Rochia de mireasă 3

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
cristina21
Posts: 6
Joined: 10 Feb 2015, 14:19

Re: Rochia de mireasă 3

Post by cristina21 »

Ma ajuta cineva cu asa informatie. Cum pot sa atasez poze ??? :oops:


cristina21
Posts: 6
Joined: 10 Feb 2015, 14:19

Re: Rochia de mireasă 3

Post by cristina21 »

Ma ajuta cineva cu asa informatie. Cum pot sa atasez poze ??? :oops:


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Rochia de mireasă 3

Post by deea »

Cristina te-as ajuta dar sunt si eu nou nouta aici, dar trebuie sa fie descris pe undeva pe la ajutor sau prin primele pagini sunt sigura ca nu esti prima cu asa intrebare. Apropo eu am o intrebare sa zic asa viitorul sot a zis ca imi da doar 500 euro sa imi iau rochie de mireasa si eu am inceput a plinge ca nici chirie normal cu asa bani nu voi gasi, ce sa fac ??????????????


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Rochia de mireasă 3

Post by catiushka »

deea wrote:Cristina te-as ajuta dar sunt si eu nou nouta aici, dar trebuie sa fie descris pe undeva pe la ajutor sau prin primele pagini sunt sigura ca nu esti prima cu asa intrebare. Apropo eu am o intrebare sa zic asa viitorul sot a zis ca imi da doar 500 euro sa imi iau rochie de mireasa si eu am inceput a plinge ca nici chirie normal cu asa bani nu voi gasi, ce sa fac ??????????????
foarte corect ai remarcat deea, daca cautat bine gasiti, metoda de atasare e pozelor a fost deja poste de vreo suta de ori pe forum

deea, nu plinge, rochita ta te asteapta undeva, e posibil cu asa bani sa iai rochita in chirie de la fostele miresuici eu de ex pe a mea am dat-o foarte ieftin in chirie, asa ca rasfoieste forumul, 999.md etc. negociaza mergi si masoara cu siguranta vei gasi, 500 de euro ohoho acum sint la 10 000 lei (poate mai putin acum :roll: )


Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Vio P »

Image Image Image aceste rochii costa pina la 550 $ ,noi noute,cusute pe corp. avantajul e ca dai putini bani,pe o rochie frumoasa care iti ramine tie si nu tii jale sa o tii in dulap. stii ca nu a mai purtat-o nimeni. poate cineva are posibilitati sa dea 500-1000 euro pe chirie, eu chiar daca am sau nu acesti bani,nu vreau sa imbogatesc niste pitipoance din saloane,care nici a vorbi nu stiu. eu cautam pina acum modelul MORI LEE 1601 , dar asa cum nu l-am mai gasit, am dat de o doamna de pe net care are aceste rochii. inca ma gandesc,dar cred ca ultima o sa mi-o iau. corsetul e ca la prima, doar ca prima are pe fusta o stofa cu trandafiri. ce spuneti voi?


Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Dinka »

salut
da-mi te rog coordonatele d-nei..daca are mai multe rochite.
multumesc


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Rochia de mireasă 3

Post by catiushka »

Vio P
eu te sfatui sa nu cumperi rochia pina nu o vezi cu ochii tai daca vei citi temele rochia de mireasa 1 si 2 (acum noi sintem la 3 deja) ai sa vezi multe fete care plingeau de la rochiile luate de pe net
fiti atente, nu dati banii pina nu vedeti in realitate pe ce-i dati ;)
bafta voua


Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Vio P »

catiushka wrote:Vio P
eu te sfatui sa nu cumperi rochia pina nu o vezi cu ochii tai daca vei citi temele rochia de mireasa 1 si 2 (acum noi sintem la 3 deja) ai sa vezi multe fete care plingeau de la rochiile luate de pe net
fiti atente, nu dati banii pina nu vedeti in realitate pe ce-i dati ;)
bafta voua
desigur:) slava domnului sunt fata mare de-acu :lol: mersi frumos pu atentionare:) in orice caz,fetelor, daca are cineva din voi modelul mori lee 1601, sau orice fel de rochie ca in aceste poze, propuneti-le, alta silueta nu ma avantajeaza deloc. neaparat sa fie corsetul pana la talie,nu mai jos. astept propunerile voastre


Rusu2015
Posts: 28
Joined: 11 Apr 2015, 18:15

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Rusu2015 »

Fetele, care din voi aveti nunta in August si deja v-ati gasit rochia??? eu inca nu si sint foarte pretentioasa , sugerati-mi cu ce saloane sa incep sa caut si eu dupa Paste ?merci


lenutika23
Posts: 19
Joined: 18 Oct 2014, 18:46

Re: Rochia de mireasă 3

Post by lenutika23 »

Rusu2015 wrote:Fetele, care din voi aveti nunta in August si deja v-ati gasit rochia??? eu inca nu si sint foarte pretentioasa , sugerati-mi cu ce saloane sa incep sa caut si eu dupa Paste ?merci
salut! eu la fel am nunta in august si miam cumparat rochitza de la salonul pronovias feerie din chisinau.....este modelul mariana din colectia pronovias 2015.....tu deja depinde in jur la ce suma vrei rochia....fiindca acest salon au rochii pur si simplu superbe si de toate stilurile..numai ca preturile sunt cam maricele :)


Post Reply