Buchetul miresei II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
natalya-m-
Posts: 17
Joined: 10 Apr 2014, 13:15

Re: Buchetul miresei II

Post by natalya-m- »

Irinel, e foarte frumos si gingash buchetelul tau.. :P ce flori ai folosit? vad bujori si inca ceva..Ti l-a facut cineva sau singura?


Irinel
Posts: 17
Joined: 13 Mar 2014, 16:33

Re: Buchetul miresei II

Post by Irinel »

Mersi )) l-a facut florista Marina Adamciuc, din bujori olandezi, eustome violete si albe. Fetita care l-a prins zice ca si acum e destul de frumos :D cu toate ca a fost facut pe 30 mai


ikutza
Posts: 11
Joined: 15 Apr 2014, 17:59

Re: Buchetul miresei II

Post by ikutza »

Irinel wrote:Mersi )) l-a facut florista Marina Adamciuc, din bujori olandezi, eustome violete si albe. Fetita care l-a prins zice ca si acum e destul de frumos :D cu toate ca a fost facut pe 30 mai
Irinel cat te-a costat buchetul?


Irinel
Posts: 17
Joined: 13 Mar 2014, 16:33

Re: Buchetul miresei II

Post by Irinel »

ikutza wrote: Irinel cat te-a costat buchetul?
850 buchetul meu si 50 butoniera mirelui


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Buchetul miresei II

Post by Radutu »

Fleur de lis wrote:Radutu, Felicitari!!! Foarte frumos buchetul!!!! E cam ceea ce vreau si eu, la noi culorile nuntii sunt la fel orange si verde!
merci mult ma bucur ca avem aceleasi gusturi ;)


Alessia.T
Posts: 1
Joined: 16 Jun 2014, 13:14

Re: Buchetul miresei II

Post by Alessia.T »

Salut fetelor, ce ziceti de un buchet de mireasa din flori de lavanda, cum un parfum extraordinar http://www.romania-actualitati.ro/files/buchet%202.bmp


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Buchetul miresei II

Post by Ollga »

Alessia.T wrote:Salut fetelor, ce ziceti de un buchet de mireasa din flori de lavanda, cum un parfum extraordinar http://www.romania-actualitati.ro/files/buchet%202.bmp

"Alessia.T ideea e f buna , multe miresuice opteaza pentru asa buchetel , doar depinde deja de tematica nuntii, rochia ta si data cind aveti nunta caci mi se pare ca ea creste in anumite luni, unele mirese fac buchetul toamna din frunze si spice de griu asa ca da friu liber fanteziei :)


streteoanamaria
Posts: 1
Joined: 19 Jun 2014, 11:48

Re: Buchetul miresei II

Post by streteoanamaria »

any0988 wrote:Image
DE unde ai achizitionat colierul si cerceii??? De anul trecut caut ceva asemanator si nu gasesc


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Buchetul miresei II

Post by Radutu »

Ollga wrote:e frumos buchetul imi plac si mie trandafirii astia marunti, sa potrivit de minune cu decorul tau, sigur ca vei avea niste poze frumoase de la fotograful tau, apropo cine spuneai ca ai luat foto-video ?
foto -video iam avut pe baietii de la framevideos sunt tare bravi nr lor 78242070 Denis


Saraswati
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2014, 20:35

Re: Buchetul miresei II

Post by Saraswati »

buchetul meu
Image


Post Reply