Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
art flora
Posts: 28
Joined: 02 Apr 2014, 15:48

Re: Decorarea sălii 2

Post by art flora »

Image
Image


alinadan88
Posts: 23
Joined: 25 Feb 2014, 19:11

Re: Decorarea sălii 2

Post by alinadan88 »

art flora wrote:Image
Image
lasa-ne vri-un sait unde sa putem vedea mai multe poze!!!


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Decorarea sălii 2

Post by Ollga »

Krina wrote:
Radutu wrote:Image
Krina cunosc si eu lucrararile astea, sunt ale lui Olesea de la Arta nuntii care ne va face si noua decorul si ne va bucura oaspetii, abia astept, intr-adevar are preturi accesibile si la decor si la flori , poti sa vezi ca are preturile pe saitul lor www.nunta.jimdo.com


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

Ollga wrote:
Krina wrote:
Radutu wrote:Image
Krina cunosc si eu lucrararile astea, sunt ale lui Olesea de la Arta nuntii care ne va face si noua decorul si ne va bucura oaspetii, abia astept, intr-adevar are preturi accesibile si la decor si la flori , poti sa vezi ca are preturile pe saitul lor http://www.nunta.jimdo.com
sal, da, Krina e adevarat pentru tot decorul am achitat 5800 lei, am avut arca din flori vii , piloni cu flori vii, masa mirilor decorata + compozitie din flori naturale la masa si colivii cu flori, numere la mese, compozitii cu flori scufundate la mesele invitatilor, si o compozitie facuta de ea cu repartizarea oaspetilor la mese, masa de intilnire, buchetul miresei si 2 butoniere si o bratara pentru nasa, cam asta ;)


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

Image iata asa


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »

putina inspiratie pentru o nunta cu tema ParisImage


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

Buna fetelor, chiar vreau si eu sa va arat citeva lucrari interesante de ale lui Olesea ma impresioneaza de fiecare data si chiar mi-a intrat in obisnuinta sa o urmaresc , mai preluati idei pentru sarbatoarea vietii voastre, pe mine cu adevarat m-au impresionat si ma bucur ca si la noi in Moldova se fac lucruri frumoase si minunate
Image
Image


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

mi-a placut tare ideea asta , ca la nunta au pus poza cu miri, mi se pare foarte interesant
Image


Post Reply