireasa" si m-am gindit sa-l mai reinoiesc :)
doritoarele de a afla mai multe informatii apelati la 069376849
Image
Image
Image
Image


Kristine
Posts: 34
Joined: 31 Oct 2013, 10:31

Rochia de mireasă 3

Post by Kristine »

Salut, a auzit coneva de salonul Miriams....nu si-a cusut nimeni rochia acolo?


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasă 3

Post by wildcat soul »

Am ajuns si eu sa imi vind rochita mea de mireasa care mia adus atita fericire in ziua nuntii, sau sa o dau in chirie, rochita a fost cusuta dupa modelul lui Nicole Spose ( Colet - 63574), este facuta in clasicul stil A, este de culoarea alba.
Image
talia este subliniata de o superba banda care se leaga cu o lenta subtire in spate,
Image
in fata are o floare superba cu pene si cu o piatra swarovski in mijloc
Image
iar bustul este conturat de un decolteu in inimioara, completat de bretelele transparente, cu 3 petricele swarovschi pe fiecare umar
Image
jos are o panglica de ghipiur foarte fina si frumoasa, rochita nu e pe cercuri, pentru cine doreste mai infoiata are si o fustita din fatin tare care o face mai pufoasa, este foarteee usoara si foarte comoda.


Image
Silvia100
Posts: 17
Joined: 16 Feb 2014, 09:44

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Silvia100 »

Buna fetelor. Caut si eu de ceva timp rochie de mireasa si nu gasesc nimic potrivit. Am vazut pe net un site, care fac rochii exact ca modelele originale de la firmele renumite, cum ar fi PRONOVIAS, s.a.m.d. la preturi destul de accesibile. Vreau sa va cer parerea, a-ti comandat vreodata de pe http://www.fadsbrides.com/ ??? Eu le-am scris email, mi-au zis ca in 15 zile o coase si 5-7 zile o livreaza si arata exact ca originalul... Off eu nush ce sa cred, si mii k-am frika :(


Post Reply