Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
dontu_adriana@mail.ru
Posts: 1
Joined: 19 Nov 2015, 22:33

Re: Muzicantii III

Post by dontu_adriana@mail.ru »

Buna seara fetelorr.... Stie cineva de formatia ,,Drum Bun,,? cum canta pe la nuntii? ce pareri aveti...? Am nunta pe 12 august 2016, si am telefonat deja la o sumedenia de formatii , sunt toti okupati. am ramas doar la acestea drum bun.


Sandutsa
Posts: 17
Joined: 25 Nov 2015, 15:12

Re: Muzicantii III

Post by Sandutsa »

Buna fetelor, suntem in pregatiri de nunta pentru octombrie 2016 si am auzit de la niste prieteni care au fost la recent la nunta unde s-au veselit foarte tare si bine...despre FORMATIA CALATORUL, cineva s-a mai intilnit cu ei ? ce pareri aveti ??


si ce pareri aveti despre LAUTARII DIN MAGDACESTI ??? CE TARIF AU ???


katerina02
Posts: 1
Joined: 16 Dec 2015, 20:06

Re: Muzicantii III

Post by katerina02 »

Fetelor, va rog sa ma ajutati, saptamina aceasta tre sa decidem care vor fi muzicantii, si sunt foarte ingrijorata pentru ca toti cu care am vorbi pina acum nu m-au bucurat. Nunta noastra o sa fie in un stil mai modern si dorim niste muzicanti care sa poata sa interpreteze si Jazz si Soul si ceva mai modern, nu doar cintece rusesti si populare. Daca aveti ceva sugestii va rog sa nu ezitati si sa scrieti. Multumesc.


Kynder
Posts: 2
Joined: 27 Dec 2015, 00:27

Re: Muzicantii III

Post by Kynder »

Salut la toti ))
katerina02 ai mai gasit muzicanti pu nunta ta?
BigFlashSound, Tharmis imi plac...dar sint preeeeaaa scumpi si nu nii permitem nici noi ((( eu tot caut cv 50/50 muzica moderna/muzica populara..
Daca cineva cunoaste careva Banduri moderne care cinta si piese populare va rog sa ne ajutati )))


Kynder
Posts: 2
Joined: 27 Dec 2015, 00:27

Re: Muzicantii III

Post by Kynder »

Salut la toti ))
katerina02 ai mai gasit muzicanti pu nunta ta?
BigFlashSound, Tharmis imi plac...dar sint preeeeaaa scumpi si nu nii permitem nici noi ((( eu tot caut cv 50/50 muzica moderna/muzica populara..
Daca cineva cunoaste careva Banduri moderne care cinta si piese populare va rog sa ne ajutati )))


Viorika
Posts: 6
Joined: 04 Nov 2015, 23:27

Re: Muzicantii III

Post by Viorika »

sandasanda wrote:Buna seara. fetelor!
Nu cunoasteti la ce pret aprox este Manciu, Wow Band si Valentin Botnaru? mersi mult
Wow Band nu recomand, am fost in octombrie la nunta prietenei mele,au cintat ei cu Serj Kuzenkov prezentator, neorganizat si chiar plictisitor...nu ne-am asteptat...plus ca aveau niste cintece prea ,,band,,pu nunta...nimeni nu dansa aproape...dar mai vezi...de cost nu stiu dar pot sa intreb


Iris-ange
Posts: 3
Joined: 05 Dec 2015, 21:58

Re: Muzicantii III

Post by Iris-ange »

Scumpelor, va rog frumos sa ne recomandati careva muzicanti buni pentru nunta indiferent de pret. Noi facem nunta pe 28 august 2016. Azi am telefonat multi muzicanti si toti absolut sunt ocupati in afara de Formatia Grai, care dupa cite am ascultat, nu prea ne plac. Tare ne temem ca vom ramine fara muzica. Sunt in panica. Va rog mult spuneti-mi pe cine sa sunam. Multumesc frumos


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Muzicantii III

Post by desdemona barbalat »

Încearcă Frați Parfeni , pe YouTube poți sa găsești ceva video ... Cu inima deschisă ii recomand căci sunt buni. Si pe forum poți sa găsești detali despre ei...


Eva1992
Posts: 2
Joined: 10 Jan 2016, 20:53

Re: Muzicantii III

Post by Eva1992 »

Salutare. Cine i-a avut a nunta pe Valentin Botnaru si Stela Simona, sau cunoaste informatie referitor la preturi???


vgs
Posts: 1
Joined: 13 Jan 2016, 19:05

Re: Muzicantii III

Post by vgs »

Salutare la toate miresuicele)))Am si eu o intrebare, referitor la muzica. Imi spune cineva despre moderatoarea Cristina Ceaus si Taraf Busuioc? Multumesc!


Post Reply