Rochia de mireasă 3

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Fleur de lis »

Multumesc mult, dragelor, ma simt mult mai bine cand citesc incurajarile voastre! Am gasit o rochita, e mai scumpa decat vroiam, dar sunt deja atat de obosita ca m-am decis sa o iau. Cine vrea sa vada e La Sposa, Illera.
Deja cu decorul am batai de cap, nu vreau sa cheltui prea mult, din cunoscuti nu area cine ma ajuta asa ca caut pe cineva care se ocupa, dar se ridica la o asa suma...


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Rochia de mireasă 3

Post by catiushka »

mmm fleur e frumoasa rochia o sa fii foarte frumoasa in ea :!:
la mine de decor se ocupa kid de aici de pe sait, sau o gasesti pe facebook : Irina's Artatelier preturile nu musca
iar in sala cardurile si compozitiile pe mese le aranjez eu cind venim de la fotosesie
acasa o sa-l fac singura, sper sa-mi iasa cum vreau eu si sa le reusesc pe toate, va arat poze dupa :P


User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Fleur de lis »

Merci Catiushka! Eu tot am vrut de decor sa se ocupe marcelushka noastra sau kid insa ambele nu pot, asa ca sunt in cautare...


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Rochia de mireasă 3

Post by tancha_ru86 »

stiu ca e Off top, dar vreau sa ajut:
Fleur de lis poti sa vezi daca Cristina e libera, de la agentia Camelis sau ceva de genul. ea mi-a facut cartea nuntii si a iesit foarte bine, dar se ocupa in special de decor, ea a pus niste poze in temele cu decorul. Cred ca are preturi acceptabile. Incearca.
Bafta.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Fleur de lis »

Imi cer iertare pentru off-top. Multumesc mult tancha, chiar acum caut nr si sun, sa dorm linistita macar noaptea asta


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Rochia de mireasă 3

Post by n-doinita »

;)
Last edited by n-doinita on 23 Dec 2014, 16:07, edited 2 times in total.


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Rochia de mireasă 3

Post by n-doinita »

salutare fetelor! ce parere aveti de rochia aceasta?


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Rochia de mireasă 3

Post by InnaM »

n-doinita wrote:salutare fetelor! ce parere aveti de rochia aceasta?
Mie imi place foarte foarte mult....e mai "fashion forward", poate nu pe gustul tuturor dar mie imi pare absolut superba!!

Am obervat ca prima poza e de pe un site chinez?? Daca sincer cu astfel de rokitza nu ash riska,credca nici una nu poate emita originalul ei.


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Rochia de mireasă 3

Post by romanct1 »

paremise la salonul Diana am vazut un model asemanator si cu pret destul de bun deoarece e din colectia anilor precedenti.


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Rochia de mireasă 3

Post by n-doinita »

InnaM wrote:
n-doinita wrote:salutare fetelor! ce parere aveti de rochia aceasta?
Mie imi place foarte foarte mult....e mai "fashion forward", poate nu pe gustul tuturor dar mie imi pare absolut superba!!

Am obervat ca prima poza e de pe un site chinez?? Daca sincer cu astfel de rokitza nu ash riska,credca nici una nu poate emita originalul ei.
da,dar n-am de gind sa dau comanda de pe site-uri...am vazut originalul si e exact ca in poze..e ceva mai deosebit si imi place mult.mersi de parere!!


Post Reply