Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Ellen
Posts: 327
Joined: 06 Apr 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Ellen »

Image</noscript>[/img]


catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by catalina »

Ellen wrote:
catalina wrote:
Ellen wrote:Catalina si noi avem tare multe în comun:
Rochia de la acelaşi salon, foto/video şi stilista de la Jurnal TV :D
waw!chiar si rochia:)ce model ai avut?cum ti-a parut deservirea la salon?
Mi-a plăcut deservirea doamnelor, chiar astăzi merg să o ajustez :D
Modelul Dosel, La Sposa
frumoasa rokie,buna alegere!eu m-am inteles ft bine cu Natalia,doamna care face ajustarile-e ft pozitiva si plina de energie!


Ellen
Posts: 327
Joined: 06 Apr 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Ellen »

Mersi mult, atît stăpîna salonului cît şi Natalia sunt foarte bravo !!!


didiska
Posts: 5
Joined: 14 Aug 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by didiska »

salutare fetelor! am revenit din mica vacanta din romania:) am citit mai sus despre curatarea rochitelor eu le-am curatat pe ale mele la nufarul si nu am avut nici o problema sunt absolut superbe:)


IrinaP
Posts: 11
Joined: 09 Nov 2010, 00:00
Location: chisinau

rochie de la papilio

Post by IrinaP »

Fetelor salut, am avut nunta acum recent, si vreau sa imi vind rochia, este de la papilio model 1111, pe google o gasiti, Rochia este superba, usoara si foarte comada. Marimea este XL, si este pentru fete inalte. Daca va intereseaza contactatima.


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

Un mesaj pentru fetele care vor sa curete rochiile, salonul Samira la fel ofera asa servicii, eu am cusuto la ei si am spalato tot la ei, am ramas multumita pe deplin de ambele lucruri, spalarea o fac manual, si salonul nu e mare ca sa aiba o multime de rochii si sa se poarte neglijent, cum se face la nufarul, am avut cu ei probleme si nu am riscat sami dau rochia acolo, asa ca nufarul eu nu recomand la nimeni ca acolo nici covoarele nu le spala calitativ ne mai vorbind de rochii de mireasa care necesita multa grija si atentie, si se comporta cei de la nufarul foarte grosolan de parca dau din buzunarul lor !!!!


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by adeline »

Mariashca la ce pret e curatarea la Samira?


Image
natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: Rochia de mireasa

Post by natallliap »

Fetele, care faceti nunta in 2012, ati inceput deja sa mergeti pe la saloane in cautarea rochiei de mireasa? Sau asteptati colectiile noi?


dory_87
Posts: 122
Joined: 16 Dec 2010, 00:00
Location: Milano

Re: Rochia de mireasa

Post by dory_87 »

eu am dat deja comanda...in februarie e gata...abia astept!!!


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by perla »

natallliap wrote:Fetele, care faceti nunta in 2012, ati inceput deja sa mergeti pe la saloane in cautarea rochiei de mireasa? Sau asteptati colectiile noi?
sincer, inca nici nu m-am gindit ce model as vrea, cu cautatul o voi incepe prin martie, nunta fiind pe 1 iunie. astept modele noi, si rochii care nu au mai fost imbracate.vine iarna, mai pun niste kg, mai aproape de nunta o sa slabesc, si atunci o sa caut sa fie ceva frumos... si iarna nu as vrea sa umblu pe la salone imbracata in o suta de haine...


Locked