Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
lulucci_a
Posts: 2
Joined: 26 May 2015, 09:46

Re: Sala de nunti II

Post by lulucci_a »

Salut, imi scriti va rog nr de contact la Adam si Eva
Multumesc


miresuica15
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2014, 10:21

Re: Sala de nunti II

Post by miresuica15 »

lulucci_a wrote:Salut, imi scriti va rog nr de contact la Adam si Eva
Multumesc

069703937


Ally
Posts: 5
Joined: 03 May 2015, 12:18

Re: Sala de nunti II

Post by Ally »

regy wrote:salut fetele!cine stie ceva mai detaliat despre Restaurantul Luceafrul,Buiucani....am auzit citeva pareri...si pozitive...si nu chiar....voi ce spuneti?mersi
Salut regy! Si eu fac nunta la Luceafarul! :D Din pacate nu am auzit mai nimic... :? o colega de a mea a facut balul de absolvire acolo si mi-a zis ca a ramas multumita, mincarea gustoasa si frumos aranjata, dar am mai auzit de la o persoana ca totul a fost perfect, cu exceptia faptului ca cind au semnat contractul pretul era de 650 lei, iar cind au facut meniul au ajuns la 887! Tu ce pareri ai auzit??? Cite persoane vei avea? Merci!


lulucci_a
Posts: 2
Joined: 26 May 2015, 09:46

Re: Sala de nunti II

Post by lulucci_a »

miresuica15 wrote:
lulucci_a wrote:Salut, imi scriti va rog nr de contact la Adam si Eva
Multumesc

069703937

Multumesc pentru nr, dar din pacate am sunat pe nr dat, l-am gasit pe pagina lor, insa nimeni nu raspunde. Ma gindeam ca mai au un alt nr.


miresuica15
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2014, 10:21

Re: Sala de nunti II

Post by miresuica15 »

Salut ! Stie cineva ceva despre Silver House?? Multumesc.


User avatar
Ian4ik
Posts: 6
Joined: 03 Apr 2015, 13:41

Re: Sala de nunti II

Post by Ian4ik »

miresuica15 wrote:Salut ! Stie cineva ceva despre Silver House?? Multumesc.

Salut! La Silver House am fost la 2 cumetrii, anul trecut si acum mai proaspat in martie. Mi-a placut foarte mult, indeosebi fourchetul, cum este amenajat. Din cate imi aduc aminte toti erau multumiti si de bucate si de deservire. Flamanzi de acolo nu am plecat :lol:


Irina_Taran
Posts: 12
Joined: 02 Jan 2015, 18:52

Re: Sala de nunti II

Post by Irina_Taran »

miresuica15 wrote:Noi am facut nunta in noiembrie 2014 la Adam si Eva. Am luat meniul de 650 de lei, pai sa stii ca mesele au fost incarcate. Si zeama tot cu mincarea ceea am facuto!
DA, mersi..si noua ni s-a parut meniul bunicel..da pentru anul viitor scumpesc putin pretul..voi in sala mica ati facut ??[/quote]
Noi am facut in sala mare! Sa stii ca am ramas foarte multumiti, atirnarea e serioasa, mincarea foarte gustoasa, deservirea ideala!


silvia ciobanu
Posts: 3
Joined: 27 May 2015, 14:55

Re: Sala de nunti II

Post by silvia ciobanu »

Buna fetelor. Stie cineva care sunt preturile in 2015 la restaurantul "La Plopi" ??


miresuica15
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2014, 10:21

Re: Sala de nunti II

Post by miresuica15 »

Ian4ik wrote:
miresuica15 wrote:Salut ! Stie cineva ceva despre Silver House?? Multumesc.

Salut! La Silver House am fost la 2 cumetrii, anul trecut si acum mai proaspat in martie. Mi-a placut foarte mult, indeosebi fourchetul, cum este amenajat. Din cate imi aduc aminte toti erau multumiti si de bucate si de deservire. Flamanzi de acolo nu am plecat :lol:[/qu


Mersi mult ! asa de grea e decizia cu sala... nu stiu cind ne vom decide ..:)


dayana_871
Posts: 4
Joined: 08 Mar 2015, 19:03

Re: Sala de nunti II

Post by dayana_871 »

lenutika23 wrote:
Victoria Pitușcanu wrote:
lenutika23 wrote:salut fetelor! eu sunt noua aici...si foarte stresata cu pregatirile pentru nunta :o :D noi am bronat sala EVENTUS, mia placut foarte mult, cum am intrat m-a cucerit... :) dar as dori sa stiu ceva pareri despre aceasta sala..despre mincare , deservire etc....
eu am fost la EVENTUS o singură dată, mi-a plăcut foarte mult sala, chiar ne gîndeam și noi acolo, dar nu mi-s plăcut deservirea, dacă s-au în țeles pîn la ora 4 dimineață păi imaginațivă că la ora patru dimineață chenerii au început să ne ia paharul din mînă și platoul cu mîncare din față, a fost neplăcut, pur și simplu ne alungau afară pe toți, lumea a ieșit afară la terasă și dansau, au început și de acolo să ne alunge. Dar cred că asta se poate de negociat din start să luați în vedere, în rest mi-s plăcut tare la ei, și din câte am înțeles e scump, dar asta din auzite, sper să aveți o nuntă minunată acolo
ms mult pentru informatie......o sa am in vedere si o sa ne staruim sa nu avem asa probleme.....chiar daca nici eu nu vreau sa dureze nunta mai tirziu de ora 4 :D ....dar oricum nu o sa permit sa alunge invitatii ....si da e cam scumpusor.... ;)[/quote


salut! as vrea sa te intreb daca la eventus ti-au spus ca trebuie sa achiti toata suma pina la nunta ?merci


Post Reply