Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Pantofii de mireasa

Post by kkristina »

Prietena mea tot de la Bucuresti si-a luat de mireasa si foarte draguts un ivory din piele naturala si a dat 100 $, dar ii purta si si asa. tocul e foarte comod si o piele foarte moale, dar la noi tot ce este de la 1000 in sus dar niste modele sa le incaltse mîka Image


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Pantofii de mireasa

Post by pops_uk »



User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Admin »

pops_uk wrote:Astea sunt pantofii mei http://www.girlsofelegance.co.uk/acatalog/Lana.html
Foarte dragutzi...


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Pantofii de mireasa

Post by kkristina »

pops_uk wrote:Astea sunt pantofii mei http://www.girlsofelegance.co.uk/acatalog/Lana.html
ai comandat direct de pe site?


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Pantofii de mireasa

Post by pops_uk »

kkristina wrote:
pops_uk wrote:Astea sunt pantofii mei http://www.girlsofelegance.co.uk/acatalog/Lana.html
ai comandat direct de pe site?
Da chiar de la ei d epe site. Doac ca m-a costat 30 lire, caci erau reduceri in acea perioada (ianuarie). Doar ca i-am laut cu o marime mai mare decat port eu, si nu am gresit.


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Pantofii de mireasa

Post by Anusca »

Iata ce pantofi imi plac mie. Vad ca deja is la reducere $49, mai astept putin si ii cumpar cu $30 :P
http://www.davidsbridal.com/webapp/wcs/ ... 0516&sort=


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by maryLand »

iak incerc shi eu sa skriu primul mesaj pe acest forum nou nout...
la kapitolul pantofi...daca sunteti undeva in alta parte..nu in Moldova...kumparati de akolo..am fost in toate magazinele posibile si imposibile de la noi..nu e nimik...doar o pereke mi-a plakut..erau in plastik inveliti..shi kostau 3000 de lei...dar nimik frumos...

eu kred ca imi voi lua o pereke de alta kuloare daca nu voi gasi ce vreau..
de exemplu mov...sau..verde... :P :P :P


Image
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Admin »

maryLand wrote:iak incerc shi eu sa skriu primul mesaj pe acest forum nou nout...
la kapitolul pantofi...daca sunteti undeva in alta parte..nu in Moldova...kumparati de akolo..am fost in toate magazinele posibile si imposibile de la noi..nu e nimik...doar o pereke mi-a plakut..erau in plastik inveliti..shi kostau 3000 de lei...dar nimik frumos...

eu kred ca imi voi lua o pereke de alta kuloare daca nu voi gasi ce vreau..
de exemplu mov...sau..verde... :P :P :P
De ce mov sau verde? Ai culorile astea la rochie ?


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by fluturash »

De ce mov sau verde? Ai culorile astea la rochie ?
Nu e necesar anume rochia sa aiba culorile astea, poa' sa fie ceva legat cu cravata si buchetul... Ma gindeam si eu la alta culoare doar k nu-mi permite modelul si stofa rochiei. Am vazut pantofi de alta culoare pe multe site-uri americane de fotografi, si mie mi-a placut mult.

Apropo, pantofii mai pot sa fie si argintii sau aurii daca mai spre traditional. Asta pentru fetele care o sa cauta alternativa.;)


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Admin »

fluturash wrote:
De ce mov sau verde? Ai culorile astea la rochie ?
Nu e necesar anume rochia sa aiba culorile astea, poa' sa fie ceva legat cu cravata si buchetul... Ma gindeam si eu la alta culoare doar k nu-mi permite modelul si stofa rochiei. Am vazut pantofi de alta culoare pe multe site-uri americane de fotografi, si mie mi-a placut mult.

Apropo, pantofii mai pot sa fie si argintii sau aurii daca mai spre traditional. Asta pentru fetele care o sa cauta alternativa.;)
Cand am zis rochie, m-am referit la tot ce tine de accesorii la ea. La mine buchetul va fi rosu, cravata mirelui la fel si as fi putut sa-mi iau pantofi in culoarea asta. Dar am gasit deja ce cautam ;)


Locked