Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Servicii foto si video II

Post by n-doinita »

Atunci o rugam pe Irinela responsabila de lista sa te scrie si pe tine printre noi,daca nu esti impotriva:)doar ca sa-i spui care sala a-ti ales-o.


Alinutza
Posts: 9
Joined: 02 Jan 2015, 13:10

Re: Servicii foto si video II

Post by Alinutza »

Sigur nu sunt impotriva, propunerea e binevenita, Merci .

Am ales Capitoles Park, nunta va avea loc in poiana sub cort . La moment negociez cu companii de decor , foto, video. Muzica am ales Alex Bivol si Iessa Stratulat , vom avea si invitati speciali , ma-m blocat cu dansatorii , nu vreau clasica , vreau ceva mai special, daca aveti ceva recomandari chiar va multumesc !


doina1991
Posts: 1
Joined: 02 Aug 2014, 16:19

Re: Servicii foto si video II

Post by doina1991 »

Fetelor cine a avut fotograf Lacheev Roman?


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Servicii foto si video II

Post by n-doinita »

Alinutza wrote:Sigur nu sunt impotriva, propunerea e binevenita, Merci .

Am ales Capitoles Park, nunta va avea loc in poiana sub cort . La moment negociez cu companii de decor , foto, video. Muzica am ales Alex Bivol si Iessa Stratulat , vom avea si invitati speciali , ma-m blocat cu dansatorii , nu vreau clasica , vreau ceva mai special, daca aveti ceva recomandari chiar va multumesc !
daca nunta e pe 5 iunie atunci grabiti-va mai repede caci e inainte de post si atunci la fel sunt multe nunti.Ce tine de dansatori intra in rubrica "Dansatori",acolo fetele vorbesc despre dansatori de toate gusturile:)


Alinutza
Posts: 9
Joined: 02 Jan 2015, 13:10

Re: Servicii foto si video II

Post by Alinutza »

Fetele cine cauta video , incercati Victor Birsa sau movi.md tot sunt bunisori, Referitor la Lacheev Roman nu am auzit, dar daca dupa categoria de pret vezi Vadim Dodon.

Doinita multumesc, chiar ma grabesc , am hotatrit sa-l iau foto pe Rybaleov, video ma intilnesc miine poimine sa iau o hotarire, dansatori sunt o multime cred ca gasesc, dar din ce am vazut la rubrica nu prea e ce vreau eu (vreau un dans cu statui, gen din astea care sunt pictate pe fata ) stie cineva unde pot gasi asa ceva ?


Aurica
Posts: 1
Joined: 06 Jan 2015, 18:10

Re: Sevicii foto si video II

Post by Aurica »

romanct1 wrote:fetelor, am asa o intrebare, iata trebuie sa primesc fotografiile si vreau sa fac o fotocarte, insa cei de la myphotobook imprima pe coperta o poza, dar eu vreau ceva mai sofisticat, de gen coperta din piele, sau material, pe scurt personalizata. Poate stie cineva unde pot sami ineplinesc moftul?

PS. am contactat familia iordache de oarece am vazut la ei ceea ce doream, dar pretul lor putin cam pishca.
Intreaba detalii la myphotobook, eu am mers la ei si am facut anume acest gen de fotocarte personalizata, am ales coperta de piele si pagini mai groase. Ei fac aceste carti la comnada separata, nu prin programa de pe site. Preturile sunt ok, putin mai mari decit la cartile de pe site, insa si calitatea este mai buna, poti alege si grosimea paginei, si calitatea.


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Sevicii foto si video II

Post by romanct1 »

Aurica wrote:
romanct1 wrote:fetelor, am asa o intrebare, iata trebuie sa primesc fotografiile si vreau sa fac o fotocarte, insa cei de la myphotobook imprima pe coperta o poza, dar eu vreau ceva mai sofisticat, de gen coperta din piele, sau material, pe scurt personalizata. Poate stie cineva unde pot sami ineplinesc moftul?

PS. am contactat familia iordache de oarece am vazut la ei ceea ce doream, dar pretul lor putin cam pishca.
Intreaba detalii la myphotobook, eu am mers la ei si am facut anume acest gen de fotocarte personalizata, am ales coperta de piele si pagini mai groase. Ei fac aceste carti la comnada separata, nu prin programa de pe site. Preturile sunt ok, putin mai mari decit la cartile de pe site, insa si calitatea este mai buna, poti alege si grosimea paginei, si calitatea.
merci, deja am facuto la ei, am gasit altă soluție cu domnița de acolo, miam făcut coperta pe plac în program, ca miera principiala culoarea turquoise a coperții :D și paginile la fotocarțile simple sunt calitative, paginile la cele premium(de care vorbesti tu) mi sau parut prea groase, și cartea premium poate avea maxim 60 de pagini, dar mie imi trebuiau 100. Am ramas multumita shi la toti lea placut, leam facut și buneilor cadou cite o fotocarte doar ca mai micuta. Decit sa te chinui să imprimezi poze de diferite mărimi să le așezi în album metoda cu fotocartea mi se pare mai efectivă


Marina777
Posts: 1
Joined: 27 Dec 2014, 00:07

Re: Servicii foto si video II

Post by Marina777 »

Salut drage miresuici, imi fac nunta pe 30 august la miadora, Sunt in cautare unei echipe Foto-Video ajutatima va rog, pana cind mam oprita la Baetii de la Masterstudio, ma gindesc la Victor birsa cu Ion boicu dar is cam scumpishori, Si studio 7. mai am nevoie de o tamada de treaba, nici nustiu la cine sa ma gindesc poate ceva recomandari. multumesc mult. :)


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Servicii foto si video II

Post by n-doinita »

Marina777 wrote:Salut drage miresuici, imi fac nunta pe 30 august la miadora, Sunt in cautare unei echipe Foto-Video ajutatima va rog, pana cind mam oprita la Baetii de la Masterstudio, ma gindesc la Victor birsa cu Ion boicu dar is cam scumpishori, Si studio 7. mai am nevoie de o tamada de treaba, nici nustiu la cine sa ma gindesc poate ceva recomandari. multumesc mult. :)
Bun venit! sunt foarte multe recomandari de foto video la tema data.uitete in urma si alege dupa gustul vostru.Tamada vreai femeie sau barbat?daca nu-ti plac poeziile la nunti atunci pot sa-ti recomand: iurie nistorica,sergiu beznitchi,lucian dumitrescu,eugen botnaru si mai sunt citiva buni


Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Sevicii foto si video II

Post by Dinka »

Inulea87 wrote:
danuta18m wrote:
Inulea87 wrote:Salut foste si viitoare miresuici. Noi ca video si foto am ales baietii de la Malimon Production. Am inteles ca sunt la inceputul carierei si deci ca si pret sunt onesti. 800 de euro cu doua videocamere, 700 cu una plus si foto. Ati auzit cumva de ei.Am vazut niste lucrari si mi-au placut. Sper ca am facut alegerea justa.
NU retrai, am fost la o nunta in care ei au filmat si fotografiat, am ramas uimita cit au fost de creativi si de dispozitia buna. Plus, mirii au avut poze editate chiar in ziua nuntii :D si un video scurt cam la 4-5 zile :) mi-a placut mult de ei. Probabil la mine tot pe ei ii iau ;)
Wow super!!! Mersi mult Danuta :)
Salut Inulea. am vazut ca iati ales pe Malimon..ati semnat cv un contract?? sau ati vazut mai multe lucrari ??sau doar ce e pe net?


Post Reply