Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

Miresuicile ce parere aveti...nustiu dintre nelly kovash si ana singereanu cine sa imi faca coafura...


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

Miresuicile ce parere aveti...nustiu dintre nelly kovash si ana singereanu cine sa imi faca machiajul


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Coafură și make-up II

Post by catiushka »

cutsa wrote:Miresuicile ce parere aveti...nustiu dintre nelly kovash si ana singereanu cine sa imi faca machiajul
eu zic ca ambele-s bune,
mi se pare ca nelly face machiajele mai puternice
si cred ca si preturile difera destul de mult la ambele, pentru mireasa de anul trecut era 500 la singereanu si 1300 la covas


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

catiushka wrote:
cutsa wrote:Miresuicile ce parere aveti...nustiu dintre nelly kovash si ana singereanu cine sa imi faca machiajul
eu zic ca ambele-s bune,
mi se pare ca nelly face machiajele mai puternice
si cred ca si preturile difera destul de mult la ambele, pentru mireasa de anul trecut era 500 la singereanu si 1300 la covas
acuma 700-750 singereanu si 1500 kovash....dar nu mi-am facut niciodata machiaj profesional...si de asta tare ma tem....la mine cam problematica pielea si ma tem sa nu imi faca un machiaj sa luceasca.....


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Coafură și make-up II

Post by catiushka »

eu am mers la style studio,
machiajul mi l-a facut elina sert,
cert eu nu am pielea problematica dar machiajul era impecabil pina dimineata, iar eu am ris, foarte mult, si lacrimi au fost, si am transpirat si parca simteam asta pe fata insa cind ma uitam in oglinda machiajul era fix asa cum era dimineata fresh freshulet :D
nimic nu m-a incomodat nigi genele false nimic, eu ti-as recomanda style studio,
desi cele din lista ta cred ca ar face fata oricarui tip de ten ;)
PS cresc preturile mai ceva ca ciupercile :roll:


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

catiushka wrote:eu am mers la style studio,
machiajul mi l-a facut elina sert,
cert eu nu am pielea problematica dar machiajul era impecabil pina dimineata, iar eu am ris, foarte mult, si lacrimi au fost, si am transpirat si parca simteam asta pe fata insa cind ma uitam in oglinda machiajul era fix asa cum era dimineata fresh freshulet :D
nimic nu m-a incomodat nigi genele false nimic, eu ti-as recomanda style studio,
desi cele din lista ta cred ca ar face fata oricarui tip de ten ;)
PS cresc preturile mai ceva ca ciupercile :roll:
credca totusi o iau pe neli...dar de coafura???cine puteti sa imi recomandati care au preturi adecvate....???????pina la 800 lei?de pasat ludmila a auzit cineva?


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Coafură și make-up II

Post by catiushka »

interesant la tine, investesti mai mult in machiaj decit in coafura :mrgreen:
la mine a fost invers :lol:
eu de exemplu am preferat sa fac totul in acelasi loc, ca sa nu umblu prin trafic ba la coafura ba la machiaj, plus ca am mers cu mama si am fost pregatite ambele odata, eu la coafura, mama la machiaj, apoi ne-am schimbat cu rolurile


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Coafură și make-up II

Post by Girgana »

Apropo de Elina Sert, mie la cumatria fetitei mele ea mi-a facut si machiajul si coafura. A venit la mine acasa si m-a facut frumoasa))). Am ramas foarte multumita si la un pret rezonabil. ;)


Lila
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2015, 00:27

Re: Coafură și make-up II

Post by Lila »

Va rog mult sa imi da-ti contactele dnei elina sert , va multumesc


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

catiushka wrote:interesant la tine, investesti mai mult in machiaj decit in coafura :mrgreen:
la mine a fost invers :lol:
eu de exemplu am preferat sa fac totul in acelasi loc, ca sa nu umblu prin trafic ba la coafura ba la machiaj, plus ca am mers cu mama si am fost pregatite ambele odata, eu la coafura, mama la machiaj, apoi ne-am schimbat cu rolurile
eu investesc mai mult in machiaj deoarece va ziceam e tenul gras si nu vreau sa imi luceasca....dar coafura vreau mai ieftin deoarece vreau sa fie voalul in 3 (deasupra coafurei)...si el o sa acopere toata frumusetea coafurei...din acest motiv nu vreau sa investesc mii in coafura...


Post Reply