Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

Alintush wrote:Fetelor dati-mi va rog vre-un linck unde pot sa vad cum modereaza o nunta Sergiu Beznitchi
nu cred ca este vreun link undeva, daca ai ceva intrebari, sunt gata sa raspund, am scris si mai sus parerea mea


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by perla »

maryland a fost satrita la voi, ziceai ca o sa-i ai la nunta.
daca da, spune-mi ce impresii ai despre ei:)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

Şatriţa...focosi, extraordinari, incendiari...lumea ii implora sa mai stea...se merita 100 % daca va place aceasta cultura...si dansul tiganesc, care este o arta...ei ne-au facut si un mic cadou, o doamna fluture care a dansat un pic din buric...hooottt :P


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by perla »

maryLand wrote:Şatriţa...focosi, extraordinari, incendiari...lumea ii implora sa mai stea...se merita 100 % daca va place aceasta cultura...si dansul tiganesc, care este o arta...ei ne-au facut si un mic cadou, o doamna fluture care a dansat un pic din buric...hooottt :P

waw super, apropo, pentru mirele meu eu pregatesc un cadou hot, sa-l faca sa transpire... am sa vb cu fetele care fac belly dance, sa vina una sa-i danseze din buric doar lui :), dar daca satrita ofera acest lucru o sa vb cu ei :)


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by Alintush »

Cine doreste sa invite Satrita la nunta nu ezitati..va spun 100% ca nu ve-ti regreta. La sora mea la nunta au fost invitati din partea parintilor mei. Galea este o femeie super si fac o veselie nemaivazuta. Cind au venit cei de la Satrita nici un invitat nu a stat pe scaun...cu mic cu mare toti au dansat. Image Image Image Image Image Image Image Image


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by Alintush »

Adeline sa inteleg ca la tine la nunta moderator a fost Sergiu?
Cu cit timp inainte de marele eveniment l-ai telefonat?
Cum se prezinta el, care e stilul prezentarii...e simplu sau se tine mare vedeta?


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

da la noi a fost Sergiu
l-am contactat cu vreo 2 luni inainte de nunta pentru prima data, atunci inca nu stiam pe cine sa-l luam, dar de la prima intalnire ne-a placut, undeva cu o luna sau o luna jumate inainte i-am dat avansul.
nu e genul de om vare se tine mare vedeta si face din nunta venefisul/concertul lui
iata aici am scris toate impresiile
noi am ramas foarte multumiti, bravo lui pentru tot ce face


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by perla »

mda... eu parca am o piatra pe inima ca nu ne va fi el prezentator, trebuia sa ne trezim mai devreme.. :(


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by Alintush »

Multumesc mult Adeline....


Fetelor da GUTA SHOW a fost la cineva la nunta...?


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

perla wrote:mda... eu parca am o piatra pe inima ca nu ne va fi el prezentator, trebuia sa ne trezim mai devreme.. :(
perla sigur veti gasi pe altcineva
noi l-a inceput ne doream sa fie Eugen Botnaru, dar cand l-am sunat deja nu era liber si iata ca am avut noroc sa-l gasim pe Sergiu
totul va fi bine


Image
Post Reply