Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

Image


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

Image


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

Image
Image


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Decorarea sălii 2

Post by Ollga »

foarte dragut, desigur ca se vede ca e atmosfera de sarbatoare , insa florile de pe arca sau panoul asta sunt din flori vii sau artificiale ?


iulianaR
Posts: 6
Joined: 05 Aug 2014, 09:37

Re: Decorarea sălii 2

Post by iulianaR »

salutare, a făcut cineva dintre voi decorul la Agenţia Nunta cu stil, care sunt preţurile?


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »

Image
Image
Image


kathrynewest
Posts: 1
Joined: 17 Oct 2014, 13:11

Decor nunta

Post by kathrynewest »

Salut fetele! sunt noua pe aici, facem nunta anul viitor, si acum caut decor, poate imi recomandati pe cineva? Vreau ceva foarte finut si romantic si sa nu fie foarte usturator la buzunar :) :D Multumesc anticipat!


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Decor nunta

Post by n-doinita »

Draga kathrynewest pentru aceasta exista tema" Decorarea sălii 2" de pe a 2-a pagina...acolo vei gasi mai multe informatii scrise de catre miresuici.la sigur gasesti ceva si pentru tine.bafta!


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Decorarea sălii 2

Post by Ollga »

miresuicelor buna, iata deja si eu am imbracat statutul de sotie, dupa cum am zis noi am serbat nunta la Novas o sala ideala, despre asta am scris la rubrica potrivita, insa in aceasta rubrica vreau sa ma alatur cuvintelor bune despre decoratoarea mea Olesea de la Arta Nuntii o persoana deosebita, mai bine zis deja o prietena, a fost mereu atenta si receptiva cu mine chiar as zice un generator de idei ca eu tot nu ma hotaram ba cu una ba cu alta si ea mereu la fiecare ideea de a mea imi mai dadea 10, eu am gasit-o tot de aici de pe forum si parca totusi imi era frica ca zic toti o lauda si parca si lucrarile ei imi placeau mult dar zic daca la mine imi va face ceva si nu imi va placea pentru ca pentru mine decorul foarte mult a contat, insa cind am ajuns la sala am ramas placut surprinsa de toata maiestria ei, totul asezat la locul lui si cu mare grija , buchetul de mireasa foarte gingas si dragut ca nu vroiam sa il arunc, totul a fost intr-o gama de culori turcuaz si roz pastelat invitatiile , plicurile, marturiile lista pentru invitati si alte maruntisuri interesante la furshet si in decor, o recomand suta la suta , chiar si preturile sunt foarte ok, atasez mai tirziu poze neaparat, fetelor multa bafta eu deja cred ca voi trece la rubrica cu mamici si cu burtici ha ha.


nataly90
Posts: 13
Joined: 18 May 2014, 20:48

Re: Decorarea sălii 2

Post by nataly90 »

Salut miresuici! Stie cineva de agentia Mille Fiori? ce preturi au, ca lucrarile sunt exceptionale!


Post Reply