Rochia de mireasă 3

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Irinela »

Scufita_Rosie wrote:Salut Fetelor si Viitoare Mirese,

iata ca a venit timpul sa-mi iau ramas bun de la rochia mea de poveste si sper ca o sa-i poarte noroc viitoarei miresuice, asa cum mi-a purtat si mie.

Laveda Bridal Colectia 2014
Marime S
Inaltimea 165cm + 8cm (tocuri)
Culoarea Ivoiry
Pret 600 EUR
Cadou: voal + cordon cu bant la spate

Vreau sa va zic sa e fina, foarte usoara, se aranjeaza bine si fara cerc.
E perfecta pentru o Nunta de Poveste

Image
Image
Image
Image

Astept mesajele voastre :)

e foarte frumoasa.... pentru fetele din septembrie, octombrie e super. mai ales ca e fara cercuri...


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
tina1
Posts: 11
Joined: 19 Jan 2014, 15:42

Re: Rochia de mireasă 3

Post by tina1 »

Salut fetelor, imi vand si eu rochita de mireasa, daca pe careva o intereseaza ma puteti gasi pe facebook <cristina mihalachi>, deocamdata nu am mai multe poze. Rochita este O'blanc .


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3a30b18175

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 55ed80e6b9


Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Mihaelastr »

Salutare fetelor si viitoarele mirese.... Cine șia procurat rochie de la o doamna are profil pe odno
"Scoro svadiba" pe rusa e scris. Are conditii avantajoase si mii frica doar de citeva momente gen ca nu vine rochia care eu am vrut.calitate...si mai sunt motive. Imi pare prea frumos tot. Si plus as vrea sa vb cu una din mirese care a beneficiat de serviciile dumneaei ;)


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Rochia de mireasă 3

Post by cutsa »

Mihaelastr wrote:Salutare fetelor si viitoarele mirese.... Cine șia procurat rochie de la o doamna are profil pe odno
"Scoro svadiba" pe rusa e scris. Are conditii avantajoase si mii frica doar de citeva momente gen ca nu vine rochia care eu am vrut.calitate...si mai sunt motive. Imi pare prea frumos tot. Si plus as vrea sa vb cu una din mirese care a beneficiat de serviciile dumneaei ;)
eu tot ma gindeam la ea...preturi tare avantajoase.....dar tot mii frica sa risc....desi ea promite ca v-a fi tot bine....


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Rochia de mireasă 3

Post by cicelu »

Mie la fel mia placut rochitele si preturile sunt f bune dar asteptam si pareri de la miresuici care au procurat de la ei rochia de mireasa, eu am scris unei miresuici de acolo astept raspuns sa vedem cemi zice.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Rochia de mireasă 3

Post by cutsa »

cicelu wrote:Mie la fel mia placut rochitele si preturile sunt f bune dar asteptam si pareri de la miresuici care au procurat de la ei rochia de mireasa, eu am scris unei miresuici de acolo astept raspuns sa vedem cemi zice.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
eu in statusu ei am vazut ca toti o lauda....


Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Mihaelastr »

cutsa wrote:
cicelu wrote:Mie la fel mia placut rochitele si preturile sunt f bune dar asteptam si pareri de la miresuici care au procurat de la ei rochia de mireasa, eu am scris unei miresuici de acolo astept raspuns sa vedem cemi zice.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
eu in statusu ei am vazut ca toti o lauda....


Am vazut sh eu comentarii dar nu stiu profiluri false poti sati faci cite vrei )))))


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Rochia de mireasă 3

Post by cicelu »

Mie mia scris o miresuica care a cumparat rochia de la ei si mia zis ca no sa dai gres cu nimic daca ma hotarasc si imi aleg si eu modelul sunt foarte seriosi si rochiile sunt foarte calitative.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk


Alexandrina
Posts: 1
Joined: 21 Nov 2014, 21:06

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Alexandrina »

salutare fetelor,sunt si eu in pregatiri de nunta,as vrea sa gasesc pe cineva care coase rochite de mireasa la comanda,ma poate ajuta cineva? ;)


User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Aleena »

Alexandrina wrote:salutare fetelor,sunt si eu in pregatiri de nunta,as vrea sa gasesc pe cineva care coase rochite de mireasa la comanda,ma poate ajuta cineva? ;)
Sunt fascinata de rochiile pe care le realizeaza Iuliana Stratan Cimpoiesh. Cauta pe ok.ru


Alina Braileanu:

Image
Post Reply