Pantofii de mireasa II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Pantofii de mireasa II

Post by henrietta »

Christiana wrote:Image pantofii mei...
mmmm...ce finutsi sunt si par comozi. Sa iti poarte noroc si sa fii cea mai fericita purtindu-i in ziua cea mare!!!!!


Image
Christiana
Posts: 42
Joined: 16 Sep 2013, 18:30

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Christiana »

Multumesc henrieta...sper sa ii port macar jum de zi...din cauza sanataiii nu-mi pot permite mai mult:(


babylush
Posts: 6
Joined: 27 May 2013, 10:42

Re: Pantofii de mireasa II

Post by babylush »

Pantofi Badgley Mischka, de culoare ivory, de satin, cu tocul de 10 cm, marimea americană 6,5 (corespunde mărimii europene de 36-37). Sunt niște pantofii absolut superbi, foarte eleganți, comozi, au o platforma mica de 1 cm in fața, ceia ce conferă un plus de eleganță. Au un detaliu unic, trandafirașul care face ca pantoful să aibă un stil foarte feminin și romantic. Trandafirașul are petalele foarte moi și jucaușe atunci cînd mergi. Înăuntru pantofii sunt din piele.Eu m-am îndrăgostit de acești pantofi la prima vedere și pentru nunta mea mi-am comandat 2 perechi, una 37 si una 36,5 pentru a putea fi sigura ca nu ramin fără pantofi în ziua nunții. Perechea de pantofi pe care o vind este nou nouța, in cutie. pozele le puteti vedea pe site-ul oficial: http://www.badgleymischka.com/Bridal-Shoes/RANDALL
Daca mai aveți nevoie de detalii, sau de poze suplimentare scrieti-mi sau sunati-mă. Pret 2500 lei. Tel. de contact: 069633449


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Radutu »

Image fetelor eu m-am indragostit de ei , dar unde sa-i gasesc ?, ma gindesc poate sa le fac eu floricica asta si sa o atasez, ce credeti ?


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Ninela »

Cel mai bine e sa faci singurica floricele sau a te adresezi la fetitele ce au specialitatea data la capatii. Bafta!


Image
Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Arishka »

Девочки HELP!!!Нашла эти туфли и влюбилась в них.Облазила весь интернет и нигде не могу их найти.Может быть кто-нибудь видел что-то наподобе в наших магазинах.Буду очеь благодарна...
Image


Miresuica
Posts: 19
Joined: 23 Jul 2013, 11:36

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Miresuica »

Image

Uraaa!!!!!.....inca o bifa:)Sunt atat de comozi :D


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: Pantofii de mireasa II

Post by alise »

Arishka wrote:Девочки HELP!!!Нашла эти туфли и влюбилась в них.Облазила весь интернет и нигде не могу их найти.Может быть кто-нибудь видел что-то наподобе в наших магазинах.Буду очеь благодарна...
La noi nu am vazut, sunt modelul Steve Madden Partyy-R, pe ebay am vazut cateva perechi.

Mai este si modelul Playy-R, acelasi designer, modele seamana intre ele.


natali ungureanu
Posts: 37
Joined: 13 Jun 2013, 13:58

Re: Pantofii de mireasa II

Post by natali ungureanu »

Image .vind si eu pantofeori foarte comozi si frumosi


natali ungureanu
Posts: 37
Joined: 13 Jun 2013, 13:58

Re: Pantofii de mireasa II

Post by natali ungureanu »

Image


Post Reply