Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Andrian
Posts: 16
Joined: 15 Nov 2014, 13:15

Re: Muzicantii III

Post by Andrian »

Kristinelu wrote:Dragi miresuici, va rog sa imi sfatuiti vreo formatie pnt nunta mea-mai 2015. As vrea o voce masculina si una feminina. moderatorul sa vorbeasca fluent si romana si rusa si repertoriul sa fie la fel de ambele feluri. Adik nu kaut o formatie ku accent popular. Va rog dak kunoaste cineva ceva de genul asta...Si desigur nu ku pret astronomik :lol: :lol:
Buna Cristinelu,as dori sa-ti sugerez o idee,Formatia art song cu Natalia Budeanu,Noi Iam avut alaturi in searã de revelion,vazusem ceva filmulete Si inregistrari pe net dar ceea ce Fac in real este o adevarata arta,ãu un repertoriu ft bogat si popular Si de estrada rus,prezinta la fel de usor Si in romana Si in rusa,sincer nu prea cuvinte numai emotii!oaspetii au plecat toti incintati cu toate ca erau Si tineri Si nu prea Si Romani Si rusi,!mult succes Si sa aveti o nunta de poveste!


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Muzicantii III

Post by romanct1 »

Kristinelu wrote:Dragi miresuici, va rog sa imi sfatuiti vreo formatie pnt nunta mea-mai 2015. As vrea o voce masculina si una feminina. moderatorul sa vorbeasca fluent si romana si rusa si repertoriul sa fie la fel de ambele feluri. Adik nu kaut o formatie ku accent popular. Va rog dak kunoaste cineva ceva de genul asta...Si desigur nu ku pret astronomik
Poti sa incerci sa apelezi la Familia Mereuta, la noi nunta a fost in stil retro cu minimum traditii necesare, voci fem+mas, noi am ramas mega multumiti si de muzica si de felul cum au condus, neau indeplinit 100 la 100 dorintele si sa descurcat pe 5+ in situatiile neprevazute,ca exemplu am avut un confuz micut ca eu fiind emotionata nu puteam scoate 2 cuvinte cind trebuia sa multumesc invitatii dupa masa mare, si dorind mai repede sa temin monologul meu din acele 2 cuvinte :) am uitat sa evedentiez buneii care mau crescut :roll: doamna Ala repede a organizat totul si sa primit mai frumos decit era sai multumesc de rind cu toti, dupa o mica pauza muzicala a facut o introducere frumoasa si mia mai dat inca o data sansa sa vorbesc, sigur iar mia venit nodul in git dar :lol: oricum sa primit frumos si deosebit.

vioristul si saxofonistu lor erau super, eu apropo cind dansam dansuri lente nu stiam ca saxofonul e live shi inca ma gindeam ce melodie frumoasa, abia pe video am vazut cu ce suflet el cinta, vioristul in genere a rupt sala cu solo, ciocirlia a cintato formidabil, dar e putin spus, se cerea la bis

la pret sunt rezonabili si cinta fumos si in diferite stiluri.

succese ;)


angi
Posts: 1
Joined: 09 Jan 2015, 14:06

Re: Muzicantii III

Post by angi »

Buna la toți,poate sa îmi spună cineva daca știe cum se manifesta Alexandru Manciu împreună cu dj la nunti?Vrem sa il luăm pentru nunta noastră si vrem o parere :?


Mikutza
Posts: 4
Joined: 26 Dec 2014, 21:27

Re: Muzicantii III

Post by Mikutza »

Buna fetelor, ati auzit de banket band? Poate cineva a avut ocazia sa asiste la vreo nunta cu ei, va rog spunetimi opiniile despre ei. merci mult!


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Muzicantii III

Post by n-doinita »

Mikutza wrote:Buna fetelor, ati auzit de banket band? Poate cineva a avut ocazia sa asiste la vreo nunta cu ei, va rog spunetimi opiniile despre ei. merci mult!
Am auzit doar de bine de ei,dar cel mai bine scrie sus la cautare banket band si vezi ce scriu fetele de ei.succese!


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Muzicantii III

Post by cicelu »

Mikutza wrote:Buna fetelor, ati auzit de banket band? Poate cineva a avut ocazia sa asiste la vreo nunta cu ei, va rog spunetimi opiniile despre ei. merci mult!
Noi iam arvonat pt nunta noastra eu am auzit si vazut doar pareri bune despre ei,au cintat la multe ceremonii la rude si unii prieteni.


Di2015
Posts: 1
Joined: 12 Jan 2015, 11:36

Re: Muzicantii III

Post by Di2015 »

Salutare, cunoaste cineva ceva despre formatia Rapsodia? Multumesc!


Cataleya
Posts: 12
Joined: 12 Jan 2015, 16:36

Re: Muzicantii III

Post by Cataleya »

Cine stie, care este tariful perceput de Adriana Ochisanu pentru un recital de 40 minute?
Merci anticipat


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Muzicantii III

Post by n-doinita »

Daca nu ma gresesc, la 400 de euro ..


Cataleya
Posts: 12
Joined: 12 Jan 2015, 16:36

Re: Muzicantii III

Post by Cataleya »

Are cineva numarul de telefon al Adrianei Ochisanu sau al managerului ei? Merci


Post Reply